Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może warto się dowiedzieć, KTO TO JEST ten Kalbarczyk... Poszukajcie w sieci. Baaardzo ciekawe informacje znajdziecie! I przy okazji dowiecie się dla kogo tak naprawdę Kalbarczyk pracuje... Trochę wysiłku... i wszystko będzie jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje odwagi!! trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jasię cieszę że są tacy ludzie jak wspomniany dyrektor , może w Polsce w koncu zacznie normalnieć , bo w tej chwili szybko zmierzamy do panstwa wyznaniowego , chociaz niektórzy twierdza że juz jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób popiera takie akcje, ale boi sie o tym mówić głośno. Jestem pod wrażeniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ "m." i "belfer". I tak wszyscy wiedzą, że to ty Adasiu Kalbarczyk, więc daruj sobie te teksty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie... zanim zdązyłam wysłać wpis, Adaś już się uaktywnił jako "ratio." Adaś przestań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaskocze cie lubella, nie jestem tym gosciem, ale jestem pod wrazeniem tego co zrobił. Krzyże to sobie wieszajcie w kościołach jak macie potrzebę. Szkoła jest miejscem gdzie jest nauka a nie sredniowieczne przesądy i bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy krajem katolickim i większość z nas to chrześcijanie, dlaczego więc to my mamy dostosowywać się do mniejszości? Pan dyrektor chce wokół siebie zrobić szum no i znalazł sobie sposób na popularność. Tak walczyliśmy o te krzyże nie nie pozwolimy je teraz zdejmować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratio.nalist napisał:
zaskocze cie lubella, nie jestem tym gosciem, ale jestem pod wrazeniem tego co zrobił. Krzyże to sobie wieszajcie w kościołach jak macie potrzebę. Szkoła jest miejscem gdzie jest nauka a nie sredniowieczne przesądy i bajki.
Nie jesteś w stanie mnie zaskoczyć, bo ja WIEM kim jesteś. Ktoś w końcu znajdzie w internecie te informacje, które wyjaśnią dlaczego krzyże tak cię bolą. Niektórzy po prostu nie rozumieją, że podjęte kiedyś zadania nie są już aktualne. I ty Adas do nich należysz. Już nie musisz, już ci nikt nie każe tego robić, a ty dalej kontynuujesz wykonywanie zadania. Co to ma być? Jakaś auto-psychoterapia? Udowodnienie sobie samemu, że nie robiło się wtedy nic złego? Ideologie sobie tworzysz? Komu to udowodnić próbujesz??? Sobie samemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Dyrektorze!!! Jestem pełen szacunku!! Najgorsze jest to, że tak samo myśli większość społeczeństwa tylko nie wiem dlaczego poddaje się dyktatowi facetów chodzących w sukienkach. "Co na to kościół? – Usuwanie krzyży to, niestety, groźny akt współczesnego pogaństwa, przebranego w szaty postępu i oświecenia – komentuje ksiądz Ryszard Podpora, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa w lubelskiej kurii. – Czy także świątynie trzeba usunąć, bowiem i one są w przestrzeni publicznej?" Drogi klecho nie widzisz różnicy??? Do szkoły musi chodzić każde dziecko, a do waszej świątyni już nie!! Więc w świątyni rób sobie co chcesz, ale od szkoły wara!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>...Jeśli dyrektor nie chce krzyża, to niech go zdejmie we własnym domu. A nie w szkole, do której chodzą katolickie dzieci...... To jest szkoła prywatna,właścicielem jest p.Kalbarczyk.I to on ustala warunki.A jeśli ktoś chce szkoły katolickiej,to niech zapisze dziecko do szkółki parafialnej.Od kiedy to jakiś klecha czy katecheta będzie mieszał w prywatnej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubella a może się założymy że belfer to nie adaś , nie dociera że większość myśli odmiennie jak szanowna pani , jeszcze niema przymusu ale kto wie? = własnie w takich ludziach jak dyrektor jest nasza nadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem napisał:
Jesteśmy krajem katolickim i większość z nas to chrześcijanie, dlaczego więc to my mamy dostosowywać się do mniejszości? Pan dyrektor chce wokół siebie zrobić szum no i znalazł sobie sposób na popularność. Tak walczyliśmy o te krzyże nie nie pozwolimy je teraz zdejmować!
