Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień bez rozkładu jazdy komunikacji miejskiej

Utworzony przez Adi, 3 marca 2013 r. o 19:30 Powrót do artykułu
czyli ma być dokładnie jak jest teraz?? że będą jeździc kiedy chcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcom należy kupić zegarki i nauczyć ich z nich korzystać. może jakiś kurs czy coś, obawiam się że trzeba będzie wyjść 2 godz wczesniej aby dojechać do pracy na trasie którą jedzie się ok 30 min ponieważ mili kierowcy albo nie odjadą z pierwszego przystanku bo zapomną albo bedą jechać jak chcą. masakra,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, coś takiego powinni zrobić już dawno, bo obecne rozkłady niezbyt pasują do rzeczywistego czasu przejazdu, szczególnie wieczorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba chyba niezłej burzy mózgów aby wypracować takie rozwiązanie. W rozkład należało by wprowadzić jeszcze inne utrudnienia,np. wypadki, opady deszczu/śniegu gołoledz, awarie autobusy i to by był rozkład na medal. A dotychczas to jak to się odbywało to ustalanie czasu przejazdu? Jak rozumiem na tą usługę ogłoszony będzie przetarg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nikt nie myśli, przecież o każdej godzinie jest inny ruch i w każdym dniu, ponadto korki spowodowane różnego rodzajami zakłóceń jak anomalia pogodowe, wypadki i inne.Myślcie i nie róbcie z pasażerów eksperymentów. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysl dobry ale jak znam nasze społeczeństwo to większość będzie strzelać focha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś pomyślał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż nowy dyrektor za dużo Cejrowskiego oglądał i chce zamienić Lublin w Mexico City. to ja proponuje pójść dalej -likwidacja przystanków, likwidacja MPK wraz z ZTM Lublin - wolna amerykanka na całego. Proponuję zmienić hasło promocyjne miasta z Inspiracji na Miasto skrety..//niałych włodarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiola napisał:
pomysl dobry ale jak znam nasze społeczeństwo to większość będzie strzelać focha
dobry- przychdzisz na przystanek i nie wiesz co masz robić -czy czekać czy co -taksówkę sobie zamówić i to jeszcze W DZIEŃ ROBOCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja wstępnie planowana jest na kwiecień, wiadomo, że odbędzie się w dzień roboczy: wtorek, środę lub czwartek.
1 kwietnia najlepiej - wliczając w to jeszcze super nowoczesne tablice działające i pokazujące co chcą będzie ubaw. Oby do tego czasu zrobiło się ciepło i można było spokojnie wyjąć i przesiąść się z powrotem na rower. A nowy szef cóż - puknąć się w głowę, pięć razy pomyśleć kolejny błyskotliwy pomysł lub mniej pić.
Ostatnio edytowany 3 marca 2013 r. o 21:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski grajdołek widzę nie śpi. Loża "znawców" szyderców, a mama do komputera tylko kanapki donosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te warunki ( szczyt poza szczytem) uwzględnia rozkład (dostępny do analizy na stronie MPK Lublin Sp Z oo) O co tu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumię, że do pracy stawię się o dowolnej godzinie i mój szef nie będzie mógł mieć o to pretensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawsze jest dostosowany do korków. Czasami jeżdżę linią 156 lub 160 ok. godz. 16 z Chodźki i trolejbus zawsze stoi na przystankach na Obywatelskiej i Lubartowskiej po parę minut; normalnie (tzn. natychmiast po tym, jak wsiądzie ostatni pasażer) odjeżdża dopiero spod Bramy Krakowskiej. Czas przejazdu jest taki, jak ok. godz. 15, gdy na piechotę jest szybciej niż trolejbusem (niejednokrotnie wypraktykowane - nie zdążyłem wsiąść na Choźki, nie zdążyłem na Obywatelskiej, ale na Lubartowskiej dogoniłem na piechotę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi właśnie o to żeby jeździły zgodnie z rozkładem. Nieraz kierowcy czekają na przystanku by wyrównać czas i tego nie da się w inny sposób zmierzyć. Dla mnie żaden problem, że w ten jeden dzień przyjedzie np. 2-3 minuty wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojazdy (autobusy) świadczące usługi przewozowe na rzecz ZTM Lublin wyposażone są w GPS, analiza tych danych oraz ankieta skierowana do kierowców wystarczy na korektę rozkładu o ile taki jest konieczny, PS Z GPS sterowane są informacje wyświetlane na tablicach świetlnych na przystankach,jest jeszcze internetowa mapa na której można zlokalizować interesujący nas autobus http://www.mmlublin....s?category=news mapa http://www.sip.ztm.lublin.eu/ Tak wiec po co ten blamaż, ktoś chyba nie wie jak działa MPK i do czego jest GPS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Rozumię, że do pracy stawię się o dowolnej godzinie i mój szef nie będzie mógł mieć o to pretensji.
A ja "ROZUMIĘ", że Twój szef nie ma pretensji o brak znajomości Słownika Języka Polskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludzie jesteście masakrycznie głupi. Robicie wielkie halo z tego jakby autobusy miały nie przyjeżdzać w ogóle lub spóźniać się z 10-15 min. Zrozumcie matoły że tu chodzi o drobne korekty minutowe (max 3-5). Więc to nie problem tego jednego dnia wyjsc 5 min wcześniej tym bardziej że to ma być w kwietniu a już teraz jest zapowiadane. Chociaż jak znam życie to i tak będzie potem płacz ze "nikt nic nie mówił". Śmieszą mnie teksty takich prymitywów typu: "A nowy szef cóż - puknąć się w głowę, pięć razy pomyśleć kolejny błyskotliwy pomysł lub mniej pić." "obawiam się że trzeba będzie wyjść 2 godz wczesniej aby dojechać do pracy " "cóż nowy dyrektor za dużo Cejrowskiego oglądał i chce zamienić Lublin w Mexico City." "dobry- przychdzisz na przystanek i nie wiesz co masz robić -czy czekać czy co -taksówkę sobie zamówić i to jeszcze W DZIEŃ ROBOCZY." PS. Gratuluje rozumu autorom tych wypocin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie.To w waszym interesie.Jak się czujesz gdy kierowca co przystanek po 2 minuty sterczy bez powodu,a później zapieprza bo ktoś mu mało czasu przewidział???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny rewolucjonista! Jeszcze niedawno za duże pieniądze wynajęta firma opracowywała "strategię" dla MPK, ankieterzy jeździli i przepytywali. Ale cóż najwyżej podniesie się cenę bilecików!!! A to, że ludzie nie dojadą w ten dzień na czas do pracy to przecież dla szefa MPK nie jest ważne, on zapewne nie jeździ do pracy autobusem. Żenada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...