Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramat pani Katarzyny. Jej dziecko urodzi się i będzie walczyć o życie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2018 r. o 10:28 Powrót do artykułu
Na szczęscie poważne nawet wady serduszka najczęściej sie udaje leczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadnicze pytanie: za co i po co płacimy tak wysokie składki zdrowotne?? Za te niemałe pieniądze państwo nie jest w stanie nic zaoferować. Jak widać nasi lekarze są już dawno w Niemczech , lekarze wykształceni za polskie pieniądze w Polsce. Lekarza od kataru można mieć w prywatnym abonamencie za 40 zł / mc a za 100 zł jest już dostęp do wszystkich lekarzy i badań. Za co ja płacę ponad 500zl składki zdrowotnej ?? Czy można pozwać państwo polskie za pobieranie opłat i nie wywiązywanie się z usług zdrowotnych?? Gdyby to była prywatna służba zdrowia sprawa już dawno miała by finał w sądzie. A państwowe to może tak bezkarnie okradać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program 500+ robi swoje, ale kosztem chorego dziecka. Szkoda że o tym nie pomyślano tylko trzeba iść na żebry i szukać sponsorów na operacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym miano pomyśleć? O zabiciu dziecka w łonie matki?! W jakim świecie przychodzi nam żyć... Rozumiem, że ty w wypadku choroby popełniasz seppuku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się Mateuszku.Wplacę ile będę mogła, sama jestem matką, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie przez co przechodzi Pani Kasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne HLHS które w Polsce się operuje, a ktoś myśli, że jak uzbiera miljon ojro i pojedzie do Niemców to zrobią to lepiej.  Wywiad z doc. Tomaszem Mroczkiem z Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Kraków – Prokocim  EM – Do krakowskiego ośrodka trafiają dzieci z całej Polski. Jak to się przekłada na czas oczekiwania na operację? TM – W tej chwili wszystkie dzieci z HLHS, które do nas trafiają są operowane w optymalnym dla nich okresie. Nie ma u nas problemu z oczekiwaniem na operację. W tej chwili wykonujemy 30-40 operacji Norwooda rocznie i tyle samo operacji sposobem hemi-Fontan lub Glenn u dzieci z HLHS, bo te operacje wykonywane są także w innych rodzajach wad o typie pojedynczej komory. Więc w sumie ilość operacji sposobem hemi-Fontan lub Glenn to 60. I też zbliżoną liczbę operacji sposobem Fontana. EM – A jak wygląda sprawa finansowania w polskich ośrodkach tych trudnych, złożonych, wymagających niekiedy długiego pobytu w szpitalu operacji? TM – Tu mam fantastyczną informację, bo Polska jest prawdopodobnie jedynym krajem na świecie, gdzie wszystkie dzieci mają zagwarantowany dostęp do leczenia operacyjnego wrodzonych wad serca w tym wszystkich najcięższych. I są to tzw. procedury wysokospecjalistyczne finansowane bezpośrednio i nadzorowane przez Ministerstwo Zdrowia. Praktycznie wszystkie procedury są finansowane, może jeszcze nie na wystarczającym poziomie ale jest tu widać duży postęp. Ani w USA ani w Europie Zachodniej nie ma takiego sytemu który gwarantuje leczenie wszystkich wrodzonych wad serca. EM – Serdecznie dziękuję za tę rozmowę, która stanowi wstęp do naszych dalszych dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klinika Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie Prokocimiu  za darmo to ogarnie. Nie ma czym si€ przejmowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu Zbióku... Kasu Niemcu... A w Polsce każde dziecko ma zagwarantowane specjalistyczne leczenie, z takim HLHS włącznie... No ale u niemca lepiej, bo za pinionc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
O czym miano pomyśleć? O zabiciu dziecka w łonie matki?! W jakim świecie przychodzi nam żyć... Rozumiem, że ty w wypadku choroby popełniasz seppuku?
 w takim, że ja jako stary chłop zapieprzałem na swoje dzieci a teraz na cudze tj. 500+ a młodzi zdrowi jak byk rodzice leżą i się rozmnażają dostając za to zapłatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się ciesz,że twoje dzieci będą miały lżej pobierając 500 + ,to że tobie nikt nie pomagał nie znaczy że już innym nie można pomóc, Ja też korzystam z tego programu ,mam dwójkę dzieci żone z którą zresztą pracujemy od przeszło 10 lat zawodowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to się ciesz,że twoje dzieci będą miały lżej pobierając 500 + ,to że tobie nikt nie pomagał nie znaczy że już innym nie można pomóc, Ja też korzystam z tego programu ,mam dwójkę dzieci żone z którą zresztą pracujemy od przeszło 10 lat zawodowo
to tylko ty umiesz zyć czyimś kosztem i się cieszyć dostając za darm o 500+  tj. od osoób pracująch w tym emerytów klepiących biedę za swoją pracę , nie stac to się ich nie robi dzieci,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to się ciesz,że twoje dzieci będą miały lżej pobierając 500 + ,to że tobie nikt nie pomagał nie znaczy że już innym nie można pomóc, Ja też korzystam z tego programu ,mam dwójkę dzieci żone z którą zresztą pracujemy od przeszło 10 lat zawodowo
 no właśnie mam sie cieszyć, że zapieprzam na cudze bachory, idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, zem oje wyjechały zagranicę, przynajmniej wiedzą za co pracują a nie za 1,5-2 tys. do usranej śmierci pracując za to na czyjeś dzieci, bo w naszym kraju została tylko rozmanżająca sie patologia dla 500+ i starzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy obrońcy życia poczętego ,też się włączą do pomocy,razem oczywiście z największym obrońcą wielkim profesorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli policjantów też nie można filmować i nagrywać? Wydaje mi się że jest to pracownik publiczny no chyba że te koleje są prywatne. A ostatni filmik jak kontroler biletów uderza pasażera też był opublikowany niezgodnie z prawem? Wszędzie jesteśmy monitorowani. W pracy, w restauracji, na ulicach czy w mpk bez względu na to czy sobie tego życzymy czy nie. Sami publikujemy zdjęcia nie tylko swoje ale i znajomych i czy pytamy ich o zgodę czy możemy umieścić je na portalach społecznościowych? Wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te cudze bahory będę pracowały na twoją emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To odejdź od komputera to może coś splodzisz! Nieudaczniku do kogo i za co masz pretensje!? Że jesteś takim cepem że żadna kobieta ciebie nie chciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam prscusiom tak źle i mało to wyjechać na zachód i pracować i dawać więcej niż 500 + na ahmeda itp. itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagają również duchowni. 4 lutego odbyła się już kwesta przed kościołem w Stróży k. Kraśnika. Na 4 marca zaplanowano kolejne kwesty przy kościołach w Kraśniku i Lublinie. Ciekaw jestem tej wielkiej pomocy duchownych a może poza zbiórka coś z własnej pensji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wasza roszczeniowość,pretensje, że nie pobieracie 500+ ( ale wasza dzieci pobierają no nie?) doprowadza mnie pewnie innych też do stanu niepewności żołądka. Ja też innym zazdroszczę że są w młodym wieku. Bez przerwy o tym piszesz. Czy to przynosi ulgę w tej chorobie?. Weź wreszcie wyjaśnij nam w jaki to sposób "zapieprzasz na cudze dzieci "?. Powiedz szczerze jak ty to widzisz. Też jestem stary, ale tak nie uważam. Może jakieś kobiety cię wrobiły w te "obce bachory". Zrób sobie badania, genetyczne, lub psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...