otóż nie jest tak jak myślisz, nie jesteśmy krajem katolickim i mam nadzieje ze nie bedziemy. Kierujmy się w życiu rozumem a nie przesądami!! Religia jest prywatną sprawą każdego człowieka i niech sobie uprawia modły w swoim domu. Nie w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że dyrektor szkoły nie potrafi w inny sposób zwrócić na siebie uwagi więc postanowił znaleźć sobie jakiś kontrowersyjny temat. Zamiast dbać o dobre imię szkoły to robi jakieś głupstwa. Do tej pory nikomu krzyż nie przeszkadzał teraz nagle się obudzili. Jeżeli komuś nie odpowiada widok krzyż to niech nie patrzy przecież nikt go nie zmusza. Zabrońmy jeszcze stawiania szopek w miastach, puszczania kolęd w rozgłośniach radiowych no i koniecznie zróbmy coś z Mikołajem bo słowa ,,św. Mikołaj" mogą budzić zgorszenie wśród innych wyznań. Niestety jak ludzie nie potrafią robić nic twórczego to zajmują się głupotami. Niech się Pan obudzi Panie dyrektorze bo to co Pan robi to nie postęp a ciemnota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra Adaś... Pisz sobie ile wlezie... Zmieniaj nicki, podszywaj się pod inne. I tak ci nic nie pomoże. W Polsce nie ma tylu komuchów, żeby taką przewagę na forum w opiniach mieć, jak w tym wątku. Przesadzasz po prostu. Gdybyś ostrożniej te teksty pisał może jakiś matoł dałby się nabrać, ale ty jak zawsze - do oporu i na chama! Głupi byłeś, głupi pozostałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratio.nalist napisał:
otóż nie jest tak jak myślisz, nie jesteśmy krajem katolickim i mam nadzieje ze nie bedziemy. Kierujmy się w życiu rozumem a nie przesądami!! Religia jest prywatną sprawą każdego człowieka i niech sobie uprawia modły w swoim domu. Nie w szkole.
Rozumem?? Hmm większość nawet nie wie co to rozum. Rozejrzyj się! A religia to nie przesądy. Jedyne z czym się zgadzam to faktycznie religia jest prywatna sprawą każdego człowieka ale to nie znaczy, że mamy usuwać krzyże. Nikt Ci nie każe ani na niego patrzeć ani tym bardziej się modlić. dlaczego nikt nie chce uszanować naszych uczuć ?? Dlaczego to zawsze katolicy mają się godzić na wymysły ateistów lub innowierców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Kalbarczyk - Lublin - nauczyciel - ateista taki zapis widnieje na stronie 155 "Internetowej listy Ateistów i Agnostyków" www.racjonalista.pl I JUŻ WSZYSTKO JASNE Pozdrowienia dla uczniów i rodziców z Paderewskiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evio napisał:
Brawo Panie Dyrektorze!!! Jestem pełen szacunku!! Najgorsze jest to, że tak samo myśli większość społeczeństwa tylko nie wiem dlaczego poddaje się dyktatowi facetów chodzących w sukienkach. "Co na to kościół? – Usuwanie krzyży to, niestety, groźny akt współczesnego pogaństwa, przebranego w szaty postępu i oświecenia – komentuje ksiądz Ryszard Podpora, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa w lubelskiej kurii. – Czy także świątynie trzeba usunąć, bowiem i one są w przestrzeni publicznej?" Drogi klecho nie widzisz różnicy??? Do szkoły musi chodzić każde dziecko, a do waszej świątyni już nie!! Więc w świątyni rób sobie co chcesz, ale od szkoły wara!!
A skąd ty jesteś? Czy twoją matką była jakaś zasrana komunistka? A ojcem kto był? Komuch? Jak się nie podoba to jedź na Kubę!Tam dużo takich popaprańców jak ty! A tak możesz sobie poszczekać jak pies za suka! Tylko uważaj żeby cie pies nie przeleciał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie postawa pana dyrektora,większość z nas to katolicy ,a KRZYŻ jest symbolem naszej wiary! to naprawdę smutne ,że może komuś przeszkadzać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...