Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dotknęła ją fala hejtu podczas strajku lekarzy. Lekarka z Lublina jedzie pomagać dzieciom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2017 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Niech jedzie. Nie potrzeba nam tu lekarzy zdrajców Polski, antypolskie ścierwo niech stąd wyjeżdża. Wszyscy lekarze niech jadą na zachód. Będziemy się modlić, dawać na tacę i wodą święcona nas uleczy lepiej niż te pseudo-elity. Następni niech jadą prawnicy. Prawo kościelne lepsze niż cywilne. Niech Ziobro rozgoni te kasty. Potem niech jadą na zachód nauczyciele. Księża też lepiej wykształcą nasze dzieci, niż ta kasta leniwych nauczycieli. I niech też kierowcy autobusów wyjadą. Kolejna kasta do rozgonienia. Będziemy jeździć samochodami. Inżynierowie też niech jadą na zachód. Jak im się Polska nie podoba. Kolejna kasta to rozgonienia. Do produkcji europalet nie trzeba inzynierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dobra - to co robili stażyści - rezydenci to przegięcie i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezydenci jak zaraz po studiach i tak dobrze zarabiają - a przecież dopiero zdobywają doświadczenie , powinni odpracowywać drogie studia lub zwracać 500 tyś i wtedy niech idą "za granicę". A wypowiedzi tej pani nie były wcale takie fajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj synowie moich sąsiadów natychmiast po ukończeniu stażu w 4 PSK również wyjechali, ale do Kanady i bardzo sobie chwalą! Ułożeni, zawsze grzeczni i mądrzy po prostu nie wytrzymali ciśnienia i spakowali walizki. Oboje z małżonką życzymy im wszystkiego, co najlepsze, ponieważ sobie zasłużyli na dobry los!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co wspierać "rezydentów" - stażystów - bo większość z nich zachowywała się źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci synowie hydraulika niech sobie wyjeżdżają ale najpierw powinni zwrócić po 500 tyś za studia - o ile odyli je na koszt państwa - i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre dziennikarstwo to rzetelne dziennikarstwo. Chciałbym przypomnieć autorce tekstu dlaczego zrobił się głośno o tej Pani. Mianowicie owa osoba, skądinąd jeszcze młoda, w bardzo chamski, bulwersujący, arogancki sposób wypowiadała się przed kamerami a propos podwyżek dla lekarzy rezydentów. Wystarczy poszukać w internecie. A robienie materiałów by pokazać ww. osobę w dobrym świetle jest manipulacją. P.S. Dziennik Wschodni ma coraz gorszą jakość tekstów, gonicie Kurier Lubelski, który sięgnął dna dość dawno temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i niech po prostu jadą, ponieważ w obecnej Polsce ich perspektywy są bardzo zawężane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVPis... szczyt żenady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry artykuł jako odtrutka dla tych kłamstw z reżimowej TV,co głupsi nawet uwierzyli w tę propagandę.Najfajniejsze jest to że kiedy juz wiadomo było to co nalisano w artykule politruki z TVP nie przeprosili bo jaj nie maja;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorące pozdrowienia dla p.Pikulskiej!Tak trzymać,olewać hejterów przygłupich i pomagać dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracować dla obcych "za darmo" - oczywistość . Praca dla polskich dzieci za przyzwoitą pensję - strajk!!! A swoją drogą ta francuska fundacja nieźle płaci lekarzom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za przypadek? Cóż za odkrycie? Niczym akcja pt. "Murzyn" TVNu. Teraz jeszcze przydałoby się podać jak często ta informacja w TVP była publikowana? Dziwne, bo ja ją przeoczyłem. A co do faktów. Jak ja robiłem pierwszy rok u prywaciarza, to mi szef zabronił wziąć dwudniowy urlop, bym mógł się podleczyć. Wzięcie L4 wiązało się z rezygnacją z pracy. Raz tak zrobiłem i nie prsedlużono mi umowy. To się nauczyłem.Tak dobrze było za PO. Żadnej pracy w okolicy i brak perspektyw. Biedny rezydent jedzie do Afryki pomagać. Matka Teresa. Tam "za darmo" to pewnie lepiej się pracyje jak z pensją w Polsce. To z czego żyje? Czy też planuje tam kontynuować głodówkę? A teraz na serio. Ile