Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kupiłem sześć dziełek amfy - totalny odlot i święta tanio i z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co te głuPOty. GUS od lat wali, że przez 2 ostatnie lata nic nie zdrożało tylko staniało. Więc i Święta będą tańsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co te głuPOty. GUS od lat wali, że przez 2 ostatnie lata nic nie zdrożało tylko staniało. Więc i Święta będą tańsze.
Już nie masz co PiSać.Siedź i ciesz się z PiSiego dobrobytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to drożej ? A co ze słynną ,,deflacją,, ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same kłamstwa. Nic nie drożeje. Nie ma inflacji. Pensje, renty, emerytury i świadczenia wzrastają. Podatki są niskie. Wspierana jest przedsiębiorczość. Na Lubelszczyźnie są tysiące nowych miejsc pracy. Nikt stąd nie wyjeżdża za chlebem. Ostatnie 8 lat rządów PO/PSL to był raj na ziemi oraz lotniska, autostrady, drogi, stadiony, aquaparki i teatry w budowie. No i targi biesiadne i jarmarki sstaromiejskie. I to wszystko za friko ................................. Mam dziś kaca, sorry.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok w rok to samo,na święta drożej ogólny chaos,ludzie w amoku robiący zakupy,a to tylko kilka dni wolnych od pracy..ufff jak dobrze. Zaraz będzie się mówiło święta ,święta i po świętach.I o co było tyle hałasu?Po co były te same nudne jak flaki z olejem christmasowe pioseneczki,których już nie da się słuchać i jakieś keviny same w domu. Czemu to wszystko ma służyć? I tak nic się nie zmieni.Dalej ludzie będą skakać sobie do gardeł,kłócić się.Jednym słowem hypokryzja i obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok w rok to samo,na święta drożej ogólny chaos,ludzie w amoku robiący zakupy,a to tylko kilka dni wolnych od pracy..ufff jak dobrze. Zaraz będzie się mówiło święta ,święta i po świętach.I o co było tyle hałasu?Po co były te same nudne jak flaki z olejem christmasowe pioseneczki,których już nie da się słuchać i jakieś keviny same w domu.Czemu to wszystko ma służyć? I tak nic się nie zmieni.Dalej ludzie będą skakać sobie do gardeł,kłócić się.Jednym słowem hypokryzja i obłuda.
Hipokryzja,obluda i do tego komercja,ktorej nie powstydzilyby sie nawet hamerykany. Piknie to oddaje utwor kocham karpia na jo tubie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co gdy ktoś ma na życie 300 zł po opłatach, święta to czas najbardziej przykry, bo na nic niema a co dopiero na prezenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłaciłem faktycznie sporo za aparat panasonica ale jak mam zobaczyć radość mojej córki to mogę i więcej dopłacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok w rok to samo,na święta drożej ogólny chaos,ludzie w amoku robiący zakupy,a to tylko kilka dni wolnych od pracy..ufff jak dobrze. Zaraz będzie się mówiło święta ,święta i po świętach.I o co było tyle hałasu?Po co były te same nudne jak flaki z olejem christmasowe pioseneczki,których już nie da się słuchać i jakieś keviny same w domu. Czemu to wszystko ma służyć? I tak nic się nie zmieni.Dalej ludzie będą skakać sobie do gardeł,kłócić się.Jednym słowem hypokryzja i obłuda.
Popieram w pełnej rozciągłości !!! W jednym z supermarketów poczciwi seniorzy z taką siłą  i jadem w oczach walczyli w kolejce po karpia, że zastanawiałem się, czy to już obłęd, czy ich normalna cecha ,którą wyzwala sytuacja stresowa ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co gdy ktoś ma na życie 300 zł po opłatach, święta to czas najbardziej przykry, bo na nic niema a co dopiero na prezenty
To rzeczywiście przykre !!! Do tego taki los zgotowały solidaruchy z niektórymi księżmi tym maluczkim , których najnormalniej w świecie oszukali...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni są bogaci, drudzy biedni. Tak było,jest i będzie. A że ludkowie głupieją przed świętami to już inny problem. A i tak 30% jedzenia trafi do śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłem sześć dziełek amfy - totalny odlot i święta tanio i z głowy.
Zrobiłem to samo. Dokupiłem jeszcze 4 L wódki krajowej bo ten kraj na trzeźwo jest nie do przyjęcia. Święta za 200 zł i gitara. Szwagier poszedł po świerka do lasu. Wróci jak się ściemni żeby nikt nie widział jak go targa przez pół wsi. Brat zabrał wszystkie sieci i kradnie na stawach hodowlanych jakąś rybkę. W Szczepana przyjedzie siostra z córkami 10 i 13 lat to będzie w co zamoczyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro dla #szalonego I by Mieli w Chuuujmasss and Happy new year
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłem to samo. Dokupiłem jeszcze 4 L wódki krajowej bo ten kraj na trzeźwo jest nie do przyjęcia. Święta za 200 zł i gitara. Szwagier poszedł po świerka do lasu. Wróci jak się ściemni żeby nikt nie widział jak go targa przez pół wsi. Brat zabrał wszystkie sieci i kradnie na stawach hodowlanych jakąś rybkę. W Szczepana przyjedzie siostra z córkami 10 i 13 lat to będzie w co zamoczyć.
. Pozdro dla #szalonego I by Mieli w Chuuujmasss and Happy new year
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie masz co PiSać.Siedź i ciesz się z PiSiego dobrobytu.
Ależ sobie dogodził POkraczna siroto. Ja cieszę się z tego, że Polska POgoniła POkraki i Bula w pisdu. Co Wam POkraki zostało? GWno to zjedzcie go zarówno a Polakom dajcie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ sobie dogodził POkraczna siroto. Ja cieszę się z tego, że Polska POgoniła POkraki i Bula w pisdu. Co Wam POkraki zostało? GWno to zjedzcie go zarówno a Polakom dajcie spokój.
 
To rzeczywiście przykre !!! Do tego taki los zgotowały solidaruchy z niektórymi księżmi tym maluczkim , których najnormalniej w świecie oszukali...;-(((
Pokaż mi chociaż 1 solidarucha co "rzundzi" w Lublinie? Rzundzi od 7 lat Łysoń z PZPR. Faktem jest, że wg UE Lublin i Region to miejsce gdzie ludzie tu mieszkający mają najniższe dochody w Europie. Czyli są zadupkiem UE i Europy. Kto doił przez ostatnie 8 lat Polaków czy czasem nie sekta "Pancernej brzozy" i nagle świst i gwizd i nie ma przy żłobie POkracznej braci. A i Żydzi odezwali się chórem : aj, waj brak demokracji. Za Korniszona i POkrak to była demokracja pełnym sznurem. Sami ludzie ze świecznika POpełniali samobójstwa z dobroci. No może i teraz zaczną wieszać się Ci co Ich oderwali od stołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Icówka. aż strach patrzeć, żeby prezydentową była prawdziwą żydówką z domu konhauser. Dlaczego wyznawcy PIS tego nie dostrzegają. Duda został prezydentem bo go poparła mniejszość żydowska z profesorem Konhauserem na czele, który tak gorliwie sprzeciwiał się pogromowi kieleckiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...