Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donosy do służb będą wolne od podatku. Żeby zachęcić do informowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Czysta komuna czyli figuranci i podpie..cze,a niedługo żeby wyjechać zagranicę trzeba będzie podpisywać lojalki jak "Wolfgang".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajerstwo sie szerzy haha j-e-b-ac ZUS, US itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.Donosiciele będą u nas w cenie,a wy kodziarze i peowce walcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosiłem za PZPR,za SLD,za AWS,za PO,e najlepiej donosi mi się teraz,nawet juz pracować nie muszę tak dobrze płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na interesujące informacje z lat 2008-2015 o "rządzeniu" ZSLL-POZPR. Chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ikoną donosicieli jest niejaki Bolek . Za ile donosił?Może red. Maciuszczak by napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjny kraj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super.Będzie większa kasa.Grabić zagrabione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie donoszę, że wasz prezydent złamał konstytucję! Gdzie jest kasa i w jakich godzinach czynna??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podła zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak własnie pis chce sobie wychować społeczeństwo. Tylko idioci mog głosować na tych psycholi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech nagrodę opłaca przestępca - pijaków można szybko oduczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak jak bolek, donosił czyli " wygrywał" w totolotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Donosiciel" - zawód czy hobby ? Już w starożytnym rzymie - donoszenie było bardzo powszechne. A najgroźniejszą rzeczą jest to jak po " zmianie władzy" - Nowa Władza - ujawnia dane konfidentów - donosicieli do publicznej wiadomości. Kierując się dobrem społeczeństwa . I co wtedy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na sali jest sygnalista?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale szubrawcy dorwały sie do władzy ,a świnskie ich metody,a wybierała ich religijna patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się Lecho Walesa dowie to pojedzie z koksem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik się znowu nie popisał, dał zdjęcie sprzed kilku ładnych lat. Tabliczki CBA w tym miejscu nie ma od co najmniej 10 lat. Zdjęcie przedstawia tabliczkę CBA z DOKP. Dla redaktorka gapy przypomnę, że CBA po DOKP przeprowadziło się do budynku po dawnych banku cukrownictwa, a teraz od dobrych 4 lat jest na ul. Glinianej. Ale najbardziej poczytna gazeta regionu ze wsparciem od Marszałka żyje we własnej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A listy zwolnić z opłaty pocztowej! I dać udział w zarekwirowanym majątku. A żonę i dzieci przekazać do "pohulania". I wreszcie będzie porządek! P.S. W rosyjskich archiwach są zachowane (przechwycone w czasie wojny) donosy z okresu okupacji w Polsce... oj, czytałby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB,jestem w PiS,i możecie mnie pocałować w zwis.My możemy wszystko,a wy kodziarze i peowcy walcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...