Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nauczcie tych z Lubartowa jeździć. Już drugi radiowóz rozbity w niedługim czasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze to było kierowanie ruchem 1.11 na skrzyżowaniu DMM, Grabskiego, Sulisławicka. Policjantka stała tak, że nie wiedziałam co mam robić. Zamiast być na środku skrzyżowania stała na środku jezdni w pobliżu przejścia dla pieszych. Jej kolega stał w jeszcze innym miejscu. Gdy zapaliło się na Grabskiego zielone światło stałam i czekałam co pokaże policjantka, ale nie widząc żadnej reakcji z jej strony skręciłam powoli w prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem tu nie chodzi nawet o to, że połowa policjantów nie przeszła specjalistycznych szkoleń. Śmiem twierdzić, że wielu z nich nawet nie zna dobrze prawa drogowego. Po drugie obserwuję bardzo słabe zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie mundurowi Nauczcie się jeździć albo zacznijcie jeździć rowerami będzie taniej!!! Jak na razie na was podatnicy wydaja majatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......tylko dlaczego na 10tyś mieszkańców musi być 1tysiąc policji drogówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę dużo po Lublinie i jakoś nie widziałem żadnego mitsubishi natomiast zauważyłem że drogówka która jest na miejscu wypadków przyjeżdża starymi VW t 4 Fordem transitem w którym przeważa kolor pomarańczowy od rdzy no i jedna i ta sama Renowke jedyna profesjonalna na tak duże miasto super wizytówka na wschód takich jak np Biłgoraj widziałem dużo lepsze radiowozy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mam nadzieje ze przemalowali je przed sprzedaza? czy w kolorach policyjnych sprzedaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę dużo po Lublinie i jakoś nie widziałem żadnego mitsubishi natomiast zauważyłem że drogówka która jest na miejscu wypadków przyjeżdża starymi VW t 4 Fordem transitem w którym przeważa kolor pomarańczowy od rdzy no i jedna i ta sama Renowke jedyna profesjonalna na tak duże miasto super wizytówka na wschód takich jak np Biłgoraj widziałem dużo lepsze radiowozy
  Swoją drogą jestem ciekaw czy ten transit przeszedłby normalny przegląd rejestracyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze a co to za tytuł????? NIK nie krytykował drogówki ale MSW za spowodowanie takiej sytuacji. Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą jestem ciekaw czy ten transit przeszedłby normalny przegląd rejestracyjny.
wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej pieniędzy na nagrody i odznaczenia a więcej na szkolenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę dużo po Lublinie i jakoś nie widziałem żadnego mitsubishi natomiast zauważyłem że drogówka która jest na miejscu wypadków przyjeżdża starymi VW t 4 Fordem transitem w którym przeważa kolor pomarańczowy od rdzy no i jedna i ta sama Renowke jedyna profesjonalna na tak duże miasto super wizytówka na wschód takich jak np Biłgoraj widziałem dużo lepsze radiowozy
  Tak to jest jak się przejeżdża przez Lublin 2 razy dziennie do pracy i z powrotem... Wczoraj widziałem tego nowego Nissana, masę nieoznakowanych fiatów bravo, czy vectr, dużych renówek czy w ciul kijanek. NIE WIDZIAŁEM W CENTRUM ŻADNEGO PORDZEWIAŁEGO RADIOWOZU, więc nie wiem gdzie można je spotkać :| Może w Biłgoraju...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę dużo po Lublinie i jakoś nie widziałem żadnego mitsubishi natomiast zauważyłem że drogówka która jest na miejscu wypadków przyjeżdża starymi VW t 4 Fordem transitem w którym przeważa kolor pomarańczowy od rdzy no i jedna i ta sama Renowke jedyna profesjonalna na tak duże miasto super wizytówka na wschód takich jak np Biłgoraj widziałem dużo lepsze radiowozy
bo samorzady o których mówi rzecznik to daja pieniadze w terenie a nie w lublinie i dlatego nissany jeżdżą w gminach a nie w lublinie władzom miasta na sprzecie dla policji nie zalezy wola dofinansowac straz miejska bo maja konkretne wpływy z mandatów.poza patrolami rowerowymi to miasto nie finansuje żadnego sprzetu dla policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma była jest i będzie dziadem. Mundur pobrać nie problem? Zapraszam do garnizonu warszawa 2 lata chłopaki bujają się po szczęśliwicach żeby pobrać sorty. Szkolenie specjalistyczne? Wiąże się z tym odrazę grupa specjalisty większą kasa dodatek a na h..j skoro na trzeciej grupie mogą zapie...ac za mniejsze pieniądze i z dążenia drogowe zrobią poza oględzinach miejsca bo do tego jest potrzebna wypadkowa albo grupa. Wziąść się za samą górę nie grać politycznie tylko dla siebie a będzie lepiej. Najpierw ścisnac MSW za jaja a potem czekać na reakcję niżej. Póki co... dla mnie dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się przejeżdża przez Lublin 2 razy dziennie do pracy i z powrotem... Wczoraj widziałem tego nowego Nissana, masę nieoznakowanych fiatów bravo, czy vectr, dużych renówek czy w ciul kijanek. NIE WIDZIAŁEM W CENTRUM ŻADNEGO PORDZEWIAŁEGO RADIOWOZU, więc nie wiem gdzie można je spotkać :| Może w Biłgoraju...?
