Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2018 r. o 06:49 Powrót do artykułu
Jak kogoś boli że chce się godnie zarabiać to niech sam wyuczy się na "krowę" pielęgniarkę i zobaczy co to za miód .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto myje pacjenta, podaje leki, czuwa nad pacjentem aby lekarz nie musial caly czas przebywac na oddziale, prowadzi dokumentacje. Salowa powinna myc pacjenta a nie po zmianie pampersow, pielegniarka karmi obloznie chorych czy podaje leki. Przeciez to obrzydliwe i moze dlatego prowadzi do zakazen wewnatrzszpitalnych.  Gdzie sanepid ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu nie ma SALOWYCH tylko Panie serwisowe które nie mogą się dotykać do pacjenta a tym bardziej im za to nie płaca!!!!!! A PIELĘGNIARKI zapierdzielają a nie pracuja w tym szpitalu i im się to po prostu należny!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórzy Komentujacy chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem...pielegniarki mają dostać 130 zł za cały miesiąc a doktory za dodatki za pojedyncze dyżury...przyjdzie lekarz dwa razy w niedzielę i skasuje 1300 zł, 10 razy więcej niż pielęgniarka za cały miesiąc czyli 13-15 dyzurow...a co do czasu dyzurow...24 godziny są dla lekarzy Oj, bo w nocy na oddziale może pokimac....nie bez powodu nie zgodzili się na karty elektroniczne, żeby nie wyszło na jaw jak pracują naprawdę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie mówi ze pielegniarki chcą zarabiać tyle co lekarze ale dysonans dodatków taki jak proponują w szpitalu przy Krasnickiej to chyba jest troche za duzy . I nie jestem pielęgniarką ale wiem jak wygląda czesto dyżur lekarza :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarkom należy podnieść uposażenie. Rezydentom, którzy nic nie umieją nic się nie należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli reasumujac...pielegniarka studiuje jeden rok krocej gdyz w chwili obecnej Mgr to praktycznie wymog. Szkolenia i specjalizacje zajmuja pielegniarkom tyle samo czasu i wysilku co lekarzom...choc te pracuja do tego ciezko fizycznie. Mysle ze powinnismy mowic tu o podobnych/ zblizonych zarobkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze jest to że kładzie się nacisk na doskonalenie zawodowe pielęgniarek które w całości jest odpłatne dlatego dla mnie jest to śmieszne żona kończy pomostówkę mąż beceluje, kończy magistra mąż beceluje kończy specjalizację mąż beceluje, odzież roboczą ochronną kupuje jak w PSK1 - mąż beceluje. Beceluje bo mnie stać i stać mnie na to żeby żonę wycofać z zawodu i ją utrzymywać żeby leżała i pachniała i dodam że ode mnie będzie miała zakaz wykonywania zawodu w zamian za utrzymanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszym kraju obecnie najlepiej się wychodzi jak naklepie bachorów, wtedy za darmo dają mieszkanie, 500+, rodzinne i inne dodatki, do tego ma być 300+ na rozpoczęcie orku szkolnego i emerytura. I po wuj się uczyć i zapieprzać za jałmużnę, jak królice więcej dostaną bez nauki i pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki w tym szpitalu były potrzebne gdy zbliżała się akredytacja.były potrzebne ale dalej nie szanowane bo tylko kretyni znając czas kolejnego terminu akredytacji na dwa dni wcześniej wprowadzają nowe procedury i na pokaz ze tak jest wszystko pięknie i czysto stawiają cały personel na nogi a po kontroli jak był brud tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki same sobie zgotowały na siebie bicz w postaci kursow itd. Obowiązki wciaz te same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubieranie łóżek oraz dostarczanie próbek do laboratorium nie należy do obowiązków pielęgniarki. To w kwestii wyjaśnienia. Nazwanie jakiejkolwiek kobiety krową świadczy o zwykłym chamstwie i braku elementarnych zasad dobrego wychowania. Mam nadzieję że w przypadku problemów zdrowotnych swoich lub swoich bliskich sam będziesz musiał zapewnić im opiekę.I tego ci życzę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z opiekunami medycznymi przepraszam? Oni też wykonują tytaniczną pracę w szpitalach za marne grosze. Proszę docenić każdego - personel średni po Panie salowe. Te osoby mające takie same kręgosłupy jak bardziej wykształcony personel. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może syn tak jak ja sam płaci za studia 600 zł m- cznie? Poza tym w szpitalu, który narzucila uczelnia za praktyki musimy płacić 2 zł za h....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie mówi że panie salowe mają inne kregoslupy ale chyba przy zmywaniu podłóg-bo w tym szpitalu tylko to robią-aż tak chyba ich nie gola jak przy zmienianiu pozycji ulozeniowych,przekladaniu pacjenta z łóżka szpitalnego na stół operacyjny. Proszę dotrzeć do źródeł czyli do pani kierownik pań serwisantek i zapytać o zakres ich obowiązków a nie wpisywać głupoty ile to robi pani salowa!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ci bzdur naopowiadal, i tak klepiesz bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe pytanie a co z fizjoterapeutami? Też studiują i mają odpowiedzialna pracę. A ile zarabiają? Ich nie dotyczy Zembalowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...