będzie kosztować tą panią ta harytatywność, na którą w Polsce nie jest w stanie się zdobyć? Ja miałem kiedyś marzenie, by udać się na 2tyg. do Japonii. Dekady temu ta impreza kosztowała ponad 9tys. zł. To ile rezydent musi ciułać, by lecieć do Afryki i nie być ciężarem dla tubylców. Piękna sprawa pomagać i pewnie, by o niej pieśni śpiewano, gdyby nie pazerność w Polsce. Trzeba było walczyć za PO-ZSL, to wówczas byście byli noszeni na rękach. Ale wam dzieciom lemingów to pasowało... że inna zdolna młodzież i bez kasy rodziców nie stanowiła dla was konkurencji. A teraz nadarzyła się okazja dokopać PiSowi. Wiecie ile zarabia inżynier, nauczyciel, prawnik na początku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezydenci jak zaraz po studiach i tak dobrze zarabiają - a przecież dopiero zdobywają doświadczenie , powinni odpracowywać drogie studia lub zwracać 500 tyś i wtedy niech idą "za granicę". A wypowiedzi tej pani nie były wcale takie fajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto macie prawdziwe efekty dojnej zmiany, co lepsi wyjeżdżają z tej bananowej republiki... kłamstwa, pogarda, podwyżki wszystkiego, tylko Misiewicze i ich rodziny mają się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre dziennikarstwo to rzetelne dziennikarstwo. Chciałbym przypomnieć autorce tekstu dlaczego zrobił się głośno o tej Pani. Mianowicie owa osoba, skądinąd jeszcze młoda, w bardzo chamski, bulwersujący, arogancki sposób wypowiadała się przed kamerami a propos podwyżek dla lekarzy rezydentów. Wystarczy poszukać w internecie. A robienie materiałów by pokazać ww. osobę w dobrym świetle jest manipulacją. P.S. Dziennik Wschodni ma coraz gorszą jakość tekstów, gonicie Kurier Lubelski, który sięgnął dna dość dawno temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dobra - to co robili stażyści - rezydenci to przegięcie i tyle po zaraz studiach chcieli nie wiadomo ile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracować dla obcych "za darmo" - oczywistość . Praca dla polskich dzieci za przyzwoitą pensję - strajk!!! A swoją drogą ta francuska fundacja nieźle płaci lekarzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za przypadek? Cóż za odkrycie? Niczym akcja pt. "Murzyn" TVNu. Teraz jeszcze przydałoby się podać jak często ta informacja w TVP była publikowana? Dziwne, bo ja ją przeoczyłem. A co do faktów. Jak ja robiłem pierwszy rok u prywaciarza, to mi szef zabronił wziąć dwudniowy urlop, bym mógł się podleczyć. Wzięcie L4 wiązało się z rezygnacją z pracy. Raz tak zrobiłem i nie prsedlużono mi umowy. To się nauczyłem.Tak dobrze było za PO. Żadnej pracy w okolicy i brak perspektyw. Biedny rezydent jedzie do Afryki pomagać. Matka Teresa. Tam "za darmo" to pewnie lepiej się pracyje jak z pensją w Polsce. To z czego żyje? Czy też planuje tam kontynuować głodówkę? A teraz na serio. Ile będzie kosztować tą panią ta harytatywność, na którą w Polsce nie jest w stanie się zdobyć? Ja miałem kiedyś marzenie, by udać się na 2tyg. do Japonii. Dekady temu ta impreza kosztowała ponad 9tys. zł. To ile rezydent musi ciułać, by lecieć do Afryki i nie być ciężarem dla tubylców. Piękna sprawa pomagać i pewnie, by o niej pieśni śpiewano, gdyby nie pazerność w Polsce. Trzeba było walczyć za PO-ZSL, to wówczas byście byli noszeni na rękach. Ale wam dzieciom lemingów to pasowało... że inna zdolna młodzież i bez kasy rodziców nie stanowiła dla was konkurencji. A teraz nadarzyła się okazja dokopać PiSowi. Wiecie ile zarabia inżynier, nauczyciel, prawnik na początku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre dziennikarstwo to rzetelne dziennikarstwo. Chciałbym przypomnieć autorce tekstu dlaczego zrobił się głośno o tej Pani. Mianowicie owa osoba, skądinąd jeszcze młoda, w bardzo chamski, bulwersujący, arogancki sposób wypowiadała się przed kamerami a propos podwyżek dla lekarzy rezydentów. Wystarczy poszukać w internecie. A robienie materiałów by pokazać ww. osobę w dobrym świetle jest manipulacją. P.S. Dziennik Wschodni ma coraz gorszą jakość tekstów, gonicie Kurier Lubelski, który sięgnął dna dość dawno temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...