Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie wizje przyszłości górek czechowskich w Lublinie. Którą wybiorą mieszkańcy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2019 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Trzeba być bardzo naiwnym, że za 10mln deweloper zrobi super park od podstaw skoro 35mln rewitalizację istniejącego Parku Ludowego to mało wg ostatnich przetargów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamieszczam starą wypowiedź prezydenta Żuka (znaleziona na forum: ******skyscrapercity.com/showthread.php?t=201463&page=78 ) "Czy z Echem, czy bez Echa, przebudujemy to skrzyżowanie. Jeśli zaangażujemy w to miejskie pieniądze droga do jakichkolwiek rozmów o centrum handlowym na górkach zostanie ostatecznie zamknięta – zapowiada prezydent Żuk. " i jeszcze przepowiednia Palikota (warto posłuchać i wyciągnąć wnioski) ***s://***youtube.com/watch?v=dhHpjxxX8io
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha no rzeczywiscie to po lewej to profesjonalna wizualizacja -kawałek ściezki i widoczek jak z pocztówki...niech dw napisze od razu ze to artykuł sponsorowany przez tbv, bo tak to wygląda na żałosną manipulacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla niszczenia ostatnich naturalnych terenów zieleni w Lublinie!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mam dość ciągłych przepychanek o górkach. Aby ukrócić kłótnie, postanowiono o referendum abyśmy my mieszkańcy mogli zadecydować. Teraz pojawiają się głosy sprzeciwu... Ludzie zdecydujcie się na coś! Nie może być tak, że skoro ludzie chcą parku, jak to wynika z sondy, to będziecie go blokować! Odczepcie się od mieszkańców, bo to zaczyna być męczące... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu coś nie pasuje pseudo ekologom... w końcu skończy się na tym, że właściciel postawi tam galerie i hale, a pozostała część pozostanie w obecnym, przykrym stanie. Możemy mieć piękny park za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha jestem z zagospodarowaniem tych krzaków i chaszczów nic tam nie ma lisy choroby roznoszą które tam bytują jestem za parkiem i budynkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego zgodnie z obowiązującym !!! planem park i tak ma tam być i powinien być od wielu lat.......!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOR !! Musi powstać w końcu obiecany tor !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko loko scarabaeoidea i przyjaciele, będzie "3xTak" dla deweloperki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby referendum miało sens, uprawniony musi wiedzieć za czym się opowiada. Pytanie referendalne powinno zawierać dołączony do niego arkusz z dwiema małymi mapkami, jedną obrazująca gdzie obecnie można budować i co, oraz drugą obrazującą gdzie po zmianach będzie można budować i co. Powielajcie tego posta i link zawierający takie mapki: ***ulublin.eu/interwencje/stanowisko-rkp-w-sprawie-zabudowy-gorek-czechowskich/?fbclid=IwAR3NeBH4fgKMvrZMU5mOFAc8T1_eOo7qf5VHkHtl3XzKnyRrHQfnqPzTaDY Głosujmy za świadomym głosowaniem! Niech Lublin zagłosuje świadomie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie oczywiste? Mieszkańcy wolą aby o ten teren zadbano, aby wreszcie powstał tam park co widać po sondażach. Ja również jestem na tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę parku i dlatego będę głosowała na tak, pewnie zostanę zjechana przez trolli, bo jak widać po sondzie, realni mieszkańcy chcą rozwoju Lublina. Tak dla parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie będzie quorum!  Chodzi o to aby dać deweloperowi wolną rękę, mówiąc że mieszkańcom nie zależny??? A dlaczego tylko 1 pytanie i to identyczne z tym, które chce deweloper??  TO NIE FAIR!! Prezydent obiecywał, przed wyborami, że pytanie będzie skonsultowane se stroną społeczną !!! CZY PO chce byc wiarygodne??  A, zapomniałem, przecież Prezydent Lublina - szef Platformy nie był kandydatem Platformy a "SZEROKIEJ KOALICJI".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie proszę tu jest wszystko napisane. ***ulublin.eu/wp-content/uploads/2016/08/2016_07_27-RKP_Gorki_Czechowskie.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no jeżeli banda eko świrów uważa że stan górek obecny jest lepszy od możliwego parku. To ja się wymeldowuje z tego miasta. Tak atrakcyjna parcela która w sezonie płonie co chwilę. Menele mają gdzie chlać. A młodzi palić pierwsza trawę. Puknijcie wy się wszyscy w łeb. Nie wierzę w to że miasto z gęby dup* zrobi i po przekształceniu terenu nie podejmie kroków w sprawie parku. Sam chętnie chodziłem tam na motocross ale przeszkadzał przecież. To chodziłem na piwo też każdy przeszkadzał. Trochę realizmu ludzie. To jest centrum miasta kwintesencja. Deweloper zawsze będzie hieną, tak ukręci żeby zarobić kasę ale w tym przypadku obiema rękami podpisuje się za tym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bloki jako dzielnice, oraz park z roznościami, Lublin jest miastem wojewodzkim czy sie wieśniakom podoba czy nie, bedzie zabudowywany, park ze stawem i innymi rzeczami, twk tez buduja w Wawie, wrocku, czy poznaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się, że pytanie referendalne jest sformułowane bardzo niejasno
 zgadza się, faktycznie powinni tak brzmieć: "czy jesteś za dalszym betonowaniem miasta i uPOważniasz radnych miejskich do każdej zmiany planu zagosPOdarowania przestrzennego w celu realizacji niezasPOkojonych apetytów deweloperów? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam nigdy żaden park nie powstanie. Skończy się tak że deweloper pobuduje bloki potem sprzeda miastu resztę gruntów za duża kasę a miasto wycofa się z budowy parku twierdząc że chce jednak czyste ekologiczne miejsce i że są już eko. TAK DLA EKOLOGII NIE DLA BLOKÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, to coś się zmieniło, już nie przekazanie całego terenu ze zbudowanym parkiem 1 zł, tylko dopłata do urządzenia parku. Po referendum okaże się, że maisto dostanie 70 h bez parku ale pewnie już wtedy będzie inna ekipa przy władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...