Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyskusja o górkach czechowskich. Nikt z Urzędu Miasta nie przyszedł. Kolejna na sesji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 20:03 Powrót do artykułu
Sprzedać te górki pod zabudowe deweloperom i nie będą chaszcze rosły. Miasto bedzie mialo pieniądze i wyremontuje ulice, dworce i kamienice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie sprzedać prymitywie jeden ,co za burak z ziemianki rodem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydęt deweloperów "słuchał" mieszkańców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po jasną cho*erę mieli przychodzić skoro "kanapki" przyjęte, zegarki już na właściwych nadgarstkach i wszystko ustalone. Żuk, Adamowski, Karnowski , Waltz ..... ci jak pokazuje praktyka nie mają zwyczaju rozmawiać z plebsem. Wrzucali w ubiegłym roku do skrzynek jakieś wizje dotyczące tego miejsca - nie wiem PO co ,skoro w szufladach leżą nieodwołalne decyzje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie przyszedł? Bo Urząd ma mieszkańców w doopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tchórze z PO-WL! Na jesieni pożegnacie się ze stanowiskami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy patrzeć jak będą głosować radni. I każdego z ODDZIELNA rozliczymy - czy chcą dobra mieszkańców, czy będą bronić własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłem na tej dyskusji z Urzędu Miasta Lublin bo sam mieszkam na Czechowie, ale bałem się linczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Społecznej Inicjatywy Budowy Parku na Górkach Czechowskich - Dobrze mówią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ankiecie przeprowadzonej przez TBV ok 20 000 mieszkańców dzielnicy Czechów chyba jasno się wyraziło, że chcą żeby Górki ucywilizować i wolą bloki oraz park od tego co tam jest teraz, więc wycia kilku aktywistów nie brałbym na poważnie, bo nie jest to żadna reprezentatywna grupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że służby przyglądają się tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy chcą zabudowy górek,,a kilku krzykaczy niech do lasu się wyprowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast bloków zabudowa jednorodzinna? Np na willach a`la hollywood deweloper również zarobi a korytarz powietrzny zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osiedle i park to o wiele lepsze rozwiązanie od tego co jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę inwestycje dewelopera niż ten syf podpalany co roku co jest teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Pytania w ankiecie były tak sformułowane , że nie mogło być odpowiedzi innych niż te na których zależało developerowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem i nie chcę zabudowy Górek Czechowskich. A Ty jesteś papugą developerów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tchórze z PO-WL! Na jesieni pożegnacie się ze stanowiskami!!!! Jest to bardziej niż pewne. Akcja z popieraniem  budowy parku napedzi wyborców do obozu Kukiz 15. Jeszcze ze dwie takie akcje i to Kukiz 15 będzie rozdawał karty w przyszłej radzie miasta. Lokalna PO jak centralna, rozmontuje się sama. Tak się kończy bezgranicznie poddanstwo i utrata instynktu politycznego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie nić innego jak to, na co przyzwoliło miasto i właściciel, by stało się z byłą strzelnicą, która w ekofizjografii tego terenu ma kolor czerwony - ze względu na gatunki wpisane w księgę z nazwą tego samego koloru. W sieci dostępy jest pełny zapis dzisiejszego spotkania, w którym obalane są mity i kłamstwa oraz prezentowane fakty i prawdziwy obraz Górek Czechowskich. Padają również informacje dlaczego cały ten teren powinien i musi pozostać niezurbanizowany. Znamiennym jest, że radni PO przez niemal 2 lata nie znaleźli czasu, by zająć się petycją obrońców górek, a znaleźli chęci i czas na zajęcie się dokumentem, który powstał dopiero teraz i w kształcie spełniającym zamiary dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni poparli słuszną inicjatywę, chyba nie ma nikogo kto nie chciałby ucywilizowanego parku na Czechowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...