Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga Krzyżowa na Majdanku rozpoczęła Światowe Dni Młodzieży [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2019 r. o 22:50 Powrót do artykułu
Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszerują nieuki i nieudacznicy wyznawcy czarnych Batmanów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie słynie z pobożności i zadup.....i ja przemysłowego ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP to dopiero robi uczniom DROGĘ KRZYŻOWĄ !!! A co na to chciwusy chytrusy belferusy grandziasza anarchisty wywrotowca postpezetpeerowca ? Total empty sumienia ? KASA,KASA,KASA dla bezideowców jedynym celem życiowym. Oblany egzamin ze zwykłej ludzkiej uczciwości.Jak przyjdzie popatrzeć w oczy użytej jak tania dziwka młodzieży maturalnej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanowiles sie jeden z drugim co piszesz, Majdanek to ziemia swieta, nasiaknieta krwia niewinnych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast komentarza; ******eioba.pl/a/3lqc/krzyz-z-trupia-glowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanowiles sie jeden z drugim co piszesz, Majdanek to ziemia swieta, nasiaknieta krwia niewinnych ludzi...
 No i właśnie gdzie był wtedy Bóg, że pozwolił na mirdiwanie tyłu niewinnych ludzi. Ja jak kogoś kocham to majac taką "władzę" nie pozwoliła bym na takie morderstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanowiles sie jeden z drugim co piszesz, Majdanek to ziemia swieta, nasiaknieta krwia niewinnych ludzi...
No i właśnie gdzie był wtedy Bóg, że pozwolił na mirdiwanie tyłu niewinnych ludzi. Ja jak kogoś kocham to majac taką "władzę" nie pozwoliła bym na takie morderstwo.
 Za płykie twoje rozumowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...