Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak... Tylko mnie zabrakło na parę godzin - a pisie szambowozy ze spółdzielni troli znowu z beczką zajechały i smrodzą na forum szambem. A Najwyższy Znawca Developerki, trolocieć-idiota LBN zaraz płacz podniesie, że mu naminusowałem. Że na da. Dwie rzeczy w naturze są nieskończone: wszechświat i głupota pisich płatnych troli na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisoszczury wylazły z nor? Szambobeczki zajechały? Dyżurne pisomatołki, szambonury i inne ciecie, pisotrole na miejscu? Gotowi? No to wylewać szambo, rozsmarowywać gó….no po forum! W końcu za coś Marszałek wam płaci, nie?Na colę i paluszki trzeba zapracować!Hej hop, hej hop, razem! I „wespół w zespół, wespół w zespół, by gó….na moc móc wzmóc” - parafrazując nieco refren piosenki Wiesia Mchnikowskiego. Szambo górą! Do roboty, pisie młoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ta wybitna pani, z zawodu dyrektor, robila do tej pory? przez 1,5 roku była bezrobotna? O dobrych managerów filmy same walczą. To ta pani jest tak słaba czy tak leniwa ze plącze sie bez celu po urzędzie.
 A to, co ta pani robiła do tej pory, to w żadnym wypadku nie jest twój problem. Została zwolniona niesłusznie i wywalczyła swoje - to jest najważniejsze w tej sprawie... I zapamiętaj to, bo ja cie twój szef wywali niesłusznie to też będziesz mógł pójść tą samą ścieżką co ta pani. Za to, po uprawomocnieniu się wyroku, pan "dyrektor" radny powinien zostać zwolniony z niesłusznie zajmowanego stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytam jak Twój koleś, taki sam trol: a co Ty, głupi, płatny zawodowy trolu, robiłeś do tej pory? Bo jak na razie to tylko debilizmem "błyszczysz" w każdym temacie. Są dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i pisia głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...