Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci w Krakowie jeżdżą autobusami za darmo. W Lublinie też by mogły? Ratusz policzył

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 r. o 15:18 Powrót do artykułu
Jak znam łysego, to dzieciom szkolnym nie pozwoli jeździć MPK za darmo. Natomiast deweloperom jak najbardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk musi coś zrobić teraz od siebie. Musi być odważny. Bo wszystko co mu PIS podsyła odrzucać jest politycznym samobójstwem. Mam nadzieję że jego doradcy od fszystkiego coś wymyślą. Chyba ze będą czekać do 2018.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3mln, czy może ktoś zdradzić jak zostało to policzone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie oszacowali to na podstawie liczby sprzedawanych biletów miesięcznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tego by tylko brakowało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary trzeszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek proponuję rozważyć ulgi dla płacących podatki w Lublinie. Pora chyba zróżnicować uprawnienia utrzymujących miasto od korzystających z usług miejskich a podatki wywożących do miejsca zamieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieci w Korei Północnej latają do szkoły samolotami, też za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat jestem za .. i to jest rzeczywisty sposób na korki policzmy : inteligentny system kontroli ruchu kosztował pona 20 mln...to jest koszt tych biletów za około 7 lat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało im jeszcze  500+ plus rodzinne 100 zł i odpis z podatku 100 zł miesięcznie, to mnie cholerny zus obecnie po 37 latach pracy przysłał chipotetyczne wyliczenie emerytury po doejści w wieku 62 lat tj. 42 latach pracy mama dostać 1338 zł emerytury brutto, gdzie po 20 latach nainiższa jest 1 tys. i po wuj zapieprzałam  dodatkowo 22 lata dla 338 zł. I to jets brutto, a netto dostanę ok. 1100 zł. ja pieprze, no nie ludzie idzmy na warszawę walczyć o godne nasze zycie za pracę. Bo u tak zdechne i tak zdechnę jak nie z glodu to przynajmniej w walce o godne zycie za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast planowanego niepotrzebnego remontu Krakowskiego dajcie lepiej bezpłatne przejazdy dzieciom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absurdalny pomysł. Przecież są dużo ważniejsze wydatki, np. 10 mln rocznie na piękny stadion. Rodzice dzieciaków dojeżdżających do szkoły MPK i tak zapłacą, a kto wyłoży kasę na utrzymanie Areny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A emeryci jeżdżą za darmo i nikt nic nie mówi. jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A emeryci jeżdżą za darmo i nikt nic nie mówi. jest ok.
wiesz baranie cholerny ile emeryt dostaje ze swoich zaoszczedzonych pieniędzy po 40 latach pracy, 1200 zł, a młodzi za darmo za to, że sie pieprzą i rozmnażają dostają 500 zł na jedno dziecko, i to te 500+ z naszych zaoszczędzonych pieniędzy bo to cholerne pisowce pieprzone zarąbały z OFE, by szlag trafił, chca dawac 500+ to niech swoje majątki oddają, kto im broni, niech odwealą sie od moich pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy emeryci darmo jeżdżą ????????????????????????????????????? pierwsze słyszę i może niepotrzebnie kasuję bilety !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ratusz policzy ile wydaje na zbędne komisje antyalkoholowe i inne ,,pierdoły"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...