Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś duża akcja policji na drogach krajowych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2018 r. o 08:49 Powrót do artykułu
i bardzo dobrze, popieram takie akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się po kolejny wypadku szydło porobiło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku ten przełom października i listopada to wzmożone akcje policji. Jak co roku Yanosik pomoże w razie czego, a mam nadzieję, że tych, którzy wsiądą po alkoholu do auta wyłapią co do jednego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali podwyżki? Czy może za zwolnienie lekarskie chcą 500 procent więcej i moźe emeryturka po 5 latach Lenie aby narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali podwyżki? Czy może za zwolnienie lekarskie chcą 500 procent więcej i moźe emeryturka po 5 latach Lenie aby narzekają.
 Życzę Tobie takiego lenistwa w pracy,  jak ja mam w policji. Naprawdę z całego serca Ci życzę! I zapraszam w nasze szeregi, doświadczysz podwyżek i wypoczynku na l4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiadomo dlaczego na drogach wojewódzkich taki duży ruch, szczególnie Tirów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co ich krytykować akcja słuszna bo wariatów na drogach sporo, pomijam tych co tylko jadą szybko jak są warunki i droga dobra bo taki to pół bidy ale najgorsi są co wyprzedzają pod górę, na zakręcie, jadą na zderzaku lub po pijaku. A co do policji nie ma się ich czepiać bo gliniarz też człowiek taki sam jak ja czy ty i jak wszędzie tak jak i w policji są normalnie gliniarze a są i mendy a na pewno też nie mają tam łatwo. Presja ze strony przełożonych, społeczeństwa bo raz policja zła raz dobra. Oni też muszą robić to co mają narzucone odgórnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali podwyżki? Czy może za zwolnienie lekarskie chcą 500 procent więcej i moźe emeryturka po 5 latach Lenie aby narzekają.
Życzę Tobie takiego lenistwa w pracy,  jak ja mam w policji. Naprawdę z całego serca Ci życzę! I zapraszam w nasze szeregi, doświadczysz podwyżek i wypoczynku na l4.
 Dołączam się do życzeń. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja dobra ale po co uprzedzać, byłoby wiecej mandatów a tak ci co jezdza normalnie szybko dzisiaj zwolnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...