Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak mu krzyż w szkole przeszkadza, niech się z niej zwolni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusta ściana w tej szkole to narzucanie uczniom poglądów ateistycznych. I gdzie ta neutralność Panie (jeszcze) Dyrektorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie krzyż to symbol największych wartości: cierpienia, odwagi, a przede wszystkim miłości... Tak, pozdejmujmy krzyże! Po co ma nas razić cierpienie, ból, to, co niewygodne? Lepiej oglądać młodość, piękno, zadowolenie- tak lansowane dziś przez mass media. Tylko jakie społeczeństwo będziemy mieli za ...naście lat? Pytam- w imię czego to całe zamieszanie? Uważam,że KTOŚ chce odwrócić uwagę społeczeństwa od istotnych problemów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NADESZŁY CZASY KALBARSYNÓW I PALISYNÓW............A GDZIE OPISYWANE LOTNISKO , A Z FABRYKI PIŁ SPALINOWYCH ZOSTAŁA TYLKO HURTOWNIA GUMOWYCH KONDOMÓW. CZY O TAKIE RŻNIĘCIE POSŁOWI CHODZIŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie lepiej zdjąć dyrektora?. Jeżeli taki odważny to dlaczego sam nie usunie tylko namawia nauczycieli bydlak
Moze wlasnie dlatego, ze nie jest bezmyslnym BYDLAKIEM, tylko czlowiekiem chcacym uswiadomic mlodym ludziom potrzebe tolerancji i milosci do wszystkich wspolobywateli. Szkola jest doskonala placowka pedagogiczna o czym moze swiadzczyc fakt, ze dwojka moich dzieci bez najmniejszego problemu dostala sie na UW. Przykro jest czytac takie obcesowe opinie o czlowieku przykladajacym bardzo duzo uwagi do etycznej strony wychowania mlodego pokolenia Polakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratio.nalist napisał:
Ma prawo do wyboru religii? to dlaczego tam ma wisieć krzyż?? niech wiszą wszystkie symbole religijne, niech sobie wybiera cięzko jest odrzucić coś wpajanego od dzieciństwa, ale ludzie! obudzcie się z tego letargu, nie trzeba religii aby być dobrym człowiekiem ciekawym świata.
No nie trzeba. Nie kazdy Katolik jest dobry i nie kazdy Ateista jest zly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Dorota~ napisał:
Moze wlasnie dlatego, ze nie jest bezmyslnym BYDLAKIEM, tylko czlowiekiem chcacym uswiadomic mlodym ludziom potrzebe tolerancji i milosci do wszystkich wspolobywateli. Szkola jest doskonala placowka pedagogiczna o czym moze swiadzczyc fakt, ze dwojka moich dzieci bez najmniejszego problemu dostala sie na UW. Przykro jest czytac takie obcesowe opinie o czlowieku przykladajacym bardzo duzo uwagi do etycznej strony wychowania mlodego pokolenia Polakow.
Doskonale uczy tolerancji, jesten zachwycona !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z "bóg urojony" R.Dawkins. polecam lekture dla zatwardziałych katolików, chociaż pewnie wewnętrzna blokada nie pozwoli wam dotknąć tak obrazoburczej książki: "Najstarszą z trzech religii Abrahama (i przy okazji bezdyskusyjnym przodkiem dwóch pozostałych) jest judaizm, który pierwotnie był lokalnym plemiennym kultem wyjątkowo antypatycznego bóstwa cierpiącego na chorobliwą wręcz obsesję na tle restrykcji seksualnych. Ten otoczony smrodem palonego mięsa zwierząt ofiarnych Bóg był przeświadczony o własnej wyższości nad rywalizującymi z nim innymi bogami, podobnie jak o wyjątkowości wybranego przez siebie plemienia pustynnych nomadów. Później, w czasie, gdy Palestyna znajdowała się pod rzymską okupacją, Paweł z Tarsu utworzył sektę chrześcijan — już nie tak bezlitośnie monoteistyczną i bardziej otwartą na Żydów z całego świata. Jeszcze kilka stuleci później Mahomet i jego zwolennicy powrócili do bezkompromisowego monoteizmu właściwego dla pierwotnego judaizmu, odrzucili jednak jego ekskluzywność. Islam oparty został na zupełnie nowej świętej księdze znanej jako Koran (Al Qur'an), która szerzeniu wiary dodała potężną ideologię militarnego podboju. Zresztą również chrześcijaństwo rozprzestrzeniane było za pomocą miecza, dzierżonego najpierw przez rzymskie dłonie (od czasu, gdy cesarz Konstantyn z ekscentrycznego kultu