Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie atakowałbym osoby, która chce pomóc bliskiej osobie. Można mieć wysokie dochody, ale równie wysokie wydatki. Obecnie można nabyć samochod w leasingu. To nie majątek. Niemniej bardzo dziwi, że ma z ukochaną osobą dziecko i nie ma ślubu? Ja nie miałem pieniędzy na wesele. Rodzina mojej żony nawet nie myślała, by ją wesprzeć. To wziąłem "cichy" ślub... zwaliła mi się do domu cała rodzina ;) Mam ślub cywilny i jest OK. Zastanawia mnie ta klinika. Dlaczego klinika? Moja siostra leczyła się po nfz i żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał jest obecnie w Lublinie. Może ktoś z Was chce mu te Wasze rewelacyjne tezy w twarz powiedzieć służę zorganizowaniem spotkania. Piszcie na ssijciepałę***eprostakibezemocjiiserca@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale uważam to za żałosne. Niestety, jak pojawia się choroba w rodzinie, to najpierw się redukuje swój majątek, tym bardziej że większość Polaków nie żyje ponad stan. Nabycie samochodu w leasing - bez jaj, za jedną miesięczną ratę można kupić zwykły samochód, nawet będzie w tej cenie zatankowany. Skoro większość artystów ma takie posiadłości to znaczy że zarabiają wystarczająco dużo aby było ich stać na nabycie takich nieruchomości czy ruchomości. Tylko czy w obliczu choroby bliskiej osoby jest to niezbędne ?? Niestety, takie apele celebrytów, budzą we mnie obrazę, min. jak płacze Cugowskeigo na niską emeryturę. Tylko niech pokaże swój ,, skromny domek'' i pochwali się jakie składki przez całe życie artystyczne płacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ograniczy wydatki to zauważy, że mu wzrósł dochód, który może przeznaczyć na leczenie konkubiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...