Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogi Lublina jak lodowisko. "Nie miałem możliwości żadnego manewru"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 15:04 Powrót do artykułu
Kierowcy , nie bądżcie frajerami i nie przyjmujcie mandatów tak jak ci z ul Zwycięskiej . Biorąc mandad przyznajesz się do popełnienia wykroczenia , a tak masz prawo dokonać dokumentacji stanu nawierzchni , spisać dane świadków , a policja ma ci w tym pomóc . Policjanci ci tego nie powiedzą , bo wolą tobie dać mandat i mieć zdarzenie z głowy . Poczytajcie na wet na onecie . Niedawno był art. na ten temat by nie przyjmować mandatów , a co za tym idzie , gdy nie masz AC to zlecasz firmie co zajmuje sie takimi roszczeniami i kasę za naprawę auta płaci zarządżca drogi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie wszyscy się ślizgają tylko niektórzy , radziłbym założyć łyżwy a nie wsiadać za kierownicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie za stan dróg odpowiada komeko Kprd floreko top 2000 tam kierujcie swoje żale za pośrednictwem Zdim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kierowca również został ukarany mandatem, ale wyższym – w wysokości 250 zł. Dlaczego? Chodziło o to, że pan Mateusz jechał sam, a pan Marek z rodziną. Zatem oprócz siebie naraził też inne osoby. " PYTANIE I ZADANIE MATEMATYCZNE . W AUTOBUSIE JEDZIE 40 OSÓB .AUTOBUS WPADA W POŚLIZG. ILE WYNOSI MANDAT DLA KIEROWCY AUTOBUSU ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie przyjął bym takiego mandatu, nie jest to moja wina, że wpadam w poślizg przy prędkości 10 km/h, (może nawet mniej)...
A czyja wina? jak przy 10km/h nie potrafisz opanować auta to siedź w domu albo zapisz się na kurs w ODTJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory , taki mamy klimat, karetki jeździły i jeździć będą. A że jest ślisko to wszystkie portale mają pisąć o tym, geniusza nie trzeba do tego żeby stwierdzić jaka mamy pogode za oknem. To nie mecz, że maja Ci relacjonować każda sekundę pogody 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tak się dzieje ? - bo urzędnicza mafia jest nie do pokonania . Człowiek płaci podatki ,do tego różne akcyzy ,potem jeszcze ubezpieczenia które po takich zdarzeniach są ubezpieczającemu się w drakoński sposób podnoszone. A urzędnicza mafia ? a no jeszcze mandat kierowcy wlepi zamiast przyprowadzić na takie miejsce administratora za ucho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszystkie samochody nie wypadały z dróg. To , że Janusz jeden z drugin nie czuje , że jest ślisko to ich problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2 dni trąbią o marznących opadach i jak zwykle nikt niczego nie przewidział, a sypanie solą/piachem rozpocznie się jak już wszyscy zdążą się rozbić i zapłacić mandaty. Zawsze jest winny podatnik, obywatel, kierowca, ale nigdy żadne służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCY APELUJĘ ! W takich przypadkach odmawiajmy płacenia nawet symbolicznych mandatów bo to co robi policja zahacza o absurd. Decydujmy się na sądowe procesy i o ile istnieje chociaż szczątkowa sprawiedliwość w naszym zdemoralizowanym Państwie to te procesy z arogancką administracją powinniśmy wygrywać. Ktoś tu ku*wa zapomina że aby zarobić na podatki to do pracy musimy jakoś dojechać i to nie o 11:oo kiedy budzą się urzędniki ale o 6:00 rano a tu nie dość że rozwalisz auto na "miejskim lodowisku" to jeszcze ci wlepią mandat ? to jest chore i pozbawione zdrowej logiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeździć nie umiecie! panikujecie i tylko hamować potraficie. szczytem jest ze napęd ma Pan na 4 i normalnie potrafi pan z tego wyjść. wstyd. na tor i się uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki napęd na 4 koła który się włącza automatycznie, jak już siedzisz w rowie. To nie do porównania z napędem Audi, czy Subaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie umie jezdzic to niech puechota chodzi albo autobusem jezdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy pan poniżej ma w ogóle prawo jazdy. Co może dać dostosowanie prędkości do jazdy, jak jest czysty lód na drodze? Wracałem dziś z pracy o godzinie 5, do godziny 13 na drogach Lublina nic się nie zmieniło. Nie pojawił się nawet gram soli na głównych ulicach. Uważasz się pan za rewelacyjnego kierowcę, a jeździsz pewnie raz w miesiącu do Biedronki po ryż. Mógłbyś pan tak mówić, gdyby wszystkie ulice w Lublinie były równiutkie i posypane solą, ale chociażby Zana i Głęboka pozostawiają wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!! Nauczcie się NIE PRZYJMOWAĆ MANDATU !!! W takich okolicznościach samochód sam się stacza bez możliwości żadnego manewru. Niech sprawa wyląduje w sądzie, z pewnością będziecie uniewinnieni. Wtedy można jako winnego wskazać służby utrzymania drogi. Tylko trzeba wykonać jakies dowody sytuacji: zdjęcia, świadków itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Niech powiat gmina płaci odszkodowania za nieprawidłowy stan drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja też jestem kierowcą i moim zdaniem odpowiedzialni za slizgawice na drogach są drogowcy i ich powinno się karać,ale najlepiej ukarać kierowcę,który nie ma wpływu na stan dróg.Ludzie,podawajcie o odszkodowania firmy odpowiedzialne za to co się dzieje na drogach,płacimy za to podatki.
co z tego, że płacimy podatki, i wuj nas słucha. Ja np. chcę przeznaczyć swoje podatki na leczenie chorych a nie na 500+ dlla zdrowych młodych rodziców, wstyd, żebym ja stara baba utrzymywała młode rozmnażające sie cholerstwo. Tylko mi nie piszccie o emeryturze, bo zaraz w mordę komuś przyłoże, Ja na swoją emeryturę 40 lat pracowałam i niech mi cholerny rzad odda co moje i spieprza, nie robi mi łaski, że mi będzie po kawałku oddawał to co moje, mogę nawet tego nie odebrać co uzbierałam, i co wtedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwali się widzę mistrzowie kierownicy. A tu w ogóle nie o to chodzi. Bo większość tych którzy się tu wypowiedziała, potrafi jeździć. Rzecz polega na tym, że my płacimy podatki czy chcemy czy nie chcemy. Więc dlaczego mamy jeździć po oblodzonych drogach? To powinien być standard żeby jeździć po odśnieżonych i posypanych solą drogach, a nie niezwykłe zjawisko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrew napisał:
Odezwali się widzę mistrzowie kierownicy. A tu w ogóle nie o to chodzi. Bo większość tych którzy się tu wypowiedziała, potrafi jeździć.
A po czym wnioskujesz, że potrafią jeździć? po tonie wypowiedzi czy po czym? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co psy wzywaja lol rozwaliles wysepke do rura do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...