Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wulgaryzmy
Ostatnio edytowany 29 lipca 2014 r. o 12:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja skandaliczna!Po co taki urzędniczyna siedzi w ogóle w pracy?A już wiem - "by żyło się lepiej" poplecznikom miernym ale wiernym w POpapranej wspólnocie partyjnej z hasłem podrzędnym Praca Swoim Ludziom czytaj PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto nie jest już synonimem luksusu, czasem jest to niezbędne narzędzie do pracy. A na jakiekolwiek auto to już stać praktycznie każdego, za kilkaset złotych można kupić sprawny pojazd którym można się przemieszczać. Tak więc opanuj emocje frustracie, bo zawału dostaniesz...
    kupić to OK ale utrzymać????  Sory masz kasę na utrzymanie znajdź na kolonie. Są inni, którzy nie mają  na chleb 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź się człowieku ogarnij i przestań szczekać w Internecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem z czego jest robiony tak ogromy problem?? Zawinił pracownik i ok. Nie przeczytał maila ale  na pewno nie zrobił tego umyślnie!!!  Może taki pracownik miał nadmiar obowiązków??  Powiem tak: Ludzie, którzy naprawdę potrzebują pomocy, są w trudnej sytuacji materialnej i ogólnie życiowej nie robia taki awantur z powodu tego, że dzieci pojadą dwa tygodnie później na DARMOWE KOLONIE!!!! To jest kwestia odpowiedniego wytłumaczenia dziecku , że będzie musiało pojechać dwa tygodnie później a nie ze nie pojedzie wcale!!!  Ludzie opanujmy się!! A ten pracownik co ma zrobić żeby Ci biedni rodzice i dzieci poczuły się lepiej?? Ma się pociąć???  Przypominam, że dzieci pojadą na kolonie tylko w innym terminie!!!!!Dla mnie chora sytuacja!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka jest własnie troska i opieka dla biednych rodzin. Jak można !Osoba odpowiedzialna powinna ponieść karę !Te dzieci czekały ,marzyły .I co ? tak w Polsce sie postepuję ,tak się wywiązuje z obowiązków wobec innych,a zwłaszcza dzieci.Chory kraj ,chorzy ludzie !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochód można pożyczyć od sąsiada....przecież z samego rana jadąc z dzieckiem i bagażem nie koniecznie trzeba się tłuc busem czy pks, jeśli kobieta miała możliwość np. pożyczyć samochód to go pożyczyła.... a skąd ty wiesz że to jej własny i że stać ją na jego utrzymanie.....ja czytałam dość wnikliwie i nie doszukałam się takiej informacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochód można pożyczyć od sąsiada....przecież z samego rana jadąc z dzieckiem i bagażem nie koniecznie trzeba się tłuc busem czy pks, jeśli kobieta miała możliwość np. pożyczyć samochód to go pożyczyła.... a skąd ty wiesz że to jej własny i że stać ją na jego utrzymanie.....ja czytałam dość wnikliwie i nie doszukałam się takiej informacji...
    tak nie pożycza sie żony i samochodu, popatrz na wypasiony telefon w ręce tej pani. Sory ale  państwo pomoc powinna być racjonalnie wydawana.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polsce jak coś jest za darmo to i tak źle :) ale nie oznacza to, że ten urzędnik powinien ponieść konsekwencje bo grać w pasjansa na kompie umieją ale ciężko na skrzynke zajrzeć i mejla przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o zachowanie kultury.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik pewnie przeczytał, ale co tam, ten mail nie dotyczył premii dla niego więc nic nie znaczył. Pamiętajmy jednak, że urzędnik lubelski to wyjątkowy specjalista, on potrafi sp..... wszystko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi co... ludzie płaca olbrzymie pieniadze za wypoczynek i nie jada, a tu kwestia przelozonego terminu... cieszcie sie,ze wogole macie taka mozliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to kurator babiarz, jak zwykle bez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czasy. Mamy dobrobyt. Kiedyś na wsiach nikt nie miał samochodu jedynie furmankę a zamożniejsi ciągnik a teraz standard to dwa auta na gospodarstwo.
    KRUS to raj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRUS to raj
Skoro taki raj to przenoś się na wieś i żyj z gospodarki, tylko nie większej jak średnia wojewódźka. Jak raj to szybciutko spłacisz to gospodatstwo. A, w dzisiajszych czasach auto (najczęściej nasto letnie) to żaden dobrobyt a konieczność - zwłaszcza na wsi.   Co do konieczności auta: Kiedyś miałem popsute auto u mechanika, dzwonię na pogotowie, mówię, że żona w Ciąży, że ma bule, a Pani bardzo spokojnie, że karetkę ma 35 km odemnie i lepiej jak sam przywiozę. Mówię, że nie mam auta, na to Ona spokojnie, że może sąsiad podwiezie. Więc żyj na wsi bez auta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla państwa socjalnego w stylu zachodnim! że zacytuję niedawne słowa premiera Węgier, Orbana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić ! Wyrzucić pracownika natychmiast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Ja mam wyznaczony termin operacji. 3 sierpnia mam być już w szpitalu – żali się Magdalena Wójcik z gminy Strzyżewice, której trójka dzieci miała wypoczywać przez 12 dni w ośrodku w Kątach Rybackich. – Moje dzieci na pewno w tym drugim terminie nie pojadą. Teraz też nie wiem, kto się nimi zajmie, jak ja znajdę się w szpitalu – załamuje ręce.     co z tą Panią??? wytykacie aby że samochód że wypasiony telefon!!! teraz telefony są na umowy nawet jak masz jakiś rachunek na siebie!!!! samochód??? luksus??? phi!!!    ludzie dajcie na wstrzymanie!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Ja mam wyznaczony termin operacji. 3 sierpnia mam być już w szpitalu – żali się Magdalena Wójcik z gminy Strzyżewice, której trójka dzieci miała wypoczywać przez 12 dni w ośrodku w Kątach Rybackich. – Moje dzieci na pewno w tym drugim terminie nie pojadą. Teraz też nie wiem, kto się nimi zajmie, jak ja znajdę się w szpitalu – załamuje ręce.     co z tą Panią??? wytykacie aby że samochód że wypasiony telefon!!! teraz telefony są na umowy nawet jak masz jakiś rachunek na siebie!!!! samochód??? luksus??? phi!!!    ludzie dajcie na wstrzymanie!!!
    to sam na nich płać. kto jej kazał mieć 3 dzieci?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik pewnie przeczytał, ale co tam, ten mail nie dotyczył premii dla niego więc nic nie znaczył. Pamiętajmy jednak, że urzędnik lubelski to wyjątkowy specjalista, on potrafi sp..... wszystko .
A jaki by miał w tym cel...? Tak na pewno naumyślnie nie poinformował o zmianie terminu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...