Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa miliardy do wydania. Radni uchwalili budżet Lublina na 2014 rok (debata)

Utworzony przez obserwator lb podwórka, 19 grudnia 2013 r. o 15:15 Powrót do artykułu
 Radni PO wraz z  Żukiem  jak twardogłowy wódz nie oddamy ani złotówki z kultury .Ta PLACÓWKA jest przez  Żuka Uprzywiliowana ,na kulture daje 2.4 procent i porównuje z Krakowem że ten daje 3 razy wiejej bo maja chyba 3 x wieksze dochody .Poznań zwieksza o 2 mil zł z 15 na ponad 17 mil złotych na utrzymanie obiektów Sportowych jak np stadion i Malta a Żuk i radni Obiektów Sportowych i Sportu nie widzą ????? widzą tylko kulture dla paru setek widzów .Sprzedaje działkę czy budynek przy al.Zygmuntowskich 3.to jest bardzo duża róznica .Co następntym razem bedzie sprzedawał ????.Dlaczego pan zamiast inwestycji modernizuje???????????????????pl.Litewski to nie jet potrzeba chwili to lepiej budujmy drogi chodniki ,terny zajezdni nad zalewem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DZIAŁA:   Stronka do ustalania pozycji telefonu komórkowego. Wejdź na tą stronę: http://fw.pl/pozycja       Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew też się burzył przy zeszłorocznym budżecie Temu radnemu powinno się podziękować przy najbliższej okazji bo niedość że blokuje miejsce ludziom którzy chcieliby realnie zmieniać miasto to jeszcze dyrdymały w kółko opowiada Na dzisiejszej sesji Rady Miasta z jednej strony zgłaszał żale do władz że nie udaje im się zrealizować dochodu ze sprzedaży miejskich nieruchomości a z drugiej twierdził że to bardzo źle że miasto wyprzedaje swój majątek Ktoś podpowie gdzie tu logika ?? Nabrał mnie pan radny - ostatnio dostał mój głos teraz może zapomnieć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk kontynuuje to co zaczął i bardzo dobrze. Trzeba skończyć zaczęte projekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasze miasto rośnie w siłe władze zasługują na mocną 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tułajew też się burzył przy zeszłorocznym budżecie Temu radnemu powinno się podziękować przy najbliższej okazji bo niedość że blokuje miejsce ludziom którzy chcieliby realnie zmieniać miasto to jeszcze dyrdymały w kółko opowiada Na dzisiejszej sesji Rady Miasta z jednej strony zgłaszał żale do władz że nie udaje im się zrealizować dochodu ze sprzedaży miejskich nieruchomości a z drugiej twierdził że to bardzo źle że miasto wyprzedaje swój majątek Ktoś podpowie gdzie tu logika ?? Nabrał mnie pan radny - ostatnio dostał mój głos teraz może zapomnieć  
  Sylwek to darmozjad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budżet to żadna nowość, prezydent kontynuuje rozpoczęte inwestycje i projekty. Droga wydaje się być słuszna bo nadrabiamy zaległości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w pierwszej uliczce jak zawsze obsrane po kolana dzieci, szlalch lezy gowna plyna, na glownej stoja i wino chlaja morde dra dziecko nie moze mi zasnac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk jest ok bywało gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tułajew też się burzył przy zeszłorocznym budżecie Temu radnemu powinno się podziękować przy najbliższej okazji bo niedość że blokuje miejsce ludziom którzy chcieliby realnie zmieniać miasto to jeszcze dyrdymały w kółko opowiada Na dzisiejszej sesji Rady Miasta z jednej strony zgłaszał żale do władz że nie udaje im się zrealizować dochodu ze sprzedaży miejskich nieruchomości a z drugiej twierdził że to bardzo źle że miasto wyprzedaje swój majątek Ktoś podpowie gdzie tu logika ?? Nabrał mnie pan radny - ostatnio dostał mój głos teraz może zapomnieć  
  Nie lubie Tujajewa bo to zwykły kłamczuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry ale trudny budżet miasto wreszcie przestaje przypominać stary zapyziały Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jak sprzeda zajezdnie wybuduje żłobek, jak sprzeda LPEC to wybuduje przedszkole. Bzdury gada.Traktuje ludzi jak idiotów. To głupsze od tego co gadali komuniści A potem co ? Sprzeda Ratusz bo nic więcej zadłużonemu miastu nie zostanie? I co ucieknie z Lublina, tylko czy sam ??? A jak nie sam to z kim ? I gdzie ? Jednak do Świdnika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 mld to po podzieleniu na 380 tys. mieszkancow daje po 5 tysi z hakiem na glowe, dajcie ta kase kazdemu i pozwolcie nam samym decydowac na co ja wydamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Żuka to dobry prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dług włodarze kontrolują wiec niech Prawo i Sprawiedliwość nie straszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tułajew też się burzył przy zeszłorocznym budżecie Temu radnemu powinno się podziękować przy najbliższej okazji bo niedość że blokuje miejsce ludziom którzy chcieliby realnie zmieniać miasto to jeszcze dyrdymały w kółko opowiada Na dzisiejszej sesji Rady Miasta z jednej strony zgłaszał żale do władz że nie udaje im się zrealizować dochodu ze sprzedaży miejskich nieruchomości a z drugiej twierdził że to bardzo źle że miasto wyprzedaje swój majątek Ktoś podpowie gdzie tu logika ?? Nabrał mnie pan radny - ostatnio dostał mój głos teraz może zapomnieć  
  Pan Radny Sylwester Tułajew to wielki fan Pruszkowskiego więc dziwne że jeszcze kogoś dziwi jego zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dynamika foto przedstawiającego radnych uchwalających budżet miasta lublina jest PORAŻAJĄCA  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dynamika foto , autorstwa jacka Świerczyńskiego , przedstawiającego radnych uchwalających budżet miasta lublina jest PORAŻAJĄCA  !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że nie ma pieniędzy na kładkę pomiędzy Węglinem a Czubami, lepiej by dokończony został park w tym miejscu. To były by wywalone pieniądze w błoto, bo tamtędy chodzi kilkanaście osób max.   Myślę, że ktoś chce na tej kladce po prostu zarobić i tyle. Mieszkańcy na Łęgach chcą alejek w wąwozie i schodów między Kaczeńcową 5 a 3 do ulicy Poznańskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do tej pory pieniądze były inwestowane we właściwy sposób. Mamy dużo nowych dróg, a te, które nie nadawały się do jeżdżenia zostały wyremontowane. Mamy nowe miejsca kultury, budują nam się ośrodki sportowe. Mamy ogrom ciekawych wydarzeń, które przyciągają turystów i mieszkańców (tylko trzeba chcieć zn ich korzystać i je zauważać). Oczywiście jeszcze dużo pracy przed nami. Dzięki zaakceptowaniu budżetu na 2014 wierzę, że wiele rozpoczętych już, a także tych dopiero planowanych uda się zakończyć.Zrobiliśmy już dużo kroków na przód, szkoda by było teraz się cofać lub stać w miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...