Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duchowni rozdawali po mszy alkomaty

Utworzony przez jancio, 25 października 2009 r. o 14:30 Powrót do artykułu
hmmm... dziwne... te 1,5 tys. .... na Czwartku rozdawali po 20 szt. po mszy gdzie reszta? w Garnizonowym???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe,czy te alkomaty maja atest,bo jesli sa to tanie zabawki to moga przeklamywac i wtedy moga kierowcom tylko zaszkodzic! wartosc wiarygodnego alkomatu to ponad 200 zl.Nie wierze,aby kosciol takie drogie rozdawal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przecież sobie też muszą zostawić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta akcja to śmiechu warta.Byłem o godz 7 na mszy na Czwartku.Po mszy przed kościołem ksiądz wyniósł na tacy 20 alkomatów.Z boku kamera na statywie i dziewczyna z mikrofonem. Cztery osoby które były najbliżej złapali wszystko,księdza niemal przewrócili.Jedna Pani ok.60 lat złapała 5 alkomatów i schowała do kieszeni.Były i jakieś ulotki ale tego to nikt nie brał.Druga babcia ok.70 lat zaczęła krzyczeć: łobuzy z innych parafii poprzychodzili dla mnie nie starczyło.Nie wiem tylko po co jej był potrzebny alkomat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie te 1,5 tys alkomatów, ktore mialy byc dla wszystkich. Na Racławickiej po mszy ministranci wyszli z paroma alkomatami. Alkomaty dostal ten kto rozepchał sie łokciami pod samymi drzwiami kościoła. Pare sek i po alkomatach. Niezłe jaja ta akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co dzisiaj zobaczyłem przed kościołem aż mnie przeraziło... wychodząc pomyślałem wezmę sobie jeden taki alkomat, wiadomo nie raz się popije... no i cóż zobaczyłem, jeden ksiądz i na tacy może z 30 alkomatów a wokół niego chmara walczących między sobą ludzi w wieku 60-70 lat, stałem i w głębi duszy się śmiałem!!! jak zwierzęta, zabierający dla siebie po 3-4 sztuki ja się spytam po co starszym ludziom alkomaty i po jaką cholerę 3-4 na raz, wydawało mi się iż starsze osoby aż tak nie drinkują a tu proszę walą na umór i jeszcze później za kółko siadają i nie są pewni czy mogą... najlepsza była pani bardzo wolno wychodząca z kościoła narzekająca iż jest tłok a jej ludzie nie przepuszczą a ona taka schorowana i chodzić nie może a jak zobaczyła gratisy to na 100-tkę miała może z 10 sekund!!! jednym słowem zmieniłem diametralne opinię o starszych ludziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gdzie reszta, na bazarze będa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha !!! Wybrałem się na 7 rano na Czwartek, gdzie jak podawały media miało być do rozdania 250 alkotestów. Tak, proboszcz z ambony na ogłoszeniach o tym poinformował, że akcja, że odpowiedzialność, że jest to najbardziej skierowane dla młodych ludzi pracujących jako kierowcy, żeby ktoś, kto nie potrzebuje, żeby nie brał. I po mszy dziady rzucili się na kościelnego, że musiał uciekać chłopina, bo by go stratowali. Zdaje się że Polsat to rejestrował ... A ha, zapomniałbym - księżulo ogłosił, że po każdej mszy będą rozdawać po 20 szt. 6 mszy po 20 alkotestów = 120. Z prostego odejmowania wychodzi, że 130 zajumał dla siebie i znajomków - wielkie są potrzeby Kościoła w tym względzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BICIE PIANY I ROBIENIE LUDZI W KONIA AKCJA robienia ludzi w konia przy Al. Racławickich Byłem dzisiaj na mszy o godz. 10.30. Ksiądz z ambony ogłosił w/w akcję i oznajmił, że zainteresowane osoby mogą po mszy zabrać alkomat. Dalszy scenariusz był taki, że nikt nie dostał alkomatu, ksiądz wysłał wszystkich do kościelnego i jak każdy może przypuszczać akcja skończyła się AWANTURĄ. Czyli wyszło jak zawsze........ Więc po co robić ludzi w balona i mówić o czymś czego nie ma......... Kościelny oznajmił, że zostało mu około 30 sztuk i ta ilość będzie rozdawana na kolejnych mszach więc jak chcemy dostać alkomat to poczekajmy na kolejne msze. JAJA DO KWADRATU.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem na mszy na Racławickich o godzinie 9. Po komunii wyszedł młody ministrant z koszem, a w nim może ze 20 alkomatów. Za nim mszę opuściło mnóstwo ludzi, głównie w starszym wieku. Gdy skończyła się msza, cały tłum zaczął się pchać do bocznej kaplicy (tam miały być alkomaty). Co tam się działo... Ludzie się rozpychali łokciami (w kościele). Zaraz potem wszyscy ruszyli do ołtarza prawie biegiem, ponieważ tam zobaczyli księdza. Pod ołtarzem zaczęła się przepychanka- pod OŁTARZEM... Ci ludzie śmią się nazywać katolikami... W końcu ksiądz oznajmił że... wszystkie alkomaty rozeszły się w zakrystii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tyle, ze takie "alkomaty" to sobie mozna.. wsadzic tam gdzie swiatlo niedochodzi, nawet alkomat o wartosci 200zl jest nic nie warty.. i wyniki to czysta loteria. Kolega mial to mu pokazlo bo wypiciu litra vodki na dwoch 0.10 promila !! czyli dopuszczalne.. smiech na sali. a co mowic takie cos za darmo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno wielkie kłamstwo szkoda tylko że duchowni też w tym siedzą.... 1/5 tyś szt - 2 kosciły - 10 mszy w sumie to po 150 niech "coś " odłożą to po 120 szt na msze !!! BYŁEM dziś na CZWARTKU o 9.30 po mszy słownie 20szt !!!! AAAA i najlepsze to miały być alkomaty dla ludzi młodych a 3/4 z tych 20 WYDARŁY stare DEWOTY rycząc na lewo i prawo.... cóż POLSKA !!!!!! JAK CYRK TAKIE MAŁPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki z tego wniosek? Do koscioła same opoje chodzą czy co? nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie "świadomie nietrzeźwych kierowców" !!!! a NIEŚWIADOMIE NIETRZEŹWYCH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........i od poniedzialku kazdy klecha zatrzymany przez policje bedzie musial nie tylko pokazac dzialajacy alkomat ale takze w niego dmuchnac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja powiem tyle, ze takie "alkomaty" to sobie mozna.. wsadzic tam gdzie swiatlo niedochodzi, nawet alkomat o wartosci 200zl jest nic nie warty.. i wyniki to czysta loteria. Kolega mial to mu pokazlo bo wypiciu litra vodki na dwoch 0.10 promila !! czyli dopuszczalne.. smiech na sali. a co mowic takie cos za darmo..
potwierdzam!!!! to jest zabawka a nie alkomat-breloczek .Moj znajomy mial taki i tez po wypiciu pol litra wykazalo -0.2 LUDZIE ! NIe dajcie sie robic w balona!trzeba z 500 zl wydac na porzadny alkomat i co jakis czas kalibrowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo !!!!!!!! Temu gościu po lewej to alkomacik jak najbardziej.Po minie typuję na jakieś 2,2 promilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek napisał:
Jedno wielkie kłamstwo szkoda tylko że duchowni też w tym siedzą.... 1/5 tyś szt - 2 kosciły - 10 mszy w sumie to po 150 niech "coś " odłożą to po 120 szt na msze !!! BYŁEM dziś na CZWARTKU o 9.30 po mszy słownie 20szt !!!! AAAA i najlepsze to miały być alkomaty dla ludzi młodych a 3/4 z tych 20 WYDARŁY stare DEWOTY rycząc na lewo i prawo.... cóż POLSKA !!!!!! JAK CYRK TAKIE MAŁPY
Chodzisz na msze ? To czemu taki zdziwiony ??? To przecież dla ciebie swojaki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...