Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle brak kompetencji. Nie wszystkie banki przyjmują wnioski. Getin dopiero zacznie...a tak mnie Pan ucieszył jak przeczytałam artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle brak kompetencji. Nie wszystkie banki przyjmują wnioski. Getin dopiero zacznie...a tak mnie Pan ucieszył jak przeczytałam artykuł
  no to się zatrudnij jako wolontariat, i tak dostaniesz za darmoooo po 500 zł na dziecko i chcesz aby pracownicy za 1200-1800 zł zapierdalali jak woły. Nie podoba ci się to nie musisz brać, gdzie jest napisane, że należy brać.Dobrze, ze ja tam nie pracuje, bo jak zarabiam 1300 zl a miałabym wyliczać niejednej rodzinie, która za darmo dostanie 1 - 4 tys. to chyba z nerwów bym nie wytrzymała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka Kitlińska z filii nr 5 MOPR dziś będzie przyjmowała wnioski "Rodzina 500+", fot. Maciej Kaczanowski   a jakie wynagrodzenie ta pani ma, mina na pewno jej zmieni się jak zobaczy jakie za darmo będą wypłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka Kitlińska z filii nr 5 MOPR dziś będzie przyjmowała wnioski "Rodzina 500+", fot. Maciej Kaczanowski   a jakie wynagrodzenie ta pani ma, mina na pewno jej zmieni się jak zobaczy jakie za darmo będą wypłaty
Ta pani dostanie 850 zł stypendium stażowego przez 6 miesięcy, tak jak 19 pozostałych osób przyjętych cwaniacko na staże do obsługi rządowego programu. Potem przyjdą następni. Łatwo policzyć, ile środków z Funduszu Pracy, czyli haraczu wpłacanego przez pracodawców, pójdzie na ratowanie tyłka rządowi, zamiast - na przykład - do przedsiębiorców, którzy mogliby w ten sposób przetestować ewentualnego pracownika, a przede wszystkim odczuć ulgę w kosztach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani dostanie 850 zł stypendium stażowego przez 6 miesięcy, tak jak 19 pozostałych osób przyjętych cwaniacko na staże do obsługi rządowego programu. Potem przyjdą następni. Łatwo policzyć, ile środków z Funduszu Pracy, czyli haraczu wpłacanego przez pracodawców, pójdzie na ratowanie tyłka rządowi, zamiast - na przykład - do przedsiębiorców, którzy mogliby w ten sposób przetestować ewentualnego pracownika, a przede wszystkim odczuć ulgę w kosztach pracy.
  no i jak ta pani zobaczy ile za darmo dostaną w stosunku do tego stypendium to wypada jej brać się za produkcję dzieci, bo w naszym pieprzonym kraju to osoby uczciwie pracujący są traktowani jak parobki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla chorych na leczenie nie ma pieniędzy, kolejki do specjalistów po kila-kilkanaście miesięcy a  dawanie za darmo zdrowych jak .... rodzicom pieniądze są, zgroza, chorzy zwracają się o pomoc do sponsorów, bo nie ma pieniędzy na leczenie, zgrozaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszym kraju to jedynie emeryci, renciści, starzy po 50, patologia i klamcy, oszuści itp. zostaną, bo uczciwi napewno nie będą zapieprzać za 1200-1800 zł, wyjadą za granicę i tam będą pracować za godne pieniądze i rodzić dostając dodatkowe pieniądze, tak jak zrobiło to już kupę młodych polaków. Także czarno widzę nasz kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę teraz przynajmniej nie będę musiała czekać żeby do lekarza z dziecmi się dostać dzwonie place i jest wizyta a tak po pół roku czekania do ważniejszych lekarzy jak np gastrolog ortopeda.. Alergolog czy inne wazniejsze placówki dzięki tym pieniadzom będę mogła więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram tego programu, bo nie jest to uczciwe wobec ludzi pracujących za nędzne grosze, płacących podatki, które idą w dużej części na finansowanie patologii. Można było pomyśleć o innej formie pomocy rodzinom, ten pomysł jest zwyczajnie niesprawiedliwy. Nie uważam że powinnam finansować tego typu rozdawnictwo. To skandal, niezależnie od tego jak chwali się rząd i Pani Premier. jest to nie fair wobec dużej części obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem pomagać w opłacie żłobka, przedszkola dla rodziców pracujących, a nie za darmo za leżenie i robienie kolejnego dziecka, no ale to dla naszych rządzących za trudne do zrozumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu mówi o rządzie w Polsce???? U nas nie ma ani rządu ani prezydenta. Jest tylko "widzimisię" Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w dużej części na finansowanie patologii" ??? to nie wiedziałem, że twoi znajomi z dziećmi to w dużej części patologia ja 98% znam rodzin z z dziećmi i to nie patologia...i Ci rodzice mają różny dochód....jak ktoś chce tych pieniędzy nie widzę powodu można mieć 2-6 dzieci jak sie postara...teraz Ty płacisz a potem każde moje dziecko będzie utrzymywać emerytury 2-3 takich jęczących jak Ty co nie mieli lub mają 1 dziecko...inni jęczą, że im mało i zarabiają 1200 zł przecież to kraj w którym można zarobić i 5000 i 10000...tylko trzeba mieć pomysł .....nie pod0ba się tu można wyjechać nikt przecież nie trzyma jak ktoś jęczy...to i tak z niego marny pożytek....to tak w odp..na niektóre komentarze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...