Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci panicznie się go bały. Kurator sądowy odpowie za pedofilię

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2016 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Krzesł powinni odpalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze dożywocie niż czapa, bo zawsze jest ryzyko pomyłki sądowej której się nie da naprawić. za takie przestępstwa kk powinien dopuszczać dożywocie, poważnie mówię. lepiej płacić na śmiecia do końca życia niż wypuścić kiedyś takie ścierwo do ludzi. zmarnował dzieciom całe życie, bo normalne już nigdy nie będą, niech płaci swoim. ziobro bierz się do roboty i zmieniaj *** ten kodeks!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi mu 12 ale kolega sędzia obniży to kilku dni.Tak można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie osoby pracują w Wymiarze Sprawiedliwości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy oprawce  Teraz wszystko uklada  sie w calosc Tych dzieci jest Duzo wiecej Obys  zgnil  w wiezieniu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie daje spokoju w tej sprawie to gdzie byli rodzice i inni członkowie rodziny że tyle lat to nie wyszło na wieżch i ze dzieci musiały tyle cierpieć. Sam jestem ojcem i widzę kiedy coś dolega mojemu dziecku. A tu po takim przeżyciu Tata,, z piwnicy ''nic nie zauważył DZIWNE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie  tak dziala Pedofil A jeszcze jak krzywdzi  ich w najblizszej rodzinie to nikt nie podejrzewa  Typowy kamuflarz  Inaczej  by kazda  rodzina  szukala u siebie pedofila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wrócił do domu i funkcjonuje jakby nigdy nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...