Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dość janosikowania...", "Czy Piotrowicz to karierowicz?". Tablice z hasłami na ulicach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2016 r. o 10:37 Powrót do artykułu
Jak miło patrzeć na ostatnie podrygi szKODników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że pisiory juz długo nie porządzą. Może wreszcie ludzie pójdą po rozum do głowy i nie będa juz głosować na misiewiczów i piotrowiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmietnik to dobre miejsce dla liberałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***e-sprawdz-punkty-karne.pl/ jedyny serwis gdzie sprawdzisz ilość punktów karnych online!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle baczność, dzisiaj po 11 za obelgę ! Brać się do roboty pisdzielce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!. Ale "wadzy" to wisi a raczej zamarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lubelscy kodziarze nie wiedzą gdzie w Lublinie jest siedziba PiS. Na pewno nie na Królewskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze !!:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewidzialny kod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śniegu brak a bałwany są , cud kodowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Mazguła będzie? Może opowie kodziarzom jakąś kolejną "ciekawostkę" o stanie wojennym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan sierpniowski już nie w platformie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie zrzutka na alimenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę przyprowadzić mojego psa na protest? Dawno nie ruchał a zapowiada się sporo wielbicieli takich rozrywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bali się o posady w urzędzie i na zamiast na marsz to do pracy, a zostawili transparenty i kilku idiotów z aparatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postkomunistyczne lewactwo wyje? To świetnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy bronek gafa złożył już na kolanach hołd zbrodniarzowi jaruzelskiemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 35.rocznicę wprow. stanu wojennego poczytajcie lepiej plany operacji wojskowej! Punkt po punkcie komuniści zaplanowali wojnę z Polakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Planów wkroczenia do Polski w Przykarpackim Okręgu Wojskowym nie było, służyłem tam wówczas, nikt tego nie przygotowywał. Nie było takich planów, to wymysły." - odpowiada na to w rozmowie z RMF FM Władimir Dudnik, radziecki generał, który w 1981 roku służył we Lwowie. - Wejście ruskich to KŁAMSTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...