Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewięć osób rannych w wypadku na ul. Janowskiej

Utworzony przez straits, 10 maja 2009 r. o 10:11 Powrót do artykułu
...a które Audi A4 ma homologacje na więcej niż 5 osob ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBIAL TRZEZWE PORANKI A W NOCY POLICJA CO ROBI O 4 NAD RANEM? POWINNY BYC AKCJE ROBIONE TAKIE ROWNIEZ W NOCY TAXI NAWALONE JEZDZI MLODZI PO DYSKOTEKACH A NAJWIECEJ ICH POD KINEM DISCO I K.PRZEDMIES CIE Z CHOPINA. GDZIE TA POLICJA????? TAK TO JEST JAK BURAKI NA DISKO PRZYJEZDZAJA I Z OSOBOWEGO ROBIA AUTOBUS A DOTEGO DEZELKA PREDKOSC ZAWROTNA. POMROCZNOSC JASNA JEST TAKA CHOROBA CZY TYLKO JEDEN PRZYPADEK JA MIAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBIAL TRZEZWE PORANKI A W NOCY POLICJA CO ROBI O 4 NAD RANEM? POWINNY BYC AKCJE ROBIONE TAKIE ROWNIEZ W NOCY TAXI NAWALONE JEZDZI MLODZI PO DYSKOTEKACH A NAJWIECEJ ICH POD KINEM DISCO I K.PRZEDMIES CIE Z CHOPINA. GDZIE TA POLICJA????? TAK TO JEST JAK BURAKI NA DISKO PRZYJEZDZAJA I Z OSOBOWEGO ROBIA AUTOBUS A DOTEGO DEZELKA PREDKOSC ZAWROTNA. POMROCZNOSC JASNA JEST TAKA CHOROBA CZY TYLKO JEDEN PRZYPADEK JA MIAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLAWEK napisał:
ROBIAL TRZEZWE PORANKI A W NOCY POLICJA CO ROBI O 4 NAD RANEM? POWINNY BYC AKCJE ROBIONE TAKIE ROWNIEZ W NOCY TAXI NAWALONE JEZDZI MLODZI PO DYSKOTEKACH A NAJWIECEJ ICH POD KINEM DISCO I K.PRZEDMIES CIE Z CHOPINA. GDZIE TA POLICJA????? TAK TO JEST JAK BURAKI NA DISKO PRZYJEZDZAJA I Z OSOBOWEGO ROBIA AUTOBUS A DOTEGO DEZELKA PREDKOSC ZAWROTNA. POMROCZNOSC JASNA JEST TAKA CHOROBA CZY TYLKO JEDEN PRZYPADEK JA MIAL.
Trochę racji zapewne masz, ale tak naprawdę nic z tego bełkotu nie zrozumiałem. Naucz się pisać po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLAWEK napisał:
ROBIAL TRZEZWE PORANKI A W NOCY POLICJA CO ROBI O 4 NAD RANEM? POWINNY BYC AKCJE ROBIONE TAKIE ROWNIEZ W NOCY TAXI NAWALONE JEZDZI MLODZI PO DYSKOTEKACH A NAJWIECEJ ICH POD KINEM DISCO I K.PRZEDMIES CIE Z CHOPINA. GDZIE TA POLICJA????? TAK TO JEST JAK BURAKI NA DISKO PRZYJEZDZAJA I Z OSOBOWEGO ROBIA AUTOBUS A DOTEGO DEZELKA PREDKOSC ZAWROTNA. POMROCZNOSC JASNA JEST TAKA CHOROBA CZY TYLKO JEDEN PRZYPADEK JA MIAL.
I jeszcze jedno - nie drzyj mordy - wyłącz CAPSa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisali by o wczorajszej tragedii w powiecie puławskim który miał miejsce na krajowej 12.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka tam tragedia? w skodzie sie wspawa nowy przód a ford na żyletki pójdzie bo sie rozleciał na 2 częsci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bulwo napisał:
jaka tam tragedia? w skodzie sie wspawa nowy przód a ford na żyletki pójdzie bo sie rozleciał na 2 częsci
Jak czytam tego typu kretyńskie komentarze,to najchętniej poprosiłbym admina o usuwanie postów na Forum w tym stylu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci, którzy dokonywali oględzin miejsca wypadku, zauważyli, że prędkościomierz w rozbitym audi zatrzymał się w miejscu pokazującym 140 km/godz." Sciema z tą prędkością. W czasie zderzenia czołowego przód auta zazwyczaj się unosi i jeśli kierowca miał np w czasie zderzenia noge na gazie, lub mu się ześlizneła na gaz, to na prędkościomierzu mogło równie dobrze być 200km/h a auto w chwilę przed wypadkiem jechało np 90km/h. Dla niedowiarków podnieście sobie przód auta na podnośniku tak by jedno koło napędzane nie miało przyczepności, zobaczycie jak prędkościomierz świruje jak koło nie ma przyczepności do podłoża, od 0 do 100 km/h w sekunde:). Auto z podnośnika nie zjedzie bo zadziała mechanizm różnicowy. Pa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmyślność , brawura , głupota ..........................................................nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Policjanci, którzy dokonywali oględzin miejsca wypadku, zauważyli, że prędkościomierz w rozbitym audi zatrzymał się w miejscu pokazującym 140 km/godz." . Ze stwierdzeniem tym jest związana bajka taka, że jak rozbija się samochód to wystarczy spojrzeć na licznik prędkości i można ustalić z jaką szybkością jechał. A ile na liczniku było w tym drugim pojeździe? Czyż nie zero?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokażcie mi Audi A4 hatchback`a??!! żenua widać jak wół,że to A3 pismaki:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
napisali by o wczorajszej tragedii w powiecie puławskim który miał miejsce na krajowej 12.
Ma ktos jakies informacje w jakim stanie jest ta kobieta ktora jechala fordem w wypadku w Leokadiowie na krajowej 12? Bylem na miejscu chwile po wypadku i wygladalo to strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***EL Z AUDI BYŁ NAje***Y JAK CAŁA TA KLIKA W TYM SAMOCHODZIE. Co lepsze podobno jeszcze jakiegoś pieszego potrącili przy okazji. Dwóch pojebów z audi uciekło. Tyle ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalizm "dziennikarzy" poraża. Nie mam o czymś pojęcia to nie pisze. To jest A3 ułomy. CO wy kończycie? Wyższą szkołę pasienia bydła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby te pajace z audi mieli 140 km przy zderzeniu to niewiem czy kto kolwiek by przezyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
napisali by o wczorajszej tragedii w powiecie puławskim który miał miejsce na krajowej 12.
o poważnym wypadku koło Rejowca też cisza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nowy model audi.... A4 hatchback:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to k..wa ważne jaki to był model...??chyba nie o to tu chodzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...