Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień otwarty na lotnisku Lublin. Będzie oblężenie?

Utworzony przez Lublin Airport, 29 listopada 2012 r. o 22:42 Powrót do artykułu
https://www.facebook.com/swidnik?fref=ts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, jak się spodziewa oblężenia, to się na parkingi zamienia co się da w promieniu kilometrów. Na kilku imprezach plenerowych (acz nie w Lublinie) to widziałem i nawet działało. Pan z lotniska się spodziewa, że ludzie będą się cisnąć w autobusach? Ile osób na raz nim przyjedzie - 100 (jak się zgniotą i na stojąco)? A pewnie z tych 400 miejsc na parkingu połowę się zarezerwuje dla oficjeli. Zreszta dojazd do terminala i tak jest wąski i pokrętny (pomijając sam wjazd do Świdnika z powodu remontów). Po drugie: najpierw "zamawia" się występy taneczno-piosenkarskie dzieci z Domów Kultury, a potem - dwa dni przed faktem - się rezygnuje bez słowa wyjasnienia? I jak się Ci najmłodsi czują? Ktoś pomyślał? Lotnisko zapowiada się "świetnie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie można zobaczyć wielką zmarznietą "D_U_P_Ę". Najważniejsze że za DARMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ct. " A teraz najważniejszy jest sobotni dzień otwarty dla mieszkańców." O których mieszkańcach mowa??? Czyżby o tych, których oszukano i którym zmarnowano życie budując takiego hałasliwego smrodaka tuż obok ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroczyste przemówienie z okazji otwarcia zapewne zakończą tak: "Moi drodzy! Zapraszamy Was, oglądajcie! To wszystko stworzyliśmy byście mogli jak najszybciej spier... z lubelskiego! Jeśli zatem macie jeszcze trochę oleju w głowie, to pakujcie graty, wsiadajcie w samoloty i uciekajcie jak najdalej od tej lubelskiej nędzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Uroczyste przemówienie z okazji otwarcia zapewne zakończą tak: "Moi drodzy! Zapraszamy Was, oglądajcie! To wszystko stworzyliśmy byście mogli jak najszybciej spier... z lubelskiego! Jeśli zatem macie jeszcze trochę oleju w głowie, to pakujcie graty, wsiadajcie w samoloty i uciekajcie jak najdalej od tej lubelskiej nędzy".
hehehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZanowni organizatorzy. Wzorem innych miast może, na ten dzień pas startowy przeznaczyć na parking dla samochodów i już po kłopocie z parkowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można się dodzwonić w sprawie rezerwacji... od razu komunikat, że skrzynka przepełniona... spróbuj później... o co biega?? czy nikt tam nie pracuje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj macie link do kamer na lotnisku. mozza sobie poogladac tamiast jezdzic : http://kibolgame.pl/105823
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś w porannej rozmowie w Radiu Lublin prezes Muszyński bełkotał, jakby był po spożyciu alkoholu - nie mógł sie wysłowić, mówił bardzo niewyraźnie i nieskładnie - przykra audycja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Dziś w porannej rozmowie w Radiu Lublin prezes Muszyński bełkotał, jakby był po spożyciu alkoholu - nie mógł sie wysłowić, mówił bardzo niewyraźnie i nieskładnie - przykra audycja... [/quote] [quote name='Andrzej' timestamp='1354271867' post='702336'] Dziś w porannej rozmowie w Radiu Lublin prezes Muszyński bełkotał, jakby był po spożyciu alkoholu - nie mógł sie wysłowić, mówił bardzo niewyraźnie i nieskładnie - przykra audycja...
Jaki jest "koń" każdy widzi. A do nagród pierwszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zrobić dwa Dni Otwarte! - w sobotę i w poniedziałek. W sobotę dla tych wszystkich, którzy nie mogli by w poniedziałek (przybyć z różnych powodów) -tak było by najlepiej i najsprawiedliwiej. Ja np. wolał bym w poniedziałek, zamiast "tłoczyć się" z tłumami. Na pewno wiele osób przyzna mi rację...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba gonić do Biedronki nakupić piwa na jutro. Jak się zwali kilka tysięcy gawiedzi to wychłeptają wszystko i Świdnik będzie suchy jak Sahara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając dzisiaj z MEŁGWI (PRZEZ jACKÓW) zajechaliśmy dzisiaj z moim szefem na lotnisko w Świdniku. Mówiąc szczerze, po tym całym szumie medialnym spodziewałem się naprawdę czegoś rewelacyjnego. A tu klops - budynek jak budynek, żadna rewelacja. Przez ogrodzenie widać wózstrażacki, fakt, takiego jeszcze w Lublinie nie widziałem. Trochę dalej pewnie baza paliwowa, bo widać duże białe zbiorniki. Płyta postojowa jak na razie pusta, ale to nie dziwi. Na innym parkingu trochę sprzętu w pomarańczowym kolorze, pługi, piaskarki itp. Peron dla szynobusu jeszcze w fazie kończenia.Największy tłok na parkingu gdzie stoją samochody ludzi pracujących przy wykończeniu lotniska. Do skończenia jeszcze wiele dróg. Widziałem parę lotnisk w Europie i nasze to jak maluch przy mercedesie. Ciekawe ile lotów dziennie będzie się tam odbywać. Mieszkam na Felinie i mam nadzieję, że zobaczę nad głową pierwszy startujący ze Świdnika samolot. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...