Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
uśmiałem się do łez, "orzeszyna" buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o człeniu.. - jak Ty o "Dżemie" nie słyszałeś w tym wieku będąc to tyś zapewne fan jakiego polo disco, śląskiej biesiady alebo innego 1,2,3.. a to już przeszkoda nie do przejścia :( więc mojego głosu mieć nie będziesz.. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Popełnił błąd i głupotę, ale z każdego, nawet najgorszego błędu, można wycofać się z twarzą i godnością. Tymczasem facet brnie, pogrąża się stwierdzeniem, że nigdy nie słyszał o jednym z najbardziej znanych polskich zespolów.  Dla mnie to własnie ten fakt, a nie kradzież piosenki, świadczy o calkowitym braku klasy. 
Ostatnio edytowany 7 listopada 2014 r. o 13:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, Dżem to ci co "Majteczki w kropeczki" śpiewają??? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ich szef sztabu nie słyszał nigdy o Dżemie to ja nie chce słyszeć o jakims tam Złomańcu czy innych złamańcach od nich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym (kim? :) ) on buszował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie on się wychowywał, skoro nie słyszał o zespole Dżem ? Bo na pewno nie w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za taką bezczelność powinien facet dostac w pysk ale porządnie. Oduczyło by to gnoja siegać o cudze raz na zawsze. Ale cóż, to polityk czyli złodziej, kłamca, szubrawiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie w Izraelu.
To gdzie on się wychowywał, skoro nie słyszał o zespole Dżem ? Bo na pewno nie w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głąby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spot fatalny, całość zerżnięta w 100%. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam, gdzie Wy plagiat widzicie? Obejrzyjcie spot, a nie oceniacie po wypowiedzi sfrustrowanego menedżera, który szuka rozgłosu. Rysiek Rydel tyle lat tragicznie nie żyje, a oni się nawet polityki chwytają, żeby o sobie przypomnieć... To jest skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie jak on na tym spocie wygląda, zamiast popatrzeć w stronę kamery to siedzi jak jakiś ułomny? I kto ma na niego głosować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam, gdzie Wy plagiat widzicie? Obejrzyjcie spot, a nie oceniacie po wypowiedzi sfrustrowanego menedżera, który szuka rozgłosu. Rysiek Rydel tyle lat tragicznie nie żyje, a oni się nawet polityki chwytają, żeby o sobie przypomnieć... To jest skandal!
  Wybacz, ale tego nie da się obronić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muzyka z utworu Dżemu,niech nie paligłupa,złamanego grosza bym nie postawił na tego gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropny spot! realizacja jest do bani....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
youtu.be/Th3ycKQV_4k?t=3m11s       Polecam słuchać od 3:11, znacie piękny kawałek dżemu "Victoria"? wiadomo skąd brali "inspiracje" :)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi z sibie idiote jak mozna majac tyle siwy ryj nie znac dżemu to nie jakies niszowe 1 sezonowe dziadostwo tylko klasyka polskiej sceny a koles frana pali ja to bym go wogle z listy wykreslil za głupote  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna darmowa reklama wyborcza więc po co bić pianę;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...