Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W AUTOBUSACH MIEJSKICH DZIAŁO SIĘ JESZCZE BARDZIEJ,WYCIERAŁO SIĘ TO TO POTEM O WSZYSTKO I O WSZYSTKICH .SZKODA ZE ORGANIZATORZY TEJ ŻENADY NIE POMYŚLELI O WSPÓLNYM PRYSZNICU DLA JEJ UCZESTNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama gimbaza. zabawa na ich poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ludzie o zdrowych zmysłach mają takie kretyńskie pomysły...a ta kretyńska moda skąd do Nas przyszla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżuczy tylko debile piszą tu komentarze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W AUTOBUSACH MIEJSKICH DZIAŁO SIĘ JESZCZE BARDZIEJ,WYCIERAŁO SIĘ TO TO POTEM O WSZYSTKO I O WSZYSTKICH .SZKODA ZE ORGANIZATORZY TEJ ŻENADY NIE POMYŚLELI O WSPÓLNYM PRYSZNICU DLA JEJ UCZESTNIKÓW
Sam jesteś żenada. Niech się młodzi bawią. Lepiej niż jak Ty -  jabola wypić w Ludowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było najlepiej najlepsi ludzie super muzyka chcemy jeszcze raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu cię Marcinie zmartwię nie piję jaboli,widać coś o tym wiesz....Nie piłem z tobą jabola abyś zwracał się do mnie na ty,trochę kultury jeśli wiesz o czym mówię.Jechałem sobie spokojnie w autobusie i nie życzę sobie aby to kolorowe coś wycierało farbę o moje ubranie.DOTARŁO COŚ DO TWOJEGO zakutego ŁBA?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku...a, nie wiedziałem że mieszkam w tak strasznie europejskim mieście. Kultura przez duże K, żywa sztuka i to na poziomie przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suuuppppppeeeerrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś żenada. Niech się młodzi bawią. Lepiej niż jak Ty -  jabola wypić w Ludowym
Niech się młodzi lepiej uczą kultury bo będą miały tak samo zlasowany mózg jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super było, oby więcej takich atrakcji w Lublinie. Sssssuuuuuupppppppeeeeerrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytycy niech się schowaja w szczaw. Lepiej nazekac ze nic się nie dzieje i siedzieć przez TV i oglądać kolejne odcinki seriali - to jest dla takich wiecznie niezadowolonych szczyt atrakcji. Dobrze że w Lublinie się coś dzieje - zamiast pić jak ktoś napisał jabola czy browca na ławce przed blokiem czy domem lepiej się zabawić na świeżym powietrzu podczas takiej imprezy. Na pewno za rok też się wybiorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się bałeś o swoje ubranie to trza było z buta zaiwaniać a nie do MPK swoje cztery litery ładowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda krytkujacych idiotow niekorzy nie umieją się bawić ale to nic pewnie są Rudzi i zakompleksieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to piosenka przy pierwszym filmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...