Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co to za święto?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu. Irlandczycy nie ubarwiaja swoich budynków na nasze święto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w Lublinie można tanio kupić Guinnessa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wreszcie jakieś wydarzenie na arenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na cześć PSLu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boga sobie nie lekceważ. X^{3} + Y^{3} = Z^{2} nie ma rozwiązań właściwych w {1,2,3,...}. Proof. For any solution [X,Y,Z] and for all relatively prime u,υ∈{0,1,2,…} such that u-υ∈{…,-5,-3,-1,1,3,5,…}: ¬[X=u^2-υ^2∧Y=2uυ∧-Z=-(u^2+υ^2 ) ] implies ¬[X+Y-Z=2υ(u-υ) ] implies X+Y-Z ∉ {…,-6,-4,-2,0,2,4,6,…}, which is inconsistent with X+Y-Z ∈{…,-6,-4,-2,0,2,4,6,…}. Baczność!!!! Zrozumiałeś!!!! Nie widzisz, że ten dowód jest fałszywy? Do rzeczy. To oznacza, że bez zdefiniowania postaci X,Y,Z nie jest możliwy dowód WTF. Zrozumiano!!!! Andy Wiles tego nie zrobił. Dlatego tylko ja, jeden na świecie udowodniłem FLT. Dotarło? I ma być!!!! NIE BĘDZIE I CO NAM ZROBISZ? Re. Okupanci pokażą wam wasze miejsce. Już zapierdalacie za plewy, bo mnie olewacie. Zrozumiano!!!! Beze mnie PIS wam nie pomoże. RP jest stracona. Zrozumiano!!!! Tylko ja powiem co należy, aby odegnać od koryta jakim jest RP - unijnych bydlaków. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile.... a na dzień babajaki niech poswietla miotłe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile nas to kosztowało? Artykuł na temat kosztów tej akcji byłby ciekawszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za dzien patryka?ja bym podswietlil na czarno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina. Na Święto Dziękczynienia również będą podświetlone budynki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie to wyglada, choć mi najbardziej ten granat sie podoba, wtedy cuudo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu. Irlandczycy nie ubarwiaja swoich budynków na nasze święto.
    a skad wiesz- mieszkasz tam na codzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:P Przepiekny ten nasz stadion, dawać Motor awans i będa mecze i kibice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podświetlona arena nocą imponująca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiotyzm! co mnie obchodzi irlandzkie święto? ostatnio było powstanie węgierskie gdzie walczyli Polacy jakoś nikt stadionu nie podświetlił w kolorach Węgier, kto zapłaci za prąd? znów wyciągniecie od Lublinian kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cinko de major jest swieto narodowe Meksyku w trzech Kolorach a Guineas mozesz kupic w sklepie monopolowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...