Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To biegli na czym się znali? A może biegli za sławą, czy może za kasą. Lekarka na pewno jest nieomylna w swej sprawie, a sąd który słucha się oskarżonego jest na pewno do d..y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak informują norweskie media, trzyletni chłopiec został zgwałcony w ośrodku dla uchodźców Forus Akuttinnkvartering w mieście Stavanger. Policja szuka winnych napaści. Do tego niewyobrażalnego przestępstwa doszło 6 stycznia w ośrodku przejściowym dla migrantów, w którym przebywa obecnie około 800 osób. Jednak dopiero teraz media informują o sprawie. Policja poinformowała, że nie ma jeszcze podejrzanych, ale trwa poszukiwanie winnych napaści     telewizjarepublika.pl/trzylatek-zgwalcony-w-norweskim-obozie-dla-uchodzcow,28362.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo..... powołani w sprawie biegli ocenili, że 6-latka została właściwie zdiagnozowana, lecz była niewłaściwie leczona. Nie przeprowadzono u niej odpowiednich badań krwi oraz konsultacji specjalistycznych. Zdaniem biegłych, Ola nie dostała w porę niezbędnego antybiotyku i co? Rok więzienia za ŚWIADOME OLANIE tego, co TRZEBA BYŁO WYKONAĆ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak informują norweskie media, trzyletni chłopiec został zgwałcony w ośrodku dla uchodźców Forus Akuttinnkvartering w mieście Stavanger. Policja szuka winnych napaści. Do tego niewyobrażalnego przestępstwa doszło 6 stycznia w ośrodku przejściowym dla migrantów, w którym przebywa obecnie około 800 osób. Jednak dopiero teraz media informują o sprawie. Policja poinformowała, że nie ma jeszcze podejrzanych, ale trwa poszukiwanie winnych napaści     telewizjarepublika.pl/trzylatek-zgwalcony-w-norweskim-obozie-dla-uchodzcow,28362.html
  Ja bym tych wszystkich uchodźców odesłał skąd przybyli. Rosłe osiłki. Zamiast walczyć o swój kraj to spieprzyli (przybyli) gwałcić nasze dzieci. Zwyrodniałe bydło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam do czynienia z ta panią doktor. Potraktowała mnie i moje dziecko na izbie przyjęć tak, ze nigdy tego nie zapomnimy. Napisałam skargę do dyrekcji szpitala. Zostaliśmy przeproszeni i zapewnieni, że w stosunku do Pani Doktor zostaną wyciągnięte konsekwencje. Widocznie na pani doktor to nie robi wrażenia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz dość: - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!) - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać. lub - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych lekarz-na-abonament.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz dość: - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!) - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać. lub - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych bit.ly/1V80fUd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...