Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak, a w Zamościu gówniarstwo za zabójstwo dostało po 5 i 6 lat więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czaję takich kobiet. On chciał ją zabić a ona mu wybaczyła. Gdyby moja mnie tak kochała, a nie wyganiała z łóżka za byle co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam bym skazał go na prace społeczne. Tak z 90h. Skoro żona żyje, ponadto cud kobieta - zrozumiała, że mąż popełnił tylko drobny błąd, to o co tu się procesować? :))))))))))))) Ps. A te młodziaki z Zamościa to 5-6 lat to też za dużo. Przecież zabili starego człowieka - i tak długo by już nie pożył. Ja bym im dał upomnienie/naganę - coś w tym rodzaju. Ps. Mam sąsiada co źle parkuje samochód - o tego to bym skazał na dożywocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa pisowska patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w tym kraju czuć się bezpiecznie? Jak facet z nożem chlasta kobietę to jest sądzony za usiłowanie zabójstwa. A jak idzie z siekierą na policjanta to tylko za czynną napaść. Już wiecie czemu policjanci mają w głębokim poważaniu nadstawienie karku gdy im coś zgłaszamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wymiar sprawiedliwości! Prawie dwa lata od zdarzenie i już wyrok w pierwszej instancji! Iście sprinterskie tępo w oczywistej sprawie. andreas breivik (celoeo z małych liter) zamordował ponad 70 osób i rok później usłyszał wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
Brawo wymiar sprawiedliwości! Prawie dwa lata od zdarzenie i już wyrok w pierwszej instancji! Iście sprinterskie tępo w oczywistej sprawie. andreas breivik (celoeo z małych liter) zamordował ponad 70 osób i rok później usłyszał wyrok.
 U nas przy tylu ofiarach to zabezpieczanie miejsca trwało by pół roku. Chcieli zrobić szybciej po katastrofie smoleńskiej to zobacz co z tego wyszło. Co nagle to po diable - mawiała moja babcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten typ dostał 8 lat za samo usiłowanie, a gnoje za morderstwo 71-latka po 5 lat. Bo nieletni. Ale odpowiadali jak dorośli. Gdzie tu logika, czym ci sędziowie się kierują, jak biegnie ich tok rozumowania?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8lat, a jak matka zabiła swoje dziecko to "nadzwyczajne złagodzenie " i sąd za tym zeby nie karać. Panie Zbyszku kolejna sędzie do wy....nia z sądu za taki wyrok. Szok ze TAKIE kobiety w ogóle orzekają.W zeszłym roku żona zabiła męża -zgadnijcie jaki wyrok zapadł.?:) dokładnie ,łatwo sie domyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przebaczyla to ich sprawa jak zabije też ich sprawa Nie rozumiem czy więzienie zmieni tego człowieka na lepsze ? nie sądzę wyjdzie jeszcze gorszy Od czego są terapię dlaczego alkoholik musi się leczyć i nie idzie do więzienia chociaż znęca się nad rodziną ? Czemu takiemu nie dać szansy aby podjął terapię? Dużo pisać o tym ale sądy rzeczywiście nie są wnikliwe nie potrafią zrozumieć pobudek (nie bronię tego człowieka absolutnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO ŁAGODNY WYROK. Niewiadomo w zasadzie czemu tak lekki ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...