uczynił je oficjalną religią państwową), potem przez krzyżowców, a wreszcie konkwistadorów oraz innych europejskich najeźdźców i kolonizatorów z misjonarskim zacięciem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DIGITAL VATICANO czyli CUD MNIEMANY: Walka o krzyże nabiera rumieńców niczym ksiądz po spożyciu lub zażyciu, a sterowana jest oczywiście przez kler. Tak też ostatnio sterowany był przez kler prezydent Łodzi KROPIWNICKI, który walczył o 3 króli pilnowany przez jakiegoś b-pa (materiały w TVP) i oczywiście przepłacił to stołkiem - dzięki bogu zamiast jednego dnia wolnego 6.I. dostał 365 dni wolnego! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA SIĘ POLACY nawiązując do daty 27.I. - dnia wyzwolenia obozu w Auschwitz w oparciu o wszystkie źródła watykańskie i rydzykowne donosi, że wydarzył się CUD w watykanie: Obecnemu zastępcy boga, Ojcu Świętemu, Papieżowi BENEDYKTOWI XVI wyskoczył na przedramieniu lewej ręki NUMER! - taki sam jak prezentowały w archiwalnych filmach np. Dzieci w obozach koncentracyjnych (1939 – 45). I tak wygląda cyfrowy watykan w najnowszej odsłonie! W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów (jak np. Kropiwnicki?) - Chyba jedynie w imię ojca i syna... Więcej info po wpisaniu w GOOGLE hasła KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESLI BOGA NIE MA JA NI TRACE NIC, TY TRACISZ WSZYTKO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie drodzy moi, puste miejsce po Krzyżu to wyraz neutralności i tolerancji wobec tych, którzy waszych poglądów nie podzielają! Miejscem dla symboli, manifestowania i uczczenia własnej religii jest świątynia, a nie szkoła! Szkoła jest miejscem przekazywania wiedzy merytorycznej, etyki - względnie RELIGIOZNAWSTWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje odwagi i zycze powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ratio.nalist Bardzo sie mylisz. Bardzo wielu wierzących przeczytało książkę Dawkinsa. Ja - przyznaje się że nie, choć ją przejrzałam. Szkoda mi było czasu na te bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
A skąd ty jesteś? Czy twoją matką była jakaś zasrana komunistka? A ojcem kto był? Komuch? Jak się nie podoba to jedź na Kubę!Tam dużo takich popaprańców jak ty! A tak możesz sobie poszczekać jak pies za suka! Tylko uważaj żeby cie pies nie przeleciał!
A ty podejrzewam jesteś przykładnym, praktykującym katolikiem!! Ludzie, kiedy skończycie z tą obłudą??? Wasz czas się kończy, Wasza wiarygodność ma takie wskaźniki jak mrozy teraz!! Z bogiem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie poślę własne dzieci do tej szkoły, dość już "czarnej" propagandy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-black napisał:
Chętnie poślę własne dzieci do tej szkoły, dość już "czarnej" propagandy!!!
Zobaczysz co z nich wyrosnie pozniej hehe:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evio napisał:
A ty podejrzewam jesteś przykładnym, praktykującym katolikiem!! Ludzie, kiedy skończycie z tą obłudą??? Wasz czas się kończy, Wasza wiarygodność ma takie wskaźniki jak mrozy teraz!! Z bogiem!!
Mam pytanie? Jak często okładasz się biczami? (niekoniecznie wodnymi) przecież to zgodne z twoim wyznaniem umartwiać się!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
@ ratio.nalist Bardzo sie mylisz. Bardzo wielu wierzących przeczytało książkę Dawkinsa. Ja - przyznaje się że nie, choć ją przejrzałam. Szkoda mi było czasu na te bzdety.
no właśnie, bzdety. Bardzo typowe. Książka Dawkinsa to jedynie przykład, wielkiej masy literatury mówiącej o ateizmie. Przeczytaj to pogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumieć można tylko prawdę, uwierzyć można w każdą bzdurę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zobaczysz co z nich wyrosnie pozniej hehe:D
Wyrosłem na człowieka, chociaż "Kościół" chciał inaczej, i mam nadzieję że ta organizacja zacznie wreszcie funkcjonować na zasadach, która ona sama publicznie wyznaje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...