Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień bez rozkładu jazdy komunikacji miejskiej

Utworzony przez Adi, 3 marca 2013 r. o 19:30 Powrót do artykułu
bogu napisał:
Ale ludzie jesteście masakrycznie głupi. Robicie wielkie halo z tego jakby autobusy miały nie przyjeżdzać w ogóle lub spóźniać się z 10-15 min. Zrozumcie matoły że tu chodzi o drobne korekty minutowe (max 3-5). Więc to nie problem tego jednego dnia wyjsc 5 min wcześniej tym bardziej że to ma być w kwietniu a już teraz jest zapowiadane. Chociaż jak znam życie to i tak będzie potem płacz ze "nikt nic nie mówił". Śmieszą mnie teksty takich prymitywów typu: "A nowy szef cóż - puknąć się w głowę, pięć razy pomyśleć kolejny błyskotliwy pomysł lub mniej pić." "obawiam się że trzeba będzie wyjść 2 godz wczesniej aby dojechać do pracy " "cóż nowy dyrektor za dużo Cejrowskiego oglądał i chce zamienić Lublin w Mexico City." "dobry- przychdzisz na przystanek i nie wiesz co masz robić -czy czekać czy co -taksówkę sobie zamówić i to jeszcze W DZIEŃ ROBOCZY." PS. Gratuluje rozumu autorom tych wypocin...
Masakrycznie głupi to jesteś ty, chyba pracujesz w mpk skoro tak ich bronisz i wyśmiewasz innych, na główkę ci padło z przepracowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Następny rewolucjonista! Jeszcze niedawno za duże pieniądze wynajęta firma opracowywała "strategię" dla MPK, ankieterzy jeździli i przepytywali. Ale cóż najwyżej podniesie się cenę bilecików!!! A to, że ludzie nie dojadą w ten dzień na czas do pracy to przecież dla szefa MPK nie jest ważne, on zapewne nie jeździ do pracy autobusem. Żenada!!!!
1. Naucz się tłumoczku że nie MPK tylko ZTM - nie ma czegoś takiego jak "strategia dla MPK" - właśnie pokazujesz jakie zerowe pojęcie masz o tym 2. Co wspólnego ma ankieta czy strategia z czasem przejazdu? Wyłumacz mi bo nie rozumiem a siedze w temacie od lat. Chyba że gadasz ot tak żeby gadać. Kolejny dowód że guzik wiesz 3. Taaak, nagle wszyscy nie dojadą do pracy z powodu kilku min przesunięcia. Tragedia. Człowieku weź się zastanów co bredzisz. Ty i Tobie podobni. A do kolegi wyżej - nie, nie pracuje w ZTM ani MPK. I tak, bronię bo urealnienie czasów przejazdów jest konieczne. Ale co ty możesz o tym wiedzieć, jesteś typowym znaffcą znad komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
Masakrycznie głupi to jesteś ty, chyba pracujesz w mpk skoro tak ich bronisz i wyśmiewasz innych, na główkę ci padło z przepracowania.
Sam jesteś głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ok. Gorzej dla "spóźnialskich" pasażerów lub dla tych, którzy przychodzą na daną godzinę, a nie postać i poczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy poważnie zastanowić się nad sensem ustalenia tzw synchronizacji kursów różnych linii w obecnej postaci. Sprawdza się to jedynie do czasu wjazdu do szeroko rozumianego śródmieścia. W ubiegłą środę, około 13., zabłądziłem na ul. Węglarza. Na końcowym stały dwa autobusy linii 31. Pierwszy podjechał po ok. 10. minutach, drugi miał jeszcze 15 minut do odjazdu. Za 4-5 minut dojechał kolejny, mijany na Spółdzielczości Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSCAR i tygodniowy pobyt w Abramowicach dla tego wynalazcy. Cytat z art. -"autobus lub trolejbus zatrzyma się o godzinie, o której faktycznie przyjedzie". REWELACJA-bo dotychczas zatrzymywał się w innych godzinach niż przyjeżdżał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, a nawet wiem, że tak już jest. Przykład: jechałem dzisiaj dziewiątką, która miała być przy botaniku ( przystanek 5303), przyjechała 7 minut później. Więc jazda bez rozkładu jest codziennie. Tam , gzie są wyświetlacze czasu, za jaki przyjedzie autobus, czy trolejbus, powinna wyświetlać się informacja, ile jest opóźniony. Na tych przystankach na rozkład nikt nie patrzy, bo po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy"namaszczony" przez ratuszowego pokazuje swoje możliwości. Jak okrzepnie to zlikwiduje linie dla motłochu i zorganizuje pętlę dla trolejbusówBOGDAN pod ratuszem. POwodzenia, nieudaczniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że ciebie nie wybrali znawco pisowski. chcą poprawic punktualność - ja nie widzę w tym złego działania. A problem, że przyjedzie w tym dniu 2-3 min przed czasem to żaden problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...