Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rodzic napisał:
ZDJĄC TO KONIECZNIE TRZEBA TEGO DYREKTORA!!!! POLSKA NIE JEST PAŃSTWEM ATEISTYCZNYM ANI MASOŃSKIM !!!!!! KATOLICY SĄ WIĘKSZOŚCIĄ I MNIEJSZOŚĆ MUSI SIĘ PODPORZĄDKOWAĆ !!!!! CO ZA CYNIZM I DRAŃSTWO- KATOLICY SĄ TOLERANCYJNI TO TRZEBA IM WEJŚĆ NA GŁOWĘ- NIE POZWOLIMY !!!!!!!!!!
A ja mam nadzieję , ze nie jesteśmy państwem wyznaniowym czyli katolickim i bardzo mi się podoba postawa pana Dyrektora tak trzymać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedszkolak napisał:
A ja mam nadzieję , ze nie jesteśmy państwem wyznaniowym czyli katolickim i bardzo mi się podoba postawa pana Dyrektora tak trzymać!!!!
Przedszkolak to ty chyba naprawdę jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gido napisał:
Przedszkolak to ty chyba naprawdę jesteś.
Może i tak choć nie bardzo wiem o co ci chodzi a ja i tak uważam , że to odważny człowiek zwłaszcza w Lublinie gdzie rządzą mohery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ch*** moderator usunął mój post? faszyzm je***y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję się pod "babą" i "Gościem" ateistą, ale wierzącym w Boga. Ludzie, żyjemy w kraju, gdzie obowiązuje ustawa zasadnicza, jaką jest Konstytucja- podstawowy akt prawny, który m. in. mówi o tym, że jesteśmy państwem świeckim! Kościół, cały kler panoszy się od zawsze i od zawsze naginał, (a raczej przeginał)w swojej władzy "w imię boże", żeby bezkarnie robić, co im się podoba i nie ponosić żadnej kary. Krzyżacy w końcu też działali w imię wiary i kościoła, prawda? Kościół to jedna wielka sekta, największa, bo liczby członków nawet nie da się policzyć. Banda hipokrytów, fałszywców nie widzących własnych grzechów, a jeśli nawet to... no cóż, wszak wystarczy się wyspowiadać hehe. Jasne, że dzieciak w szkole jak nie chce patrzeć na wiszący krzyż, to nie musi, tylko jak ma to zrobić, jeśli wisi on wszędzie i tak, czy inaczej jest zmuszony na niego patrzeć! Jestem za usunięciem religii ze szkół, a przynajmniej nie wliczanie do średniej i przeniesieniem jako zajęcia dodatkowe PO LEKCJACH i niech sobie chodzą na nią ci, którzy czują taką potrzebę- dopiero okazałoby się, ilu tak naprawdę jej potrzebuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gemini napisał:
Podpisuję się pod "babą" i "Gościem" ateistą, ale wierzącym w Boga. Ludzie, żyjemy w kraju, gdzie obowiązuje ustawa zasadnicza, jaką jest Konstytucja- podstawowy akt prawny, który m. in. mówi o tym, że jesteśmy państwem świeckim! Kościół, cały kler panoszy się od zawsze i od zawsze naginał, (a raczej przeginał)w swojej władzy "w imię boże", żeby bezkarnie robić, co im się podoba i nie ponosić żadnej kary. Krzyżacy w końcu też działali w imię wiary i kościoła, prawda? Kościół to jedna wielka sekta, największa, bo liczby członków nawet nie da się policzyć. Banda hipokrytów, fałszywców nie widzących własnych grzechów, a jeśli nawet to... no cóż, wszak wystarczy się wyspowiadać hehe. Jasne, że dzieciak w szkole jak nie chce patrzeć na wiszący krzyż, to nie musi, tylko jak ma to zrobić, jeśli wisi on wszędzie i tak, czy inaczej jest zmuszony na niego patrzeć! Jestem za usunięciem religii ze szkół, a przynajmniej nie wliczanie do średniej i przeniesieniem jako zajęcia dodatkowe PO LEKCJACH i niech sobie chodzą na nią ci, którzy czują taką potrzebę- dopiero okazałoby się, ilu tak naprawdę jej potrzebuje.
Sciagajmy krzyze a wieszajmy gwiazde dawida,czas juz nadszedl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "odważny człowiek" tylko biedny bo niewierzący ( a może nawet nie ochrzczony)a jeśli chodzący do kościoła (albo "tylko" ochrzczony a tak robi to jeszcze gorzej dla niego...(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziwi mnie postawa pana dyrektora,większość z nas to katolicy ,a KRZYŻ jest symbolem naszej wiary! to naprawdę smutne ,że może komuś przeszkadzać!
na czole sobie narysuj jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...