Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działacz PiS wicedyrektorem w marszałkowskiej jednostce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2019 r. o 16:30 Powrót do artykułu
No i jak tu żyć towarzysze ZSLowcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy koniecznie muszą nosić opaski na rękach, żeby było widać z daleka, że przekręt idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS, zwany również jako - Posady i Stołki - konsekwentnie rozdaje posady swoim działaczom. Kiedyś była Służba Cywilna i konkursy na takie stanowiska, ale PiS to zlikwidował aby swobodnie mógł rozdawać posady swoim misiewiczom. Tylko Polski szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZANIEPOKOJONY O STANOWISKO MINISTRA lESZKA s. CO oN TERAZ BĘDZIE ROBIŁ. GDZIE GO TERAZ ZAINSTALUJĄ KOLEDZY Z ZSL-u ?. PRZECIEŻ ON ZAWSZE NA ŚWIECZNIKU A TU kicha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po i PSL codziennie rozdawało stanowiska PIS, a PIS taki niewdzięczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy on gdzies dłuzej jest wstenie pracowac. pamietam uczył mnie religi w Technikum Chemicznym.  pracował jakies 2-3 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamietam uczył mnie religi w Technikum Chemicznym. pracował jakies 2-3 lata - znaczy się fachowiec zdolny do wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to stanowisko sie należy pociotkowi z ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka widać, że to fachowiec- no, na pewno nie gorszy od swojej poprzedniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europejski z Niezgodnym zniszczyli PSL!!! Bardzo się dziwię, że nikt z zarządu głośno tego nie powie. Dawali stanowiska kierownicze "sympatykom", którzy teraz są dyrektorami natomiast dla swoich zwykłych członków już takich miejsc nie było. PIS wie jak trzeba robić. Brawo PIS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tu żyć towarzysze ZSLowcy i plaformersi - ale jesteście fachowcami więc na wolnym rynku dacie radę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka widać, że to fachowiec- no, na pewno nie gorszy od swojej poprzedniczki
 poprzedniczka była super fachowcem bo przecież nikt tak dobrze nie zarządzi nieruchomościami (zwłaszcza wojewódzkimi) jak psycholog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, ale fachura, uhuhuhu. Dyrektorek poczty polskiej, o jacie, no przeciez na nieruchomosciach zeby zjadl. Wiadomo ze nikt z rynku kto zna sie na robocie, ma kwity i jest fachowcem nie mialby szans poki nie zaczalby lizac pismenom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Marku, Twoja siła spokoju wyciszy wszystkie animozje w tej firmie. Poprzednicy byli naprawdę niezbyt zorientowani w jakiej firmie pracują, szczególnie była dyrektor którą w Urzędzie Wojewódzkim bardzo niemiłe wspominają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją misskę z poczty też weźmie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pisem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek był też jakiś czas na utrzymaniu Kraśniczan w Urzędzie Miasta Kraśnik za panowania birmistrza Włodarczyka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem z nim w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Szczerze współczuję pracownikom ZNW. Pocieszające jest, że nigdzie nie jest w stanie pracować dłużej niż kilka miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor Świętochowski nadal pracuje w jednostce nikt go nie zwolnił i z tego co mi wiadomo jest zadowolony więc trzeba pisać rzetelnie. Poprzednicy zwalniali i nie mieli skupułow wiem coś o tym . Najważniejsza jest rzetelna relacja i fakty fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo PIS wsadził na Dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie? Ponoć "łowczego" czyli przełożonego myśliwych, który pracował ostatnio w Dyrekcj Lasów Państwowych w Lublinie. A jakie zmiany będą na stołkach dyrdktorskich w innych zarządach dróg w Lublinie? Ponoć już wszystko jest dogadane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...