Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś będą się modlić na skrzyżowaniach i placach. Koronka na ulicach miast

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2017 r. o 10:28 Powrót do artykułu
Jak nie będą przeszkadzać innym i tamować ruchu drogowego - to niech się modlą. To (jeszcze) wolny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie będę uczestniczył bo dla mnie modlitwa to bardzo intymna sprawa ale jezeli nie będa tamowac ruchu, to niech się modlą, nie mam nić przeciwko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musze ich zmartwić, bo na modlitwę jest już za późno. Temu kraju i ciemnocie nic nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się modlę. Codziennie. Jest jednak mała różnica. Modlę się za upadek tego nielegalnego rządu i partii rządzącej, która spycha nas do bram średniowiecza. Z Bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo chętnie pomodlę się w domu. Aby modlitwa była szczera i żarliwa wybiorę tylko powrót uchodźców do swoich krajów rodzinnych i o mądrość i rozwagę dla rządu icałego świata polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszą tak łazić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprznęło im na mózg, mam nadzieję, że jakiś pijak w nich wjedzie, Boże doprowadź do takiej sytuacji, bo to chorzy umysłowo ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebało tych darmozjadów i ich mocherowych wielbcieli już całkiem ! Gdzie ja żyję ? Średniowiecze pieprzone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie modlę ale nie przeszkadza mi jak ktoś się modli a do tego osobnika co piszę ze żyję w średniowieczu to jedź do Francji Anglii tam zobaczysz dopiero średniowiecze a mało tego za kilka lat sam będziesz musiał się modlić do Allaha bo inaczej łeb w piach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy ma to na co zasłuzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ego napisał:
Ja się nie modlę ale nie przeszkadza mi jak ktoś się modli a do tego osobnika co piszę ze żyję w średniowieczu to jedź do Francji Anglii tam zobaczysz dopiero średniowiecze a mało tego za kilka lat sam będziesz musiał się modlić do Allaha bo inaczej łeb w piach
 ale są chyba specjalne miejsca do tego celu przeznaczone ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech władze uczciwie postępują wobec obywateli , bo to jest ich chrześcijański obowiązek.Niech przestrzegają prawa i nie potrzeba takich demonstracji,bo nie zawsze modlą się ci ,których Bóg zechce słuchać! Dobrze będzie jak organizatorzy tych modlitw wezmą to pod uwagę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻEBY TA MŁODZIEŻ NIE ZAPOMNIAŁA PÓJŚĆ NA TE MODLITWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...