Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Śmierć za śmierć ----- !!!!!!!!!!!! --------- za jaja i powiesić!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam przeciwnikom kary śmierci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany Jakub Ś. wyszedł nożem w miasto. ... ku***ca mnie bierze jak czytam wasze artykuły, z każdym dniem coraz większa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto sprawiedliwa kara: PRZYWIĄZAĆ TO ŚCIERWO DO DRZEWA I ZADŹKAĆ NOŻEM....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za chory kraj takiego bydlaka nie mozna skazać na dozywocie - a powinien zdechnąć jak pies, W normalnym państwie gdzie nie obowiązują lewicowe doktryny politycznej poprawnosći i praw człowieka takie scierwo powieszono by na rynku na uschłej gałezi zeby zdychał powoli i w meczarniach a tłum gapiów miał piekne igrzyska i mógłby mu sie śmiac w prosto w jego ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST CWEL JEB.. UDAJE Sku***E.L CWANIAKA.POWINNI GO OSTRO DOJECHAĆ W PIERDLU ŻEBY MU KICHA Z DUP.. WYSZŁA !!! CH.U.J CI W D.U.P.E !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...PO CO WSADZAĆ, PO CO ZABIJAĆ- WYSLAĆ ŚCIERWO NA TRANSPLANTOLOGIE I NA ORGANY Z NIM. PRZYNAJMNIEJ SIĘ NA COŚ JESZCZE PRZYDA, ....A I PAŃSTWO ZMNIEJSZY DEFICYT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do piachu z takim scierwem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 15 lat wyjdzie i znowu kogoś zabije. Powinien dostać dożywocie bez względu na wiek, jeśli w wieku nastu lat był tak zdemoralizowany to więzienie niczego nie zmieni. Patrząc na jego zachowanie to się potwierdza, półgłówkiem-mordercą będzie do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj possie chłopaczyna nie jednemu teraz, 2 latka siedziałem tylko ale frajera potrafie poznac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
Za 15 lat wyjdzie i znowu kogoś zabije. Powinien dostać dożywocie bez względu na wiek, jeśli w wieku nastu lat był tak zdemoralizowany to więzienie niczego nie zmieni. Patrząc na jego zachowanie to się potwierdza, półgłówkiem-mordercą będzie do końca życia.
To samo sobie pomyślałam, takich ludzi nic nie jest w stanie zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie mozna było go skazac na dozywocie jak miał 18 lat? przeciez był pełnoletni!! po twarzy i zachowaniu widac ze z niego nic dobrego ne bedzie, 25 lat nic tu nie pomoze....po odsiadce moze byc jeszcze gorszy....gosc powinien jechac do afganistanu robic jako saper ktory idzie na czele konwoju.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no czas na ciebie ty śmieciu ,i po co ty chodzisz po tej ziemi ? panowie sedziowie do komory go z glodnymi szczurami i niech mu odgryzają powoli narządy - hihihihi. Czemu brak kary śmierci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwrócili Państwo uwagę na dziwny zwyczaj -jak jakiś obywatel znajdzie kogoś poranionego,zamarżniętego albo rozjechanego to najpierw zawiadamia Policję,ąnie pogotowie? Jak to wytłumaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak mu wesoło to dlaczego uciekał kiedy dźgnął człowieka nożem?Do utylizacji śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich to mi nie żal. Niech zgnije w kryminale ścierwo !!! Takie coś powinno się zwalczać w zarodku. Nie żal mi jest tego młodego śmiecia, który dostał wyrok większy niż ma lat. Nie żal mi też jest jego matki i reszty rodziny, że nie będzie synka w domu. I popieram wcześniejszą wypowiedź: "Śmierć za śmierć" bez zbędnego humanitaryzmu. W USA albo Chinach by się z nim odpowiednio obeszli. A gdyby to było w Rosji to za takie coś w kryminale to byłby bity codziennie i leżał tonąc w swoim moczu i gó... na betonie razem ze szczurami. Tego mu życzę z okazji zbliżających się świąt. Tylko w naszym bananowym kraju dadzą mu pewnie osobną albo 2 osobową cele żeby go nie dojeżdżali. I spokojnie będziemy przez 25 lat karmić śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego z moich podatków mam utrzymywać to ścierwo- proponuję durnemu Państwu Polskiemu deeel, który będzie opłacalny dla obydwu stron, wydajcie na niego kare smierci, i dajcie mi do jednorazowego użycia pistolet a 1 zł zakupie oławianą kulkę - i wykonam wyrok śmierci W ŚREDNIOWIECZU KAT BYŁ UZNANY NAMIESTNIKA BOGA, KTÓRY W JEGO IMIENIU WYKONWAŁ WYROKI kto przelewa krew człowieka, przez człowieka zostanie przelana jego własna krew (Ks. Rodz., roz. 9, wers 6), jednostka ma się do społeczeństwa tak, jak część do całości: tej całości służy i jest jej podporządkowana. Jeżeli jednak przez swoje czyny staje się zagrożeniem dla jej dobra, może być jak organ objęty gangreną - usunięta z grona żyjących. (św Tomasz z Akwinu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że ten ścierwojad wyjdzie na wolność za 12 lat NAJPÓŹNIEJ, a bedzie miał wtedy 30+parę lat i przy takiej "resocjalizacji" w więzieniu, jaka jest stanie się zapewne seryjnym mordercą. Jest tylko nadzieja, że "powiesi się w więzieniu". Nic więcej od tego chorego państwa wymagać nie można niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna słuszna kara to powiesić to bydle na najbliższej latarni, ku przestrodze innym jemu podobnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I min. 12 lat będzie leżał do góry brzuchem i jadł za nasze, będziemy sponsorowali ogrzewanie żeby miał chłopaczek ciepło (setki bezdomnych, biednych ludzi marznie), będziemy płacić za prąd, który będzie zużywał. I na takich jak to gówno musimy zapier... od rana do nocy, zimno czy upał, deszcz czy śnieg przez długie lata. A ta kur... jeszcze się śmieje z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...