Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dotacje unijne. Uważaj na cwaniaków

Utworzony przez Adrian, 13 maja 2012 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Witam Również miałam nieprzyjemność korzystać z usług tej firmy. Oczywiście dofinansowania nie dostałam, wniosek był beznadziejny!!! Nawet nie raczył poinformować mnie o tym, że przyszły pisma....Mało tego twierdzi, ze nic nie dostał, pomimo tego, iż mam potwierdzenie odbioru z jego podpisem!!! CHETNIE DOŁĄCZE SIĘ DO POZWU!!!     Bardzo proszę o jakiś kontakt(np. adres e-mailowy)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Również miałam nieprzyjemność korzystać z usług tej firmy. Oczywiście dofinansowania nie dostałam, wniosek był beznadziejny!!! Nawet nie raczył poinformować mnie o tym, że przyszły pisma....Mało tego twierdzi, ze nic nie dostał, pomimo tego, iż mam potwierdzenie odbioru z jego podpisem!!! CHETNIE DOŁĄCZE SIĘ DO POZWU!!!
Nieprzyjemność miały mieć kontakt z tym panem również inne osoby - musimy tylko nawiązać kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprzyjemność miały mieć kontakt z tym panem również inne osoby - musimy tylko nawiązać kontakt
Witam, nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna... możesz pisiać na mail etipsy@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Również miałam nieprzyjemność korzystać z usług tej firmy. Oczywiście dofinansowania nie dostałam, wniosek był beznadziejny!!! Nawet nie raczył poinformować mnie o tym, że przyszły pisma....Mało tego twierdzi, ze nic nie dostał, pomimo tego, iż mam potwierdzenie odbioru z jego podpisem!!! CHETNIE DOŁĄCZE SIĘ DO POZWU!!!
      Ja również zostałem oszukany przez tego Pana. Oszukiwał mnie od samego poczatku. Wszystkie jego kłamstwa mam na emailach. Twierdzil ze wniosek nie został jeszcze oceniony i ma informacje z pewnych zrodel ze niebawem bedzie oceniany. Po czasie gdy wystapilem do Agencji okazalo sie ze miesiac przed tym jak Pan Piechocki Norbert mowil ze czeka na ocene wniosek zostal odrzucony.   Historia jak u innych. Pisma przychodzily na jego adres, on nie odpowiedzial i wniosek odrzucony,   Norbert Piechocki to kłamca i naciągacz. Sciemnia na maksa. Sprawe przeciagał tak długo az do teraz gdy stwierdził że juz nie zajmuje sie dotacjami i go juz to nie obchodzi. Zycze Norbertowi Piechockiemy zeby też go ktoś tak oszukał jak on nas wszytskich. Polecam znaleśc go na Facebooku  gdzie zobaczycie sobie jak za pienidze z oszustw podrużuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zostałem oszukany przez tego Pana. Oszukiwał mnie od samego poczatku. Wszystkie jego kłamstwa mam na emailach. Twierdzil ze wniosek nie został jeszcze oceniony i ma informacje z pewnych zrodel ze niebawem bedzie oceniany. Po czasie gdy wystapilem do Agencji okazalo sie ze miesiac przed tym jak Pan Piechocki Norbert mowil ze czeka na ocene wniosek zostal odrzucony.   Historia jak u innych. Pisma przychodzily na jego adres, on nie odpowiedzial i wniosek odrzucony,   Norbert Piechocki to kłamca i naciągacz. Sciemnia na maksa. Sprawe przeciagał tak długo az do teraz gdy stwierdził że juz nie zajmuje sie dotacjami i go juz to nie obchodzi. Zycze Norbertowi Piechockiemy zeby też go ktoś tak oszukał jak on nas wszytskich. Polecam znaleśc go na Facebooku  gdzie zobaczycie sobie jak za pienidze z oszustw podrużuje!!!
