Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramat szkół nauki jazdy. Spada liczba zdających na prawo jazdy

Utworzony przez Anna, 24 października 2013 r. o 07:19 Powrót do artykułu
Jaki dramat? Może wreszcie wróci normalność i bardziej będzie się liczyła jakość, a nie ilość. To się tyczy nie tylko szkół jazdy, ale szczególnie WORD-u. Rozbudowal sie pieknie i stal sie maszynka do zarabiania pieniedzy..zupełnie zapomniano do czego tak na prawdę ośrodek egzaminacyjny jest powołany. Zbyt czeste zmiany samochodów. Ktoś tym przetargom się powinien dokładnie przyjżeć. A do tego wysyłanie pracownków na wycieczki do Brazylii. Jakoś cicho o tym, a wiem, bo znajoma właśnie na taką pojechała (jej matka pracuje w lubelskim WORD-ie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się u nas dużo ludzi jeździ bez prawa jazdy bo kara to 200zł jak jeździsz przepisowo to nikt cię nie złapie a nawet raz w roku 200zł to nic w porównaniu z kursem i kosztami paru podejść do egzaminu razem 2000 zł. Mieszkam na wsi pod Lublinem i chłopaki traktorami pomykają jak do pedałów dostaną, potem są cienkasy i motorowery w efekcie mam sąsiada który w wieku 15 lat jeździ motocyklem lepiej niż ja mając prawo jazdy A i B od 15 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia nawet nie trzeba się wysilać. Mam nadzieję,że jakość ośrodków się poprawi. To co było w ub.r. to absurd ale u nas nowe przepisy chyba jeszcze nigdy nie weszły spokojnie tak już mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
A potem zacznisz dostawac platne sms-y czy tego chcesz czy nie chcesz. Przestań nabierać ludzi!!!!L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się u nas dużo ludzi jeździ bez prawa jazdy bo kara to 200zł jak jeździsz przepisowo to nikt cię nie złapie a nawet raz w roku 200zł to nic w porównaniu z kursem i kosztami paru podejść do egzaminu razem 2000 zł.
  - Po pierwsze kara za brak uprawnień to 500zł, a po drugie w przypadku uczestniczenia w w wypadku / kolizji (i przepisowa jazda nie ma tutaj nic do rzeczy, bo nie mając uprawnień nie masz prawa poruszać się po drogach samochodem) to Ty jesteś winny oraz ponosisz wszystkie koszty, bo OC tego nie obejmie. Warto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli już to 500 zł za brak prawka :)
Nie oszukujmy się u nas dużo ludzi jeździ bez prawa jazdy bo kara to 200zł jak jeździsz przepisowo to nikt cię nie złapie a nawet raz w roku 200zł to nic w porównaniu z kursem i kosztami paru podejść do egzaminu razem 2000 zł. Mieszkam na wsi pod Lublinem i chłopaki traktorami pomykają jak do pedałów dostaną, potem są cienkasy i motorowery w efekcie mam sąsiada który w wieku 15 lat jeździ motocyklem lepiej niż ja mając prawo jazdy A i B od 15 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za brednie??? redaktor odwraca fakty. to co jest teraz jest normalnym stanem jaki byl rok temu przed wprowadzeniem zmian w przepisach dot. wydawania praw jazdy. po uchwaleniu nowych przepisow zrobil sie nagly ruch w interesie bo wszyscy chcieli zdac na starych zasadach. teraz znowu wszystko wraca do normy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
ile za to masz j......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze Puzio! Przeciez to jest artykul sponsorowany, a nigdzie niestety nie ma takiej adnotacji. Jak zwykle reklamujecie tak zwane masowki, a mozna bylo zadzwonic do innych i mniejszych szkol i zapytac jak tam u nich ruch w interesie. Prawda? Nie ma zadnego dramatu! Jak Panu Popko brakuje pieniedzy to niech pojdzie po kredyt do banku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 lat temu robiłem kurs w Efekcie i byłem zadowolony. Pod koniec tamtego roku wysłałem tam swoją żonę. Masakra!! Chciała zrezygnować już po kilku pierwszych godzinach jazd. Namówiłem ją jednak żeby wymęczyć te 30 godzin i ukończyć szkolenie. Jazdy dodatkowe przed egzaminem braliśmy już w innej szkole i żona zdała za drugim razem. To była kiedyś fajna szkoła z jajem, a teraz instruktorom się nie chce pracować (najlepiej skończyć jazdy 15 minut przed czasem) a sekretarka.. pożal się Boże (czy ktoś ją tam na siłę zatrudnia?)! Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam auto GT jest tam instruktrem gośc taki starszy, naprawde uczy dobrze, robiłem podstawowe błęndy podczas jazdy a dopiero on mi o nich powiedział i ćwiczył zemną, naprawde dobry instruktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha a ja robiłem kurs w Eli na Głębokiej-szkoda że te 30 godzin tak szybko zleciało :( bo atmosfera super :lol:​ ,jazdy zPanią Anią to czysta  przyjemność choć jest bardzo wymagająca ale dzięki niej jeżdże juz swoim autkiem-wszystkim życzę takiego instruktora :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogłem zdać w Lublinie, bo się czepiali, pojechałem do innego miasta znów to samo - absurdalny zarzut, ale tam egzaminator dał do zrozumienia, że za 1500 zł zdam (zanim zrobiłem prawo jazdy już miałem duże umiejętności kierowania pojazdami i znałem przepisy na 6-kę, a pan widział, że ma do czynienia z dobrym kierowcą), więc kupiłem bilet lotniczy last minute do USA za owe 1500 zł, tam w ciągu pół godziny i bez problemu zdałem egzamin na samochodzie z wypożyczalni (pierwsze podejście nie zaliczone bo jechałem zbyt ostrożnie, drugie po instruktażu, że to nie Polska i należy mieć jaja zaliczone bez problemu, egzaminator dał mi pokazać co potrafię i był w 100% ukontentowany), w ośrodku egzaminowania zrobili mi zdjęcie w kabinie, wydrukowali prawo jazdy na plastiku za 10 dolarów i po dwóch tygodniach spędzonym u znajomych w NORMALNYM kraju wróciłem do Polski - nienormalnego MOJEGO kraju! A tu wystarczyło zanieść prawo jazdy do wydziału komunikacji i po ptokach. Jeżdżę bezwypadkowo od ponad 10-ciu lat i cieszę się, że nie musze odwiedzać naszych WODRDÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co to halo? Rynek wróci do równowagi. Smarkateria z brakiem pomysłu na siebie (za to z prawem jazdy od dwóch lat) nie będzie w końcu brała pieniędzy z MUP, żeby otworzyć kolejną szkołę, bo najgorsi wypadną z rynku. Zostaną szkoły dobre i bardzo dobre, a nie tylko te, które powstały "bo zmieniały się przepisy". Najgorzej, że nikt nie sprawdza dokładnie pracy instruktorów. Bo o tym, że sam program kursu tak przystaje do umiejętności, które powinien nabyć młody kierowca, jak pięść do nosa, to przekonany jestem od lat.   Na całe szczęście ja zdawałem prawie 20 lat temu... zdać na Wojciechowskiej bez łapówy wtedy było jeszcze trudniej niż dziś, ale też i nauka prowadziła do czegoś (a nie do nauki perfekcyjnego równoległego parkowania przy Pogodnej). A w ramach "jazd zamiejskich" byłem w Kraśniku i w Kurowie... a nie "zaliczyłem ją" (jak kursanci obecnie) na Witosa (bo to przecież "droga o podwyższonej prędkości dopuszczalnej", więc zalicza "jazdę zamiejską").   Myślę, że po pozytywnych zmianach w egzaminie teoretycznym czas najwyższy zabrać się za część praktyczną.
Ostatnio edytowany 24 października 2013 r. o 14:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jakiś mądry leming jest w stanie podać jedną dziedzinę życia, która za nierządu ryżej władzy ma się dobrze? Oprócz afer, kolesiostwa i niekompetencji oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogłem zdać w Lublinie, bo się czepiali, pojechałem do innego miasta znów to samo - absurdalny zarzut, ale tam egzaminator dał do zrozumienia, że za 1500 zł zdam (zanim zrobiłem prawo jazdy już miałem duże umiejętności kierowania pojazdami i znałem przepisy na 6-kę, a pan widział, że ma do czynienia z dobrym kierowcą), więc kupiłem bilet lotniczy last minute do USA za owe 1500 zł, tam w ciągu pół godziny i bez problemu zdałem egzamin na samochodzie z wypożyczalni (pierwsze podejście nie zaliczone bo jechałem zbyt ostrożnie, drugie po instruktażu, że to nie Polska i należy mieć jaja zaliczone bez problemu, egzaminator dał mi pokazać co potrafię i był w 100% ukontentowany), w ośrodku egzaminowania zrobili mi zdjęcie w kabinie, wydrukowali prawo jazdy na plastiku za 10 dolarów i po dwóch tygodniach spędzonym u znajomych w NORMALNYM kraju wróciłem do Polski - nienormalnego MOJEGO kraju! A tu wystarczyło zanieść prawo jazdy do wydziału komunikacji i po ptokach. Jeżdżę bezwypadkowo od ponad 10-ciu lat i cieszę się, że nie musze odwiedzać naszych WODRDÓW!
Oczywiście ty byłeś idealnym kierowcą, a nie zdawałeś dlatego bo egzaminator cię "zestresował"! nie odpowiadając dzień dobry. Śmiech na sali człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak otworzycie odział w Puławach to na bank będziecie mieli więcej roboty. Większość kursantów będzie uciekało do Puław bo mniejsze miasto i łatwiej zdać. Druga sprawa to taka że odetniecie lubelskie szkoły od zarobku z dokształtów, i teraz ci z Lublina będą jeździć do Puław na jazdy żeby tam zdawać. Pogratulować następnego super pomysłu tak jak z dodatkowymi szkoleniami dla wszystkich instruktorów. Takie warsztaty powinien przeprowadzać WORD a nie super OSK. Ale mniejsza o to. Otwieranie następnych palcówek gdzie można zdawać na prawko akurat mija się z celem w dzisiejszych ciężkich czasach dla ośrodków jak i dla ośrodków egzaminacyjnych.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego? Bo same pustaki ! trochę trudniej zdac i nie ma komu placic, bo wiedza ze nie zdadzą ;D i dobrze bedzie mniej kretynów na drodze ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy ten film to na poważnie :P ciekawe promo jak by nie patrzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...