Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duńska jodła wygrywa z polskim świerkiem. "Ładnie wygląda, ale nie pachnie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2019 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Polski świerk pospolity wycięty z plantacji też nie pachnie. Teraz jedynie jak ktoś ma możliwość wycięcia drzewka z lasu, to może zobaczyć/powąchać/że faktycznie żywa choinka pachnie. Kiedyś pamiętam jak tylko sie wchodziło do domu to czuć było zapach choinki, a teraz choinki jedynie ładnie wyglądają bo nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czterech literach mam piso-katolickie święta dla obłąkanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśmy powiązani z bankami amerykańskimi i współpracujemy z biurem kredytowym Stanów Zjednoczonych, udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach przy oprocentowaniu 3% od zaledwie 1000 USD do 10 000 000 USD Wnioskodawcy mogą do nas dotrzeć za pośrednictwem [michaelsmithloanfirm16@gmail.com]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OFERTA KREDYTOWA MIĘDZY OSOBAMI INDYWIDUALNYMI Jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem które będą wykorzystywane do udzielania pożyczek między osobami prywatnymi w perspektywie krótko- i długoterminowej od Stawka od 2000 do 500 000 euro dla wszystkich poważnie potrzebujących osób odsetki wynoszą 3% za cały okres spłaty Udzielam pożyczek finansowych we wszystkich następujących obszarach: pożyczka mieszkaniowa, pożyczka inwestycyjna, pożyczka osobista , Auto Loan i inne ... Itd. , e-mail: bienczykdaniel1@gmail.com WhatsApp: +33773165072
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...