Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże zainteresowanie Wiosną Roberta Biedronia w Lublinie? "Zwiększyliśmy liczbę miejsc"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2019 r. o 18:51 Powrót do artykułu
W końcu idąc na wybory nie będę głosowała przeciwko ale za kimś i tym razem będzie to Robert Biedroń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam w sumie się cieszę.....W końcu do przodu. Będzie na kogo głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super nie mogę się doczekać Robert to dla mnie nadzieja na normalność w tym kraju✌✌✌✌
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie Biedroń ma ogromne poparcie zresztą tak jak wszędzie, i żadne żenujące homofobiczne wpisy tego nie zmienią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam Biedron przyznał w wywiadzie, że jego partia jest sponsorowana przez niemiecka partię i niemieckie fundację, które nie chca nic w zamian...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tam nie pochodzi z kim Pan Biedroń sypia Bardziej mnie interesuje że ma konkretny pomysł na zmianę na lepsze Jestem wiosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że najbardziej zajadle na temat Roberta Biedronia wypowiadają się ci, którzy nawet nie przeczytali programu jego partii, innych ugrupowań pewnie zresztą też nie... Wiadomo, że jak się nie ma argumentów, to najlepiej uderzać w czyjeś cechy wrodzone, np w orientację seksualną. Jakie to prymitywne... Zapraszam wszystkich przeciwników RB do merytorycznej dyskusji, a nie żałosnej nawalanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakieś konkrety dla normalnych ludzi. Biedroń ma świetny pomysł na Polskę a ci wszyscy co się z tego śmieją to zwykły zaścianek wychowany na kościelnej łasce. Czego oczekiwać po ludziach, którzy świata nie znają i najlepiej to by się urządzili w tej *** jaką nam zafundował PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że Biedroń zebrał rzetelnych i uczciwych działaczy i w końcu założył partię. Oprócz dobrej ekipy ma też dobry program i naprawdę jest w nim potencjał na zmianę tej ponurej polskiej sceny politycznej. Nareszcie będzie można głosować za kimś, a nie przeciwko komuś! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że Biedroń zebrał rzetelnych i uczciwych działaczy i w końcu założył partię. Oprócz dobrej ekipy ma też dobry program i naprawdę jest w nim potencjał na zmianę tej ponurej polskiej sceny politycznej. Nareszcie będzie można głosować za kimś, a nie przeciwko komuś!
 tym rzetelnym działaczem bedzie znowu palikot ze świńskim łbem i sztucznym fajfusem,no może krzyśka grodzkiego przyprowadzi do tej partii cudaków i ekonomicznych kretynów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie ludzi nie rozśmieszajcie. Ta probiedroniowa klaka na forum jest tak sterowana, że od razu widać, że maks kilka osób to wypisuje. Pewnie same muppety z tego zdjęcia powyżej :DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i my na Lubelszczyźnie przestaniemy być zaściankiem Polski. Ludzie się budzą, to dobrze.
 Jeśli uważasz, że nowoczesność zaczyna się od d... strony to gratulacje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni otworzyć szeroko PUPY na wiosnę :)))) fuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten cały Biedroń sobą reprezentuje - poza tym że jest homoseksualistą NIC ??? Był już w ruchu palikota, SLD itd to stara zgrana płyta to nic nowego. To partia skrajnie lewicowa i lewacka wręcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pan kandydat na radnego dzielnicy czuby południe nie ma już mojego głosu :)
 Biorąc pod uwagę ile zrobił dla tej dzielnicy oddałabym na niego głos chyba nawet jakby wspąpił do PiSu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pominę już orientację seksualną, a tak naprawdę to tylko z nią mi się ta dziwna wiosna kojarzy, to czy ci wszyscy zwolennicy pana Biedronia sprawdzili jego dokonania w Słupsku jako prezydenta miasta? Ile dni spędził w urzędzie, co zrobił dla mieszkańców? Co takiego pan Biedroń ma do zaproponowania przeciwnikom LGBT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały program skopiowany z PSLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumiem jutro odbędzie sie konferencja naukowa prowadzona przez prof. dr hab. Roberta Biedronia w auli uniwerystetu przyrodniczego. Tylko tym można wytłumaczyć zgode rektora na te impreze w kontekście tego że 5 lat temu odmówiono  organizatorom konferencji na temat ideologii gender w tej samej auli. Czekam na oficjalne stanowisko rektora UP w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Słupsku po panu Biedroniu pozostał tylko smród. Też nas zbajerował i głosowaliśmy na niego,  że odmieni miasto, ściągnie inwestorów itd. Jest jednak odwrotnie, bo wiele firm ucieka z miasta, misto pozbyło się sporo mieszkańców nie widzących perspektyw. Dług miasta zamiast zmaleć, to wzrósł tylko umiejętnie jest zakamuflowany. Zmarnowane 4 lata dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wykolejency?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...