Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokarmianie ptaków to duży problem? Radny chce karania mieszkańców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 19:26 Powrót do artykułu
niech Pan Karol zaprosi te gołębi na swój balkon i tam je karmi do woli. Mam w najbliższym otoczeniu taką staruszkę - całe osiedle cierpi, wszystko obrobione, na połowie balkonów siatki a pani ma w nosie bo trzeba dokarmiać stworzenia boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny ma mordkę czerwoną z nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie władze, w tym Straż Miejska to dyletanci, czego się nie dotkną - porażka, a powodem tego jest brak odpowiedzialności. tyle że niedługo jeden z nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie gdyby nie obsrane chodniki, czasem po prostu nie da się przejść chodnikiem. Gdyby ludzie ich nie dokarmiali to by nie zalatwialy się w tym miejscu.. Polecam rzucać na trawnik jeśli już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takim ludziom i takiej straży Lublin to zasr.ne miasto. A najgorsze jest to, że prawie nikomu to nie przeszkadza. Ludzie cieszą się, że do garnka mają co włożyć. Europejczycy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pięknym Paryżu ptaki siadają na głowach i nikomu to nie przeszkadza,ale tu niestety jest Lublin i jego chłopi co żywemu nie przepuszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co chcą kary dla osób dokarmiających gołębie ,powinni się leczyć na nogi bo na rozum już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma mój glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karać to trzeba radnych za głupie pomysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokarmianie ptaków przeszkadza,a sprzątanie kup po pieskach już tych samych oburzonych nie obowiązuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŁĘBIE W LUBLINIE TO GORSZA PLAGA NIŻ SZCZURY - PODOBNIE JAK SZCZURY GOŁĘBIE SĄ NOSICIELAMI GROŹNYCH CHORÓB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas pozbyć się tych latających szczurów. Odchody gołębi to zagrożenie epidemiologiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a panów kierowców stojących po kilkanaście minut z warczącym silnikiem, pod oknami , na chodnikach , to kto wyedukuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za karaniem. Sama mam problem z takimi dokarmiaczkami które rozsypuja mi jakies resztki pod oknem i w okolicy mojego mieszkania co zwabia nie tylko gołebie ale i kilka krotnie wieczorem i wnocy zaobserwowalam szczury. Mochery maja za nic cudza wlasnosc, interesuje mnie tylko dlaczego nie sypia tych resztek u siebie na parapet/ balkon? Kolokwialnie piszac zasrane mam wszystko okna parapety balkon, strach nawet okna czy drzwi balkonowych otworzyc bo te szczury sie niczego nie boja i potrafia sobie do mieszkania wleciec. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest problem,to jest naprawdę problem szczególnie w miejscach reprezentacjnych takich jak Plac Litewski.Najlepiej to było widać na przykładzie Marszałka Piłsudskiego na koniu stojącego na folii jako przykład samowoli budowlanej.Przecież ten biedaczyna zawsze był obsrany od stup do głowy przez dokarmiane przez starszych ludzi i dzieci gołębi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcję walki z bezkarnym karmieniem gołębi rozpocząłem miesiąc temu, publikując na fb zdjęcia nielegalnych gołębników na Starym Mieście, przy ul. Lubartowskiej, Ruskiej, Targowej i w wielu innych miejscach. Napisałem też pismo do Straży Miejskiej, zwracając uwagę na nie egzekwowanie zakazu przez ludzi. Dla mnie zasada jest prosta: karmisz gołębie? - odpowiadasz za stan mojego samochodu i masz obowiązek zapłacić mi za myjnię! Może w ten sposób dotrze to pustych głów. Zachęcam do obejrzenia moich zdjęć na facebooku. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zacząć karać za nie sprzątanie po własnym psie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma dokarmianie gołębie żyją do 20 lat .....tu trzeba ograniczyć gniazdowanie nie dokarmianie.....radny zajął się tematem gołębi o których nie ma pojęcia zielonego....no trzeba rzucić jakiś nowy temat zapewne....zaraz zajmie się lisami które biegają po osiedlach,,,,potem żabami i nietoperzami.....i krety to też plaga,,,ot zacznijmy właśnie od sprzątania po psach i koty też szaleją po osiedlowych piwnicach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokarmianie ptaków samo w sobie nie jest problemem tylko to, że poza kotami nie mają wrogów i jest ich po prostu za dużo. Miasto tylko płoszy wrony a to nie jest rozwiązanie, dobrze że są koty one przynajmniej mają rozum co z tym fantem zrobić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy dokarmiać gołębi w pobliżu bloków, ale sprzątanie zasranych przez ptaki zasranych balkonów przez ptaki jest waszym psim obowiązkiem. I to niezależnie czy je dokarmiacie czy nie. Ja mam domek jednorodzinny w Lublinie i muszę w zimie odśnieżać chodnik i sypać solą jak jest ślisko mimo, że granica mojej działki kończy się na moim płocie. Jak ktoś złamie w zimie przed moim domem rękę moja wina, jak w zimie po ulicy przejedzie straż miejska i uzna, że mam nieodśnieżoną posesję dostanę mandat. Nikogo nie obchodzi, że na co dzień pracuję, że jestem chory. Jesienią tak samo muszę z chodnika zamiatać liście. Po prostu regularnie sprzątajcie i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...