Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże zainteresowanie Wiosną Roberta Biedronia w Lublinie? "Zwiększyliśmy liczbę miejsc"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2019 r. o 18:51 Powrót do artykułu
Wejść do sejmu od dupy strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że bilety się rozeszły jak ciepłe bułeczki. W Lublinie jednak dużo osób popiera te postulaty, ale do tej pory bali się pokazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają jak można być ograniczonym w swoim myśleniu czytając niektóre komentarze. Jeżeli orientacja RB tak bardzo wam przewzkadza to nadal głosujecie na JK i jego kramik. Wiosny nie da się zatrzymać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i my na Lubelszczyźnie przestaniemy być zaściankiem Polski. Ludzie się budzą, to dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, ze jesteś ochoczo zainteresowany orientacja Pana Biedronia. Krypto gej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cie ciągnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie większy od Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba niektórzy "patrioci" pomylili ten serwis z Tinderem. Tam szukajcie chłopaków panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd Ty taki oblatany jestes gdzie się chłopców szuka. Pewnie z doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaaa to imię czy nazwisko? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakuś ty durny pisdzielcu w oko dmuchany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z komentarzach na fanpage MW ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosć był w sld u palikota ,ma odium świeżości jak jasna cholera,naiwniaków i głupców ciągle ci u nas dostatek,nic dziwnego,że żydzi oskarżaja nas o wszystko, a niemców o nic. a nie zapomnijecie naiwne lemingi spytać biedronia ille tygodniowo bedzie sprowadzał islamistów ,bo jako lewak i ruch LPG+ LNG musi to robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeroka Koalicja Europejska oraz Wiosna i wraca szansa na normalny, nowoczesny kraj. Życzę powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!!!! Dość już tego kulenia głowy przed kościołem. Czas pokazać, kto rządzi w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że jest tak duże zainteresowanie wizytą Pana Roberta w Lublin! Normalnie jestem dumny z mojego miasta
 no właśnie,nazwa wiesnama ma  to do siebie ,że szybko przechodzi , nazwa winna brzmieć  ;OD DUPY STRONY, jest  nowoczesna zrozumiała i czytelna dla zachodniej jewropy , bo miłośc jest wieczna,podobnie jak naiwność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś się ruszył żeby coś zmienić. Jestem jak najbardziej za Wiosną. ✌
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, ze jesteś ochoczo zainteresowany orientacja Pana Biedronia. Krypto gej?
 ale on długo nie pociągnie,bo pracuje do 15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idziemy ze znajomymi, trochę z ciekawości a trochę dlatego, że sorry, ale ja nie wiem co sobą będzie reprezentować koalicja z PO i całą masą różnych partii. Co oni moga mieć w programie? Zieloni, Nowacka, PO, Gierytch w jednym worku. Nie kupuję tego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno warto dać szansę nowemu podejściu do polityki. Ludzie o lewicowym światopoglądzie powinni mieć swoją reprezentację w parlamencie. To na pewno kilkunastoprocentowa część naszego społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...