Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor CSK pozywa Jarosława Koziarę. Chce przeprosin i pieniędzy na cel charytatywny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2019 r. o 14:54 Powrót do artykułu
nie ma wolności (wypowiedzi również) bez odpowiedzialności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarara srarara to już nie raz błysnął swoim pszczelarskim intelektem i kulturą w pseudo-felietonach na ostatniej stronie Zooma. Czasem aż nie mogłem uwierzyć, że taką chamówę można odstawiać w czymś wydawanym jednak formalnie przez publiczne Centrum Kultury. Od dawna przestałem się dziwić. Takim typom się zawsze wydaje, że jak założą kolorowe gacie w paski i zrobią wielkoformatowe wycinanki to stają się ubermenschem-artystą wyłączonym spod reguł obowiązujących zwykłych śmiertelników. Założę się, że się teraz pszczelarski kabotyn porówna do Marcela Duchampa, Warhola albo innego niezrozumianego wielkiego. Coś jak koleżka Owsiak, który dopytywany o finanse dostał ataku wścieklizny i skakał po stołkach rycząc coś o słoikach z walutą. Takie pacany kompletnie pokory, wstydu i autorefleksji nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ale czy nie jest prawdą, iż pan Krakowski był listonoszem? Nie popadajmy w paranoję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje pytanie - czy PISda nam wolność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jako mieszkańcy pozwiemy Pana dyrektora za zniszczenie instalacji, na którą czekaliśmy i za którą częściowo zapłaciliśmy. Może jako mieszkańcy pozwiemy pana dyrektora, że za nasze pieniądza chce organizować darmowy koncert, artysty wątpliwej jakości artystycznej, za to mocno zaangażowanego politycznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś zakompleksionym durniem.Kury szczać prowadzaj a o sztuce milcz,ignorancie! Nie-Koziara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy niszczą sztukę, to barbarzyńcy. Pan Krakowski zlecając likwidację instalacji z niezrozumiałych powodów chyba wypełnił definicję barbarzyńcy? Czy się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój poprzedni wpis dotyczy cymbała szkalującego Koziarę-dla tych co i tak nie kumają o co kaman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś zakompleksionym durniem.Kury szczać prowadzaj a o sztuce milcz,ignorancie! Nie-Koziara
Tak, tak, tak.... Zabij się pacanie. :D Nawet nie potrafisz posta zacytować, bo interfejs strony internetowej cię przerasta, a sadzisz się na znawcę sztuki. Założę się, że przeczytałm więcej książek o sztuce i obejrzałem więcej wystaw. Wierzę, że nie-Koziara, wy wszyscy funfle przyssani do publiczanego cycka CK macie taką samą mentalność i żałosny poziom intelektualny. Idź kasztankę Marszałka połaskotać po jajach jak koledzy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idzie zmiana. sa juz zgody. problemem wcale sa rewelacje medialne. zla wspolpraca. zdrada i długie rycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Działania te w sposób oczywisty naruszają podstawowe więc dobra osobiste powoda tj. wizerunek, autorytet czy dobre imię„ Jak mogą naruszać, autorytet czy dobre imię Krakowskiego - raczej nigdy go nie miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pan Krakowski odszedl z Poczty Polskiej? Co tam się stało? Czym on tam się wyróżnił? Ktoś wie? Proszę napisać, to takie ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojojoj nadwornego artyste Partii Obłudników obrażajo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś scharakteryzować co ten wybitny ,,artysta'' tworzył/tworzy. Z wyglądu jak...Jasiek z bramy, ale może ma jakieś osiągnięcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pan Krakowski odszedl z Poczty Polskiej? Co tam się stało? Czym on tam się wyróżnił? Ktoś wie? Proszę napisać, to takie ciekawe
 Tego nie wiem. Wiem za to dlaczego odszedł z urzędu wojewódzkiego. Czuł się tam jak drugi wojewoda, robił czystki kadrowe, w3,14erdalał się do wszystkiego nie zważając na nic, nawet do rzeczy spoza jego kompetencji (o ile można mówić o jakiś kompetencjach tego ex-katechety).  W końcu Czarnek nie zdzierzył i go wy3,14erdolił z hukiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego poza bieganiem do mediów jest znany ten pseudoartysta, nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja osobiście w ogóle zamknąłbym ten przybytek, który służy głównie ludziom z wypchanymi portfelami, którzy albo snobują się na koneserów "sztuki", albo lubią podczepiać się do budżetowego cyca (np. wcześniej obsługę reklamową zapewniała firemka Tęgiego Łba z POprzedniej RM, a teraz robi to Pan Artur znany również z kampanii na rzecz wiadomego dewelocwaniaka). Jeśli ktoś naprawdę jest zainteresowany kulturą przez duże czy małe K, w dzisiejszych czasach może ją "konsumować" praktycznie za friko - bez pośredników z politycznego nadania i bez ponoszenia kosztów na otaczający ich "dwór". Np. w jutubach jest zatrzęsienie spektakli, koncertów, performansów na poziomie znacznie przewyższającym to, co kiedykolwiek "załatwią" aparatczycy w csk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co takiemu czlonkowi (inaczej zwanemu ....) z partii PiS zrobicie? NIC !! On tu rzadzi , ma za soba biskupa , i mozemy mu skoczyc.. Co to za szuja to nawet super katolik wojewoda wie najlepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Lublin a może Ratuś ma szczęście do artystów. Jak nie myją nóg w fontannie to ubliżają nie nasim. Czas stawiać na poważnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...