Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to od czego w zasadzie Krzysztof Przybysz jest tam dyrektorem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe bo w tym samym miejscu stacjonuje straż graniczna i ich śmigłowce jakoś w nocy latać mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałam, że w ogóle lotnisko w Radawcu ma przestać istnieć, a wsio być przeniesione do Chełma. ile w tym prawdy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pk napisał:
a ja słyszałam, że w ogóle lotnisko w Radawcu ma przestać istnieć, a wsio być przeniesione do Chełma. ile w tym prawdy???
Straż Graniczna ma się przenosić do Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
A to ciekawe bo w tym samym miejscu stacjonuje straż graniczna i ich śmigłowce jakoś w nocy latać mogą.
Straż Graniczna wyprowadziła sie w zeszłym miesiącu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na kolejną "sensację". Informację, że Eurocoptery nie mogą latać w warunkach występwania oblodzenia. Dla przypomnienia, Mi 2 jak każdy porządny "ruski" śmigłowiec mają instalację przeciwoblodzeniową łopat, śmigła i szyby polta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować urząd NFZ w województwach, to na wszystko starczy ,nawet na podwyżki dla pielęgniarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia typowo polska niestety... proszę zmienić myślenie, z syndromu ofiary (nie opłaci się, nie można, nie warto, na myślenie ofensywne) - przyszłość należy do nas, bierzemy się do pracy... bywam służbowo w Niemczech i widzę że wszystkie projekty od dużych inwestycji po małe jednorodzinne przedsiębiorstwa są budowane przez Polaków. Nam jest potrzebny plan rozwoju i jego wsparcie.../ i będzie dobrze uwierzcie rodacy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...