Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże zainteresowanie Wiosną Roberta Biedronia w Lublinie? "Zwiększyliśmy liczbę miejsc"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2019 r. o 18:51 Powrót do artykułu
No to pan kandydat na radnego dzielnicy czuby południe nie ma już mojego głosu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez oni przywoża autokarami publicznośc na te spotkania znaczy się spędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna wiosna Palikota, koalicja marzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moi znajomi idziemy. Dosyć tego średniowiecza. A orientacja Pana Biedronia nie ma nic wspólnego z gospodarką itd. a tu o gospodarkę się przede wszystkim rozchodzi. Jarosław to z kolei stary kawaler także wcale nie lepszy. Wolę Roberta co chociaż nie jest zgorzkniały a przede wszystkim co ma fajny program. Dla mnie nic więcej się nie liczy. Może być i jednorożcem byle nie dawał 60 mln na Radio itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin dalej 100 lat za murzynami. Dobrze że w Gdańsku, Słupsku, Wrocławiu Pan Biedroń jest normalnie przyjmowany. Tam jest zachód, cywilizacja, ludzie normalnie zarabiają i żyją nie zaglądając innym w łóżko. W Lublinie dalej najniższa krajowa i najważniejsze żeby polityk przed księdzem klękał zamiast robił coś sensownego. Dobrze że już w tym Lublinie nie mieszkam. Nawet mi was nie żal z takim podejściem do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Populistyczne brednie. No i lgna bo sondaże pokazują zainteresowanie. Solidne struktury milordzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partia wiosna jest żałosna jak orientacja Biedronia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni POdręczni sorosowców, gotowi włazić oligarchom/deweloperom w 4 litery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to w pomarańczowym to chłop czy baba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedroń zwolennikom partii wiosna będzie rozdawał wazelinkę na glinkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Biedroń kościół winien się modlić za swoje owieczki a nie spieprzać do polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedrona to kolejna marionetka wystawiona przez Ludzi z Wypchanymi Portfelami. Jego ekonomicznym guru jest Balcerek, POdobnie jak to ma miejsce w przypadku zunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy SOROS włożył w ten projekt jakieś pieniądze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez cztery ostatnie kadencje wybierałem zawsze "mniejsze zło"- bo taka była presja. W tej wybieram to co uważam nawet gdyby miał byc to diabeł. Czas na zmiany, dlaczego politycy zgodnie z tym co uchwalili, nie idą na emerytury po osiągnieciu odpowiedniego wieku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedały won z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 osób na foto popularność "rzuca na kolana" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wychodzi dniowka żeby połazić z wykolejencami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że jest tak duże zainteresowanie wizytą Pana Roberta w Lublin! Normalnie jestem dumny z mojego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam żadnego z tych cudaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd i za co oni biorą tych pomazancow? Do roboty byście się wzięli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...