Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarz z bulwarówki złapał złodzieja

Utworzony przez KK, 30 stycznia 2009 r. o 17:07 Powrót do artykułu
BRAWO ZA OBYWATELSKĄ POSTAWĘ.JAK COŚ TAKIEGO CZYTAM TO ZNOWU ZACZYNAM WIERZYĆ W LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam kuzyna ktory na Kalinie wskazal policji kilku malolatow ktorzy pobili chlopaka na przystanku tamci chodza po osiedlu bo "mała szkodliwość czynu" a on boi sie teraz zagladac na Kaline:) i jak tu pomagac innym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ładnie Teraz SE ma swojego bohatera i jutro pewnie artykuł na całą stronę... dodadzą jeszcze parę ciekawych faktów, wątek socjologiczny i polityczny etc... jak to SE ma w zwyczaju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulwarówki? Się nie przeceniajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze Gośćiu zrobiłeś,że pomogłęś! Podziwiam takich jak Ty! Ja również jak widze,że komuś dzieje się krzywda nie otchyle łba jak to robi większość tylko pomoge! Trzeba się zasłużyć za tego żywota naszego! Nie bądzmy bierni wobec tego Zła wszech panującego! Pomóżmy innym być może kiedyś My bedziemy potrzebować pomocy...BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jutro przeczytam,że Tomuś H** jest na wolności i ma się dobrze bo nie napadł na panią z wymiaru sprawiedliwości!!!! Skąd my to znamy???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziennikarz bulwarówki"... No pięknie! Red. Dariusz Jędryszka zapomniał chyba, że pracuje dla dawnego Sztandaru Ludu - organy PZPR Nieładnie towarzyszu, nieładnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi koleżko pismaku. Tytuł, że bohaterski Mariusz był operatywny to Jemu chwała. Tępię takich pismaków którzy nie mają SZACUNKU DLA kolegi z BRANŻY, szczególnie w takich okolicznościach. Łatwo jest jest komuś dołozyć siedząc na d...ie w ciepłej redakcji.Czekam na słowo przepraszam redaktorze Jędryszko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsyd, wstyd, wsttyd............ niech was szlak trafi zasreńce.Jak tu mozecie pisac dziennikarz z bulwarówjki. czy zastabnawiacie się jak teraz my nazywamy wasze pismo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor napisał:
"Dziennikarz bulwarówki"... No pięknie! Red. Dariusz Jędryszka zapomniał chyba, że pracuje dla dawnego Sztandaru Ludu - organy PZPR Nieładnie towarzyszu, nieładnie!
towarzysz Balcerowicz - też należał. jak i wielu innych obecnie zasłuzonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet zachował sie super.Mam nadzieję ,że Komendant Policji odznaczy go medalem nie wielu takich ludzi jest u nas w mieście.Boli trochę ,że Dziennik Wschodni w takiej formie to opisał "Dziennikarz z bulwarówki".Nie ważne z jakiej gazety ważne ,że postąpił jak bohater.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym rządził tym Państwem to pozwoliłbym na strzelanie do złodziei - by ich zabić, nie ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...