Zapraszam na LSM jeździ uliczkami osiedlowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie tylko problem drogówki, ale tak samo innych wydziałów zwłaszcza patrolówki która załatwia wszystkie interwencje. Mitsubishi poszło na wsie, a  w Lublinie niby jeżdzą nawet ładne z zewnątrz kia i tyle, beznadziejny skręt i duża awaryjność. Ducato to nie samochód - te auta bym od razu zezłomował bo szkoda tam coś wymieniać. fiat bravo jako tako może być mimo, że fiat. Za moich czasów jeździło się VW t 4 i to było dobre auto -  niestety km i lata swoje też robią..a co do działalności panów z WT z grenadierów potwierdzam, auto swoje musi odstać, robi się na odwal często i auto znów wraca do nich, może nowy komendant ich do roboty pogoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie mundurowi Nauczcie się jeździć albo zacznijcie jeździć rowerami będzie taniej!!! Jak na razie na was podatnicy wydaja majatek.
Na służbę zdrowia też wydajemy co miesiąc z naszych pensjii majątek a i tak musimy leczyć się prywatnie bo dostęp do specjalistów dla pracującego człowieka nie mogącego stać w kolejce po numerek od 4 rano jest niemożliwy. Na oświatę też wydajemy majątek choć co roku rodzice wydają tysiące na wyprawki. Na urzędy też wydajemy majątek. A Ty gdzie pracujesz że na ciebie nie wydajemy ? Nigdzie ? W takim razie też na ciebie społeczeństwo wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oczekiwanie na specjalistyczny kurs może trwać nawet kilka miesięcy". Pan rzecznik mówiąc delikatnie mija się z prawdą o co najmniej trzy - cztery lata. Ale za opowiadanie bzdur w mediach bierze dużą kasę. Policjanci czekają po kilka lat, by pojechać na jakiekolwiek szkolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to z "wymówki" nie mamy czym jeździć....??? A gdzie patrole piesze ...zapomniano o nich !!! Tylko "wygodna fura"....A  może warto prowadzic "akcje " razem ze Strażą Miejską ...Oni nie narzekają na brak sprzętu ?????   PS. Właśnie jestem świadkiem jakie "sreberka" pomykają po al. JPII....Nawet wysidać nie trzeba....wystarczy sygnał lub kogut...a kierowca sam się zatrzyma...."wygodnictwo" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to z "wymówki" nie mamy czym jeździć....??? A gdzie patrole piesze ...zapomniano o nich !!! Tylko "wygodna fura"....A  może warto prowadzic "akcje " razem ze Strażą Miejską ...Oni nie narzekają na brak sprzętu ?????   PS. Właśnie jestem świadkiem jakie "sreberka" pomykają po al. JPII....Nawet wysidać nie trzeba....wystarczy sygnał lub kogut...a kierowca sam się zatrzyma...."wygodnictwo" !!!!
 
Co to z "wymówki" nie mamy czym jeździć....??? A gdzie patrole piesze ...zapomniano o nich !!! Tylko "wygodna fura"....A  może warto prowadzic "akcje " razem ze Strażą Miejską ...Oni nie narzekają na brak sprzętu ?????   PS. Właśnie jestem świadkiem jakie "sreberka" pomykają po al. JPII....Nawet wysidać nie trzeba....wystarczy sygnał lub kogut...a kierowca sam się zatrzyma...."wygodnictwo" !!!!
 wysiadać nie trzeba hahhaaaa  to ciekawe jak rozmawiają i dokumenty biorą haha. SM nie narzeka bo jak się siedzi w aucie przed fotoradarem to nie ma na co narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...