Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Auto to nie luksus... Kiedyś tak. Za niewielką kwotę możesz kupić FSO Poloneza czy nawet Polskiego Fiata 126p na raty. Teraz jak ktoś nie ma auta to nawet już dziewczyny nie chcą rozmawiać.
moj chlopak nie ma auta i jakoś nim nei gardze ze jest gorszy, i o dziwo chce z nim gadac.... wiec nie mów głupot że dziewczyny nie chcą gadać, bo nie masz auta. najwidoczniej albo jesteś brzydki(nie chce cie obrażać) albo nie umiesz podrywać albo trafiłeś na dziewczyny które nie są warte ciebie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych zmianach zyska tylko "miejski rower"- bo jazda nim wyjdzie taniej... Życzę powodzenia dyrekcji MZK bo pewniakiem przy tych zmianach-"dobrych zmianach" ktoś poleci z stołka, bo zamiast zysków odnotują znaczne straty. Ludzie nie są tak zdesperowani by tyle zapłacić za bilet, wezmą samochód, bo benzyna wychodzi taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kogo stać ma autko, także bardzo proszę się przesiadać ja zostaje z mpk :)
Niedługo zmienisz melodie.. niech tylko parę miesięcy minie, jeszcze nie czujesz różnicy w portfelu wiec tak mówisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniąłem o ile to kilometrów trasy zostały wydłużone ale wiem że ilość km była zabójcza- Lublin się rozrasta- to i tras więcej jest potrzebnych, a kazdy chciałby dojechać jak najbliżej domu , nawet kosztem tych paru złotych :)
tylko szkoda że płace tak szybko nie rosną jak podwyżki biletów.. nie wszystkich stać na tak drastyczne zmiany, ludzie się nie liczą dla mzk, tylko zyski, tworzenie długich tras w miejscach gdzie nie ma takiej potrzeby, gdzie mały ruch, a zabieranje linii tam gdzie są potrzebne, nie wiem czy jest czym tu zachwalać mzk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...