A może wszyscy oszukani spotkamy się omówimy wszystko i ustalimy jakieś działanie odnośnie tego oszusta, przecież nasze pieniądze nie mogą być kieszonkowym na jego zachcianki. My na to pracujemy, a on w perfidny sposób oszukuje i wyłudza to co się dla niego nie należy. Wszystkich proszę o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję złożyć pozew zbiorowy przeciwko niemu - o tym dowiadywalam się u radcy prawnego. Proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt, skontaktuje się z każdym i wspólnie postanowimy co dalej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowsze odcinki Ekipy z Warszawy Warsaw Shore za darmo bez limitu i reklam -http://tnij.org/ekipa-shore  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję złożyć pozew zbiorowy przeciwko niemu - o tym dowiadywalam się u radcy prawnego. Proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt, skontaktuje się z każdym i wspólnie postanowimy co dalej.     czekam w takim razie co dalej ja chetnie rozliczę sie z Piechockim za jego przekrety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej przekrętów jest właśnie na dotacjach unijnych: Dotacje Unijne
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2015 r. o 12:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Również miałam nieprzyjemność korzystać z usług tej firmy. Oczywiście dofinansowania nie dostałam, wniosek był beznadziejny!!! Nawet nie raczył poinformować mnie o tym, że przyszły pisma....Mało tego twierdzi, ze nic nie dostał, pomimo tego, iż mam potwierdzenie odbioru z jego podpisem!!! CHETNIE DOŁĄCZE SIĘ DO POZWU!!!
witam jestem z jarocina. piechocki to oszust!!!!!! pobrał pieniądze od mojej firmy i kilku znajomych. efekt 0 punktów. tragedia. ostrzegam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jestem z jarocina. piechocki to oszust!!!!!! pobrał pieniądze od mojej firmy i kilku znajomych. efekt 0 punktów. tragedia. ostrzegam wszystkich.
Proponuję spotkać się i omówić "dokonania" i zaangażowanie  pana Piechockiego w skopaniu licznych projektów o dotacje unijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest ktoś chętny do spotkania się w sprawie oszustwa Piechockiego odnośnie projektów przez niego "skopanych" i zainkasowania nie należacych się dla niego pieniędzy ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mnie ten "znachor" naciągnoł miał trzy rundy i do żadnej się wniosek nie dostał bo zawsze coś było źle z chęcią dołącze się do pozwu. Jestem z mazowsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jest nas duża grupa może w końcu spotkamy się wszyscy w sprawie wiadomego pana, który w gruncie rzeczy wyrządził dużo niedobrego i zainkasował środki finansowe, które dla niego wcale się nie należały !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję spotkać się i omówić "dokonania" i zaangażowanie  pana Piechockiego w skopaniu licznych projektów o dotacje unijne.
Witam! Z czego wiem to firmy ,które nie dostały dotacji miały zwrot wpłaty proszę podać konkretnie nazwę firmy ,firmy też miały zwrot poniesionych kosztów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję spotkać się i omówić "dokonania" i zaangażowanie  pana Piechockiego w skopaniu licznych projektów o dotacje unijne.
Proszę o informacje o nazwę firmy ,która miała według Pani żle stworzony wniosek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mnie ten "znachor" naciągnoł miał trzy rundy i do żadnej się wniosek nie dostał bo zawsze coś było źle z chęcią dołącze się do pozwu. Jestem z mazowsza.
Na razie to tylko obrażacie a proszę podać konkrety aby można było je zweryfikować z prawdą np.2 osoby z poznania  firmę oszukały ponieważ wplacili kwotę 2.300 a  mówiąć ze wpłacili 2.800 a taką kwotę odebrali!!! inna to dostali o 1.500zł kwotę która in się nie należała więc proszę o KONKRETY!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o informacje o nazwę firmy ,która miała według Pani żle stworzony wniosek
Proszę podać numer telefonu może się skontaktujemy. Posiadam ocenę projektu beznadziejnie "stworzonego" przez Pana N.P. kompletnie nie na temat !!!!!!!!!! - przez firmę z Krakowa, która może przedstawić swoje programy, ktore otrzymały dotację. Pan Piechocki niczego takiego nie przedstawił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...