Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd mieszkańcy Lublina najchętniej wyjeżdżają na zagraniczne wakacje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2019 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Jak się pracuje w budżetówce to są wakacje za granicą :) Jestem policjantem w stopniu aspiranta sztabowego i co roku gdzieś jadę a to tydzień na teneryfie rok temu na majorce. Za rok chyba startuje na zanzibar :) A wy frajerzy u prywaciarzy możecie sobie o tym pomarzyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się pracuje w budżetówce to są wakacje za granicą :) Jestem policjantem w stopniu aspiranta sztabowego i co roku gdzieś jadę a to tydzień na teneryfie rok temu na majorce. Za rok chyba startuje na zanzibar :) A wy frajerzy u prywaciarzy możecie sobie o tym pomarzyć :)
 Frajerze jestem emerytowanym górnikiem jeżdżę po europie samochodem i mieszkam w hotelach gdzie nie docierają polacy nie słyszę tych rozwrzeszczanych bachorów, sebixsów i karyn co mnie bardzo cieszy. Ty zamykasz się w tanim hotelu z bandą sobie podobnych neandertalczyków i jeszcze sie tym chwalisz próbując poniżać prawdziwych ludzi ciężkiej pracy. Znam wielu pracujących u tzw prywaciarzy którzy zwiedzają wiecej świata niż ty łachudro ps Piotruś pozdrawiam cię za rowerowy Nordkapp i poprzeni Bajkał a drugiego Piotrka za Koreę a Zenka za wszystkie morza świata. Pozdrawiam również tych którzy odkrywają z musu Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jeszcze z jakich lotnisk byly wyloty. Zamiast Lublina bedzie Wawa, Rzeszow, Katowice - tam zostawialismy pieniadze. Rekorodowy rok turystyki a zarzad lotniska LUZ nie jest w stanie zorganizowac wakacyjnych czarterow. Pozwalniac darnozjadow i niech zwracaja premie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobiety, wiadomo - Tunezja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie loty do Odessy z hamburga, zobaczycie co się będzie działo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się pracuje w budżetówce to są wakacje za granicą :) Jestem policjantem w stopniu aspiranta sztabowego i co roku gdzieś jadę a to tydzień na teneryfie rok temu na majorce. Za rok chyba startuje na zanzibar :) A wy frajerzy u prywaciarzy możecie sobie o tym pomarzyć :)
 raczej jesteś POLUCJANTEM, a reszta to twoje fantazje mało przystające od życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się pracuje w budżetówce to są wakacje za granicą :) Jestem policjantem w stopniu aspiranta sztabowego i co roku gdzieś jadę a to tydzień na teneryfie rok temu na majorce. Za rok chyba startuje na zanzibar :) A wy frajerzy u prywaciarzy możecie sobie o tym pomarzyć :)
 Wstawaj, zes...ałeś się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi ja pracuję w Anglii i stać mnie na to żeby wszedzie pojechać.... a w Polsce .... cóż.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi ja pracuję w Anglii i stać mnie na to żeby wszedzie pojechać.... a w Polsce .... cóż.....
 Phi, ja i wiekszosc moich znajomych zyjemy i pracujemy w Polsce, i nie musimy robic za parobków w Anglii zeby jezdzic na wakacje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobiety, wiadomo - Tunezja
 ale zadrosny ten Leoncio, a gdzie w Polsce uświadczysz takiego śnadego habibi z półmetrowym zaganiaczem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę sobie sama organizować wakacje a nie przez biuro podróży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jest tak ze jak jest wylot z Lublina to później jest i tak z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najchetniej wypoczywam w Niemczech, a konkretnie to w Ciecierzynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile AIRPORT LUBLIN straciło przez to, że w tym roku nie było żadnych lotów czarterowych? Zarządzanie super...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już za rok zarówno Turcja jak i Bułgaria nowu bezpośrednio z Lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidota "pińcet plus" sie bawi za granica przy disco polo i zada kategorycznie schabowego z kapucha , sledzi w oleju / occie itp. Targa z Polski polska wode i "piwo". Kuchni miejscowej nie tknie za zadne skarby swiata bo niedobre a niedobre bo "drogo" i jakies takie nie takie jak w rodzimym popegierowskim domciu;p Klapy/ japonki, lysy leb toglodyty a u boku blondzia farbowana z kilometrowymi tipsiorami i tandetnymi dziarami gdzie popadnie. Oto obraz Polakow na wycieczkach za granica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się pracuje w budżetówce to są wakacje za granicą :) Jestem policjantem w stopniu aspiranta sztabowego i co roku gdzieś jadę a to tydzień na teneryfie rok temu na majorce. Za rok chyba startuje na zanzibar :) A wy frajerzy u prywaciarzy możecie sobie o tym pomarzyć :)
Skoro wam tak dobrze w budżetówce, to po jasna cholerę żeście strajkowali? A tak do twojej wiadomości, jestem frajerką i byłam w takich krajach, o jakich tobie się nie śni, chyba że postrajkujesz kolejny raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...