Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
undefined napisał:
no tak za platformy była cenzura i wszechobecna "poprawność" - wszystkie telewizja tak samo krakały to pewnie cenzura wraca ;)
 Coś ci się dziedziaku pomyliło. Przez osiem ostatnich lat... a teraz jest dobra zmiana i potrafia coś tam coś !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
5.II.46 czerwone pachołki z tzw."Ludowego Wojska Polskiego" 3,8,9,18 dywizja piechoty-rozpoczynają 23 dniową pacyfikację Żołnierzy Wyklętych na terenie województw białostockiego,lubelskiego,warszawskiego. Wieczna chwała pomordowanym Patriotom!
 Co ma piernik do wiatraka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy wyemitować ten program i niechaj telewidzowie go ocenią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie pozwolili Musze zaśpiewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może posłanka Kruk coś tam, coś tam nie wiedziała i audycję zatrzymała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tvp3 ? to to jeszcze istnieje ? I pewnie na to chcą pieniędzy z abonamentu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Mucha zajmie się swoją rodziną ,a nie wtrąca się tam o czym nie ma pojęcia.Jak wydawała pieniądze min.sportu ,to cała Polska wie:za wieczorny koncert 6 mln zł.Ale wszyscy managerowie wiedzą,że w obiegu jest 20% prowizja.Łatwo sobie policzyć,jak za jeden podpis może kieszeń spuchnąć. Zdjąć program to kompetencja dyrektora,a to ,że ludzie nie zobaczyli miernot na ekranie to nie jest stratą.Inną sprawą jest ,że córka sekretarz KWPZPR nie powinna funkcjonować w polityce.Niczym się nie wyróżnia, jest poniżej przeciętnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 proc. działaczy P0 ma wykształcenie... podstawowe. To widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... a mogło być tak pięknie. TVP puszczałoby "nazi Matki, nazi Ojcowie", "Pokłosie", "Idę". Żakowski i Sierakowski na wizji opowiadaliby, że „polskie obozy” to spoko, cool określenie. Gross dostałby od premiera virtuti militari, w Berlinie,z laudacją wygłoszoną przez Merkel. Polska byłaby "ważna i ceniona" w Europie ! Ale przylazł ten PiS i co... chce to wszystko zmienić"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
30 proc. działaczy P0 ma wykształcenie... podstawowe. To widać.
 Pozostałe 70 % działaczy posiadające wykształcenie podstawowe jest w PIS . To widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że zdążyłem obejrzeć i Idę i Pokłosie. To jest jest kawałek naszej historii.Bardzo podobał mi się równiez film dokumentalny o pogromie kieleckim.  Byłem oczywiście też na filmie o rzezi wołyńskiej. Nic mnie jednek nie zmusiło, żeby pójść na Smoleńsk. Obecna narracja pisu jest nie z mojej bajki. Nie zgadzam się ze ślepym hołubieniem żołnierzy wyklętych. Częśc z nich to może i bohaterowie,ale tacy sami którzy walczyli pod Lenino czy o Berlin.  Polityka zagraniczna pisu nie ma nic wspólnego z dyplomacją. Zostalismy sami jak ten palec z Węgrami, które ograły kaczora jak dziecko.  Wcześniej pisiory grzmiały, że sikorski nie potrafi ściągnąc wraku tupolewa do kraju. A co te dupomatołki pisowskie wskórały??? To rządy nieudaczników, kłamców, niedouczonych matołów. Aptekarz możebyć ministrem, sołtys doradcą, komunistyczny prokurator może ustanawiać prawo itd. itp. Mam nadzieję, że pisowski koszmar sie niedługo skończy. Wtedy będaie normalnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W poniedziałek chcieliśmy między innymi o to zapytać Elżbietę Kruk. Nie odbierała jednak telefonu." Pewnie leżała pijana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy to totalne burki.Nie lubię totalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze, że Kaczyński skrytykował Idę, przyznając że nie oglądał filmu. To jest pisowska logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa PiS ma za sobą członkostwo w PZPR.Banda komuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zastanówcie sie co piszecie kogo krytykujecie!!! Przecież i posłanka Kruk i posłanka Mucha sa z lubelszczyzny to my Je wybraliśmy, my głosowaliśmy a jak nie głosowałeś do cholery przy następych wyborach do urny - obowiązkowo bo po ostatnich wyborach widzę, że nie poszliście :(, ja sam to za mało :).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem esbekiem,jestem w PIS,a wy kodziarze możecie cmoknąć mnie w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyr. Montusiewicz w swoim telewizyjnym oświadczeniu pochwalił się, że jest ekspertem w dziedzinie relacji polsko-żydowskiej, czyżby studiował Talmud "Posłanka" już się popisała w sejmie ze potrafi "coś tam" i wygląda na to że w dyskusji też potrafi coś tam, a że "wadza" pisu za nią stoi to i rządzi dyrektorem, a ten kuca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyr. Montusiewicz cenzuruje wypowiedzi wybranych przez nas Posłów na Sejm i robi to w Publicznej Telewizji opłacanych z naszych pieniędzy. Uważam, że za taki numer powinien stracić stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe tez jaja są w TVP INFO. Zaproszeni do studia do dyskusji posłowie z pis jak mówią to mówią. Nikt im nie przeszkadza w wypowiedzi. Jak posłowie z innych partii maja dany głos i chcą mówić to są skutecznie przekrzykiwani i zagłuszani przez posłów pis. Taka tam "kultura wypowiedzi". Prowadzący w tym zagłuszaniu wypowiedzi nie interweniuje. Śmieszne to jest. Jednym słowem nie dopuszcza się innych do głosu. Taki tam monolog nie dyskusja. Propaganda na całego. I jeszcze w lewym górnym rogu puszczane tylko wybrane i ocenzurowane smsy widzów. Zwyczajne jaja jak berety :)))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...