Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oj to niee mozliwe taki katolik. przecież jest bez wad jak mawiają biskupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoni lesniak, absolwent KULu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był nadzór kuratorium w Lublinie. Przecież mieli obowiązek kontrolować. Bardzo ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że zaświadectwo można było zapłacic w naturze? A sprawa nie dotyczy uczennic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znowu wisa ogłoszenia, że każda szkoła nawet matura w ROK! to chyba juz KUL rozwiesił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytując belzebuba toruńskiego: "Mnie jako katolika prawo nie obowiązuje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem głupcze obrażasz innych duchownych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie przebije Eugeniusza Hetmana – byłego sekretarza Komitetu Uczelnianego PZPR Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich szkół jest na pęczki. Pracowałam w szkole ŻAK w Puławach tam podrabianie dokumentów jest to codzienność a jak z innymi nauczycielami zwróciliśmy w końcu uwagą dyrektorce to stwierdziła ze nie musimy tu pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej czarny twoje miejsce w gościu niedzielnym a nie wśród cywilizacji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzyjmy we własne sumienia....potem rozpowszechniajmy pomówienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem takich ludzi, najpierw sie ciesza ze zdobyli swiadectwo "na lewo" a pozniej zeznaja przeciwko osobie, ktora im pomogla. Powinni siedziec cicho, a nie jeszcze bardziej pograzac dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...skłaniałbym się rozważać całe zagadnienie w kategoriach geniuszu pedagogicznego. Przygotować do matury ucznia podczas dwóch lekcji nie jest nagminnie spotykanym ewenementem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
czy to prawda że zaświadectwo można było zapłacic w naturze? A sprawa nie dotyczy uczennic.
świadectwo za seks z uczniem? az nie chce się wierzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie polskie szkoły katolickie lub prywatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech znajdą tego co był na wszystkich zajęciach. Btw. Na świadectwach powinna być podawana frekwencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest szkoła katolicka  i co katolicy nie zrobią, to widocznie tak Pan Bóg chciał, także decyzji Boga się nie podważa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
czy to prawda że zaświadectwo można było zapłacic w naturze? A sprawa nie dotyczy uczennic.
to wujowo, bo miałam tam iść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tak chciałam po Bożemu zapisać się do tej szkoły i nie chodząc dostać świadectwo jej ukończenia, a tu nici
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...