Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działki w Lublinie: Drugie podejście do sprzedaży poligonu

Utworzony przez Gość, 2 listopada 2011 r. o 11:53 Powrót do artykułu
Ceny zdecydowanie za wysokie , przecież obserwuje się spadek cen nawet u prywatnych właścicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
330-370zł/m2-buahahahaha Śmiech mnie ogarnia. Takie działki tyle,że w odległości 15-20 km od granic Lublina (co raczej jest zaletą) można kupić po 45-50zł/m2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ku*** b. ciekawe bo ten samm urząd właścicieli działek na poligonowej wywłaszcza po ok. 150 zł/m2 !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zainteresowany tymi działkami, ceny są kosmiczne, działki nie uzbrojone, bez dojazdu do konkretnych parceli, na 100% teraz też nikt nie kupi ich po takiej cenie... mam tylko pytanie kto za takie zabawy z przetargami płaci? urzędnicy nie mają co robić? o ile mi wiadomo trzy nieudane przetargi to konieczność kolejnej wyceny nieruchomości, kto za te wyceny zapłaci? kto rozliczy rzeczoznawców, którzy wzięli kasę za wycenę z kosmosu, wycenę po której nikt nie kupił działek? czy oni w ogóle orientują się w cenach? myślę, że to temat dla rzetelnego dziennikarza... rzeczoznawca wycenia działki na 350 zł za metr, bierze za to kasę, urzędnicy organizują przetarg, i biorą za to kasę, a później się okazuje, że nikt nie kupuje tych działek po takiej cenie... i wszystko w porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" (...) Tu w przeliczeniu cena wywoławcza wynosi ok. 370 zł za mkw. Obniżona została za to cena wywoławcza pozostałych 8 działek. Stawka spadła z ok. 370 zł do ok. 330 zł za mkw " Jeśli Ratusz nie wie ile warte są te działki to niech zapyta notariuszy jakie są ceny transakcyjne, he he. Max 150 - 200 zł za 1 metr. Poza tym na Górkach Czechowskich nie ma uzbrojenia, asfaltowych ulic, dojazdu, infrastruktury itp. ŻADNA z tych parceli nie zostanie sprzedana. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak biedny lubelski lud rzuci się w kryzysie na te pagórki i krzaczki po 330 - 370 zł za metr. Działeczka 1000 metrowa za około 350 tys. PLN + budowa domu za 400 - 500 tys. PLN = ponad 800 tys. PLN. Są chętni, żeby zbudować dom i ugrzęznąć w błocie potem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę pojąć ludzi którzy robią z ziebie durni po kilka razy z rzędu. Na dodatek pewnie myślą że są mądrzy. No cóż , głupie - bo lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz że cena za wysoka,dwa może powtórzyć się sytuacja z pod Globusa.Dawni właściciele upomną się o swoją własność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaniem ekspertów przetarg zakończył się fiaskiem, bo miasto zaproponowało za duże ceny wywoławcze." Nie, no poważnie? Eksperci? Co wy powiecie? Na forum to samo wszyscy pisali już przed 1 przetargiem, poza ratuszowymi naganiaczami oczywiście. Miejsce jest fajne, ale bez jaj - nie za takie pieniądze! Wystarczy sobie porównać na pierwszym lepszym portalu ceny działek w Lublinie, ludzie nie są głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
"Zdaniem ekspertów przetarg zakończył się fiaskiem, bo miasto zaproponowało za duże ceny wywoławcze." Nie, no poważnie? Eksperci? Co wy powiecie? Na forum to samo wszyscy pisali już przed 1 przetargiem, poza ratuszowymi naganiaczami oczywiście. Miejsce jest fajne, ale bez jaj - nie za takie pieniądze! Wystarczy sobie porównać na pierwszym lepszym portalu ceny działek w Lublinie, ludzie nie są głupi.
Najpierw "eksperci" wynajęci przez Ratusz ustalili ceny wywoławcze, a potem "eksperci" ustalili, że te ceny są za wysokie, a teraz "eksperci" obniżyli ceny wywoławcze o 30 - 40 zł. G... sprzedadzą, a nie